Ankiety do prac magisterskich

ushkav17

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Jestem studentem ostatniego roku studiów magisterskich. Bardzo proszę Państwo o pomoc w wypełnieniu poniższej ankiety. Zebrane dane będą wykorzystane w mojej pracy magisterskiej. Ankieta jest anonimowa. Dziękuję bardzo!

docs.google.com/forms/d/1yN8Fsgf-qZzVFGX_5QIBaC3C8iu7dTrGBZhYoM5Xez0/viewform?usp=send_form
 

pd005

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam:)

Zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej opinii społeczeństwa na temat Sił Zbrojnych RP.
Będę bardzo wdzięczna za każde wypełnienie poniższej ankiety :

interankiety.pl/interankieta/703902086f757ac858b7a9118f3d42d5

Dziękuję i pozdrawiam :)
 

Kiko91

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dzień dobry wszystkim! :)

Jestem obecnie w trakcie pisania swojej pracy dyplomowej na temat postrzegania i użytkowania gier mobilnych wśród osób młodych. W jej ramach przeprowadzam badania ankietowe. Potrzebuję dotrzeć do ok. 50-70 respondentów, pomyślałem więc, że może znajdzie się tu kilka osób, które zechciałyby mi pomóc i wypełnić krótką i przyjemną ankietę o interesującej nas tematyce ;)

Do udziału w ankiecie zapraszam osoby, które:
  • Są w wieku między 18 a 30 lat
  • Posiadają smartfon lub tablet z systemem Google Android lub Apple iOS
  • Korzystały już wcześniej z gier mobilnych na wyżej wymienionym urządzeniu

Wypełnienie ankiety zajmie ok. kilku minut i jest w całości anonimowe.

tiny.pl/gqng7
(proszę wkleić do paska przeglądarki)

Z góry bardzo wszystkim dziękuję za pomoc i jeżeli macie jakieś pytania lub sugestie, to zapraszam do kontaktu!
 

Justyna Lavdari

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Dobry wieczór,
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety. To tylko 3-4 minuty, ale dla mnie będzie to ogromną pomocą.

Dziękuję :)

docs.google.com/forms/d/1okgHZUcA15vY9zCA67KUfX-3uB4CZyZ3ZEwyReReKSk/viewform
 

misia1605

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szanowni Państwo, :)
Jestem studentką drugiego roku socjologii na studiach drugiego stopnia ze specjalnością: komunikacja społeczna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Piszę pracę magisterską na następujący temat: „Organizacje pozarządowe jako przejaw inicjatywy i aktywności obywatelskiej współczesnego społeczeństwa.” - czyli najogólneij mówiac wszystko to co dotyczy dobroczynności

W związku z tym niezbędne jest przeprowadzenie badań ankietowych. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Ankieta jest krótka i anonimowa, a jej wyniki będą przedstawione jedynie w postaci zbiorczej.

Wystarczy skopiowac poniższy link do paska przeglądarki:

moje-ankiety.pl/respond-78798.html

Z góry dziękuję, za poświęcony czas i udzielone odpowiedzi.
Życzę miłych wakacji
:D
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
Witam wszystkich forumowiczów,

jestem studentką pedagogiki i piszę pracę magisterską dotyczącą uwarunkowań uczestnictwa w kulturze studentów. Stąd kieruje do tutejszych studentów ogromną prośbę o pomoc i wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki posłużą mi jedynie w celach naukowych.

Z góry dziękuję wszystkim, którzy poświęcą swój czas i pomogą mi w badaniach.


Ankieta znajduje się pod linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/1HgLVJZM0DyNsfMI19KG1wbRbnGs9LHURMJjP0HwYzys/viewform?edit_requested=true

Pozdrawiam!
 

Ola Kowalska

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam

Jestem studentką Zdrowia Publicznego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską pt: „Wiedza i postawy młodych ludzi na temat transplantacji narządów”. Jeżeli chcielibyście podzielić się swoim zdaniem na temat przeszczepów zapraszam do wypełnienia ankiety. Wasze opinie bardzo by mi pomogły. Serdecznie dziękuję za pomoc.

docs.google.com/forms/d/1uHGjsaPlJkVxGQemow5moxcLcSZ4sdeGaWyK8EW0pso/viewform
 

cytrus91

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich użytkowników,

jeśli ktoś trafi na ten temat i przeczyta to mam nadzieję, że będzie w stanie pomóc.
Bardzo bym prosił o zapoznanie się i wypełnienie poniższej ankiety, które zajmie nie więcej jak 5 minut a bardzo pomoże w moich badaniach do pracy magisterskiej.
Zależy mi na dotarciu do jak najszerszego grona respondentów z różnych środowisk.

survio.com/survey/d/C2N1B3N7U8D4P4I5R - link do ankiety

Ankieta jest anonimowa. Celem jest poznanie opinii Pana(i) dotyczącej oczekiwanej wielkości Sił Zbrojnych RP, identyfikacji działań podejmowanych przez obywateli na rzecz obronności oraz poznania opinii wobec relacji SZ RP z organizacjami paramilitarnymi.

Dziękuję bardzo za przeczytanie i szczere wypełnienie.
Pozdrawiam.
 

lucia0940

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli masz chwilkę, bardzo proszę o wypełnienie, krótkiej, przyjemnej ankiety:)

Link : ebadania.pl/a0cf511bd43c6ae4
Dziękuję za pomoc i chęci :)
 

lucia0940

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo proszę o pomoc w wypełnieniu ankiety w ramach pracy licencjackiej. Pytania są proste, ankieta krótka i przyjemna :)
Z góry dziękuję za każde wypełnienie i dobre chęci :)

ebadania.pl/a0cf511bd43c6ae4
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Cześć,

Podczas mojego badania chciałbym sprawdzić, czy gry komputerowe mają na nas pozytywny wpływ. Jako jedna z nielicznych osób chciałbym sprawdzić to pod tym kątem (reszta widzi tylko negatywne aspekty)

Będę wdzięczny, jeżeli poświęcisz 5min i odpowiesz na kilka pytań (anonimowo)

http://goo.gl/forms/G9NgHmrUwy

Dziękówa ;)
 

enes1002

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej ;) Bardzo ładnie proszę o wypełnienie też mojej ankiety o wizerunku Wrocławia. Ankieta dla każdego. Jeszcze trochę mi brakuje, a termin oddania coraz bliżej ;) Z góry wielkie dzięki.

ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5738667038b4c/

enes1002 napisał:
Hej ;) Bardzo ładnie proszę o wypełnienie też mojej ankiety o wizerunku Wrocławia. Ankieta dla każdego. Jeszcze trochę mi brakuje, a termin oddania coraz bliżej ;) Z góry wielkie dzięki.

ankiety.interaktywnie.com/ankieta/5738667038b4c
Trzeba otworzyć link w nowym oknie, bo nie chciało dodać, a nie mogę już edytować :(
 

agnieszkadz

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zwracam się z uprzejmą prośbą do osób będących w związku (np. małżeńskim, partnerskim, konkubinacie itp.) o wypełnienie krótkiej ankiety. Badanie dotyczy znaczenia jakie przypisujemy przedmiotom związanym z bliską osobą. Wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie do celów naukowych. Badanie jest również w pełni anonimowe.
dr Aleksandra Niemyjska

link do ankiety: profitest.pl/s/9938/4fu2g9yJMwuoK6Q0
 

kevin19x

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Proszę o pomoc i wypełnienie poniższej ankiety badawczej
ankietka.pl/ankieta/285633/zarzadzanie-roznorodnoscia.html
 

borufka82

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Szanowni Państwo,
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić Państwa do udziału w internetowym badaniu dotyczącym zjawiska agresji elektronicznej wśród użytkowników forów internetowych i mediów społecznościowych. Państwa udział w badaniu jest dla mnie bardzo ważny – uzyskane wyniki będą podstawą mojej pracy magisterskiej.

Badanie jest w pełni anonimowe. Ankieta składa się z trzech części, a jej wypełnienie zajmuje maksymalnie 15 minut. Do udziału zapraszam wszystkich użytkowników Internetu, niezależnie od wieku czy statusu zawodowego. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam,
Marta Borowska

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-3Nb-8-Srk8jzilwO9AtZCZUDWLvbzFrX-e5_KrPyetIgHA/viewform?c=0&w=1
 

NoCom

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wypełniłam i będę wdzięczna za pomoc mnie w tej samej kwestii :)

lab.swps.edu.pl/badania/index.php/556219/lang-pl

borufka82 napisał:
Szanowni Państwo,
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić Państwa do udziału w internetowym badaniu dotyczącym zjawiska agresji elektronicznej wśród użytkowników forów internetowych i mediów społecznościowych. Państwa udział w badaniu jest dla mnie bardzo ważny – uzyskane wyniki będą podstawą mojej pracy magisterskiej.

Badanie jest w pełni anonimowe. Ankieta składa się z trzech części, a jej wypełnienie zajmuje maksymalnie 15 minut. Do udziału zapraszam wszystkich użytkowników Internetu, niezależnie od wieku czy statusu zawodowego. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam,
Marta Borowska

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-3Nb-8-Srk8jzilwO9AtZCZUDWLvbzFrX-e5_KrPyetIgHA/viewform?c=0&w=1
Drodzy Forumowicze,

Zwracam się z prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie mojej krótkiej ankiety (zaledwie kilkanaście pytań). Wyniki ankiety posłużą mi do stworzenia nowego narzędzia badawczego w ramach mojej pracy magisterskiej.

Dla Was to tylko 7 minut, a dla mnie olbrzymi krok do uzyskania tytułu magistra :)

Z góry dziękuję !

lab.swps.edu.pl/badania/index.php/556219/lang-pl
 
Do góry