Aparat Stały Na Zęby

adus7

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
znienacka
nie nie.. juz doszlam do tego. To był aparat kosmetyczny.
O taki:
zamki_plastikowe.jpg
tyle że ja miałam przez pewien czas drucik a potem żyłke.
 

Iceyy

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej :D

Mam mieć aparat, zakladam za tydzien.
We wtorek mam seperację, i nie mam zielonego pojęcia co to jest :wow:
Opowiecie mi o tym "czyms"? =)

Pozdrawiam!
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
Hej :D

Mam mieć aparat, zakladam za tydzien.
We wtorek mam seperację, i nie mam zielonego pojęcia co to jest :wow:
Opowiecie mi o tym "czyms"? =)

Pozdrawiam!
separacja to włożenie takich maleńkich gumek między szóstki a piątki. Po wyjęciu tych gumek z zębów zakłada się na szóstki pierścienie. Mam nadzieje że pomogłam.
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
jak macie możliwości i kase to zakładajcie aparaty stałe :) , proste i do tego biała zęby to atut piekna, nawet fryzura czy ciuchy tak nie zdobia jak piekny usmiech, ja mogłam to zrobic 5 lat temu, ale szkoda mi było kasy, a teraz mam mase innych wydatków i pewnie juz nie założe, ach życie, czas szybko ucieka. :(
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
ja nosze juz od 1.5 roku :D jeszcze 7 miesiecy minimum :) ciesze sie bardzo :) Jezeli was stac to zakladajcie aparaty :) nic nie dodaje takiego piekna jak usmiech
 

gapulka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich:)
Właśnie 3 godziny temu założono mi aparat (kosmetyczny ) na górę. Na dół zakładam początkiem stycznia. Niestety z róznych przczyn a przede wszyskim finansowych zrobiłam to dopiero teraz:( Mam 34 lata i w końcu tego dokonałam. Czytałam Wasze posty i dodały mi otuchy. Długa drga przede mną ale mam nadzieję że szybko zleci bedę miała upragniony piękny uśmiech :D . Pozdrawiam:))
 

Johny'87

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej,
czy mógłby mi ktoś polecić dobrego, a przede wszystkim taniego ortodontę w Łodzi?
Pzdr
 

gapulka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Mam od wczoraj aparat i jestem bardzo zaskoczona bo mnie własciwie nic nie boli. Zastanawiam sie czy to normalne?? Po separacji odczuwałam ból a dzisiaj tylko bardzo lekki jak cos ugryzę. z tego co czytałam w postach to wszystkich boli Hmm.. Co Wy na to?
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
Ja tez nie odczuwalam bolu :p wiec sie nie martw :) zobaczysz jak Ci beda podkrecac :D wymieniac luki :D jakie to jest uczucie :) troche dziwne uczucie, ja mialam wrazenie ze mi sie zeby ruszaja i beda wypadac, ale to jest normalne, wiec nie ma sie czym martwic :)) nosi ktos gumki tzw ligaturki ktore łączą gorę z dołem? :p ja już nosze 4 miesiac w tym samym ulozeniu a nie widze efektu zadnego.... orto chyba nie wie co robi
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
oj mnie najbardziej bolało jak mi zmieniła łuk na mocniejszy :/ bez eferalganu bym nie przeżyła :( a po samaym zakładaniu aparatu tylko tak jakby "czułam zęby" i tyle. więc gapulka ciesz się że nalezysz do nielicznej grupy szczęsciarzy których nie bolały zęby po zakładaniu :)
 

gapulka

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ciesze sie bardzo :) Byłam nastawiona na ból wiec jestem zaskoczona. Zobaczymy jak bedzie dalej. Byle by do przodu. Dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
a ja już jutro zakładam separacje!! :lol: :D łooł ciężko w to uwierzyć, bo tyle na to czekałam. Boję się mojego wyglądu w aparacie. :niepewny:
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
nie ma sie czego bac :D ludzie mi mowia ze mi pasuje aparat i dodaje uroku :D a ja sama juz nie pamietam jak sie zyje bez niego :) jak do wszystkiego da sie przyzwyczaci :D i ten moj metal kocham :) i nie zaluje ze nie zalozylam przezroczystego :)
 

ewa321

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łomża
nie ma sie czego bac :D ludzie mi mowia ze mi pasuje aparat i dodaje uroku :D a ja sama juz nie pamietam jak sie zyje bez niego :) jak do wszystkiego da sie przyzwyczaci :D i ten moj metal kocham :) i nie zaluje ze nie zalozylam przezroczystego :)
U mnie na szczęście tak samo jest, w sumie mam aparat dopiero od miesiąca ale już się przyzwyczaiłam ;) Tylko na początku w szkole sobie trochę jaja robili (typu: ale masz rusztowanie, zrób mi zdjęcie) sama się z tego śmiałam więc szybciej im przeszło :p pozdrawiam
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
U mnie na szczęście tak samo jest, w sumie mam aparat dopiero od miesiąca ale już się przyzwyczaiłam ;) Tylko na początku w szkole sobie trochę jaja robili (typu: ale masz rusztowanie, zrób mi zdjęcie) sama się z tego śmiałam więc szybciej im przeszło :p pozdrawiam
u mnie w szkole najlepsza była moja kolezanka która mówiła po tym jak załozyłam aparat że "mam fajną protezę" :D
 

aggi55

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam wszystkich "zadrutowanych" :) mam aparat juz 9!! dni i jest dobrze(moge juz spożywac wszystko,nie tylko jogurty)nic nie boli ,nie ociera siuuper:)
mam pytanie: aparat mam ceramiczny ale z metalowym drucikiem który nieco psuje efekt ogólnej "niewidocznosci",czy ktos z Was miał lub ma załozony biały drut? czy to prawda ze ten biały kolor szybko schodzi?ortodontka odradzała mi go z tego powodu.w sumie jestem zadowolona z mojego aparaciku ale majac taki byłabym juz w ogóle przeszczesliwa:)
aga
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Wątpie,żeby były druty"ceramiczne" poza tym fajnie,jak chociaż troche widać,jest to oznaka że dbasz o siebie.Co do przebarwień należy unikać kawy,mocnej herbaty,papierosów


u mnie w szkole najlepsza była moja kolezanka która mówiła po tym jak załozyłam aparat że "mam fajną protezę" :D

U mnie w klasie kolega natomiast nazwał "biżuterią" na zębach :D
 
Do góry