Arsenal FC

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Niech to szlag...
17 strzałów na bramkę, 1 zdobyta (ze spalonego niestety), poprzeczka, niepodyktowany karny, większość posiadania piłki... no świetnie. Takiego pecha, jak dzisiaj to nie mieliśmy chyba nigdy. Mimo to muszę stwierdzić, że z dzisiejszą postawą bez problemu dojdziemy do finału. Jedynie Fabregas powinien zagrywać mniej piłek do Adebayora. Milan ledwo co nadążał za Kanonierami, jednak słowa uznania kieruję pod adresem Kalac'a oraz Kaladze, gdyby nie ich gra Rossoneri wyciągaliby piłkę z siatki co najmniej 3 razy. Mam nadzieję, że w Mediolanie też ich pojedziemy, tym razem z R7 i RvP. Szkoda mi jedynie kontuzji Toure, ale wierzę, że zaszczyci nas swą obecnością w rewanżu.

Go Go Gunners...
 

Tatuś Muminka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
35
niepodyktowany karny

Karnego nie było, Eboue to typowy nurek.
Mecz niezły, dominacja naszej drużyny bezapelacyjna a i wynik też nie jest taki zły. Nie ma się czym przejmowac, ostatnio San Siro było dla nas szczęśliwe. Dzisiaj trzeba skopac The Blues żeby przewagę utrzymac. Tyle.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Bodajże w 2 połowie byliśmy świadkami zamieszanie pod bramką Milanu, wtedy to Adebayor padł na murawę, można było dopatrzeć się tam przewinienia.
Owszem, San Siro, było dla nas szczęśliwe, gdy graliśmy z Interem. Milan nie przegrał u siebie z żadną angielską drużyną. Chociaż za niecałe 2 tygodnie statystyka ta powinna przejść do historii.
Wydaje mi się, że Arsene da odpocząć niektórym piłkarzom. Pewnie w meczu z Birmingham zobaczymy Traore, Hoyte, Diaby'ego czy Bendtnera, ale i tak zapowiada się kolejny ciekawy mecz.
 

Tatuś Muminka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No to ekstra. Biedny Eduardo, otwarte złamanie, Taylor już go załatwił w 3. minucie. Skandal. Koniec sezonu dla jednego z moich ulubionych Kanonietów.
NA razie 1-2 dla The Gunners.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.

Tatuś Muminka

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Wynik jak wynik, ale ten Eduardo. Dopiero kilka minut temu zobaczyłem zdjęcia ze złamaniem i jestem bynajmniej przygnębiony. Trzeba jedynie trzymac kciuki za chłopaka.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Żal mi Eduardo, bo naprawdę dobry z niego człowiek, jak i piłkarz. Najważniejsze, żeby doszedł do zdrowia.

Czytałem właśnie wypowiedzi internautów największych polskich portali. Ludzie cieszą się z jego kontuzji, ponieważ nie zagra w meczu z Polską na Euro'08. Dno niesamowite.
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Jeśli mecze Arsenalu będą trzymać w napięciu tak, jak to miało miejsce dzisiaj to chyba powinienem zarezerwować miejsce na cmentarzu...

AC Milan 0:2 Arsenal.

Bez dwóch zdań - zasłużone zwycięstwo Kanonierów. Perfekcyjna i piękna dla oka gra... jedynie skuteczności brakowało, ale i tak przeczuwałem, że prędzej, czy później padnie bramka na korzyść The Gunners. Świetne występy Clichy'ego, Hleba, Ade i oczywiście Cesca, ponad 60% posiadania piłki, sporo naprawdę groźnych sytuacji, dużo gry kombinacyjnej, szybkie podania, widać, że chłopaki sumiennie przygotowywali się do tego meczu.
Rossoneri? Przeciętna gra gospodarzy, próbowali coś tam ugrać z kontrataku, jednak przeprowadzili jedynie kilka dogodnych akcji. Jak przypuszczałem skupili się praktycznie wyłącznie na obronie.
Dużo zamieszania przysparzał... arbiter. Jeszcze nigdy nie widziałem tak ślepego sędziego. Żółte kartki sypał wręcz na zawołanie. Kilka istotnych błędów [np. niepodyktowany karny przy faulu na Hlebie] na pewno nie przysporzy mu zwolenników.

Wygrana cieszy potrójnie, ponieważ nie dość, że przechodzimy do kolejnej fazy rozgrywek, to jako pierwsi pokonaliśmy obrońcę tytułu już w 1/16 finału oraz zdobyliśmy San Siro - jak dotąd sztuka ta nie udała się jakiemukolwiek angielskiemu klubowi [patrząc na rozgrywki z Milanem].
 

maciek11

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Włocławek
ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL ARSENAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Każdy kibicuje ARSENAL
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
 
Do góry