Ankiety do prac magisterskich

flooo

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, piszę pracę magisterską na temat suplementów diety stosowanych w terapii trądziku. Jeżeli znajdują się tu osoby, które stosują takie suplementy bądź stosowały proszę bardzo o wiadomość prywatną. W odpowiedzi prześlę Pani/Panu ankietę, która zawiera tylko 17 pytań, jest całkowicie anonimowa a jej wyniki posłużą mi do przeprowadzenia badań w mojej pracy magisterskiej. Nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko znaleźć takie osoby i będę niezmiernie wdzięczna za odzew z Państwa strony.
 

globmistrz

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Analizy statystyczne do prac dyplomowych ONLINE

Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 8 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
 

Rukia

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Społeczność dusz...
Witam!
Mam na imię Gosia, mam 22lata. Trafiłam do tego działu, ponieważ aktualnie jestem na 3 roku pedagogiki i piszę licencjat. Temat mojej pracy to: "Rola wiary w odnajdywaniu sensu życia i kształtowaniu poczucia własnej wartości".
Nie jestem pewna czy umieściłam ten temat w odpowiednim dziale, jeżeli nie to bardzo przepraszam.
Kieruję do Was ogromną prośbę, czy znajdzie się jakaś chętna osoba, która chciałaby mi pomóc i odpowiedzieć na kilka pytań, które pomogą mi dokończyć moją pracę licencjacką? Mam nadzieję, że znajdzie się chociaż jedna dobra duszyczka, która będzie w stanie poświęcić mi trochę swojego czasu. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam!
 

m0st

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2008
Posty
436
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Witam serdecznie :)

Prowadzę badania do pracy magisterskiej z psychologii. Tematem pracy jest samoocena dorosłych dzieci rozwodników. Ankiety nie są długie, badanie jest oczywiście anonimowe ;)

Potrzebuję chętnych osób w wieku 23 - 35 lat do wypełnienia poniższego kwestionariusza dotyczącego samooceny. Jest on przeznaczony dla osób, które nie doświadczyły rozwodu swoich rodziców:
http://przeklej.org/file/GeXq3B/SES.doc

Druga część badań do mojej pracy kierowana jest również osób w wieku 23 - 35 lat. Dotyczy ona jednak osób, które w młodości doświadczyły rozwodu rodziców:
http://przeklej.org/file/QU0tSA/Rodzinna.sytuacja.przedrozwodowa11115.doc

Osoby, które wypełniły ankietę nr 2 proszone są również o uzupełnienie ankiety nr 1.
Wypełnione ankiety można przesyłać a adres niewyspanyyy@wp.pl :)

Będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)
pozdrawiam!
 

WebSter123

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zwracam się z prośbą o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie, której wyniki posłużą powolnemu ( ;)) pisaniu, "krok po kroku" przyszłej pracy doktorskiej z marketingu.

Pewnie większość z Was korzysta z mediów społecznościowych - czy to używając komputera, telefonu bądź tabletu. Poniższa ankieta dotyczy oceny działań prowadzonych przez znane marki/firmy w social media - jednym słowem jak Wy postrzegacie to co robią znane firmy na Facebooku, Instagramie czy Twitterze.

Ankieta jest krótka, wypełnienie zajmuje góra 2 minuty.

LINK: moje-ankiety.pl/respond-62687.html

Będę wdzięczny za pomoc.
 
A

alfabeta11

Guest
Byłem nawet chęny do jej wypełnienia ale w pewnym momencie sypie błędem i mi się odechciało. (błąd przy rankingu portali). Przykro mi.
 

studentka77

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie. Jestem studentką V roku pedagogiki o specjalności pedagogika pracy z doradztwem zawodowym. Obecnie pisze pracę magisterską na temat roli rodziny w kształtowaniu aspiracji zawodowych i wyboru zawodu u gimnazjalistów. Dlatego też, jeżeli posiada Pani/Pan dziecko w wieku gimnazjalnym bardzo proszę o poświęcanie kilku minut na wypełnienie poniższej ankiety, dzięki której będę mogła dokończyć pisanie pracy. Dziękuje za poświęcony czas.

moje-ankiety.pl/respond-62739.html
 

Ardian7

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Piszę pracę magisterską na temat Fundamentalizmu Islamskiego. Byłbym wdzięczyny jeśli moglibyście poświęcić chwilę ankiecie z tym związanym. Z góry bardzo dziękuję

ankietka.pl/ankieta/149186/fundamentalizm-islamski-jako-zagrozenie-dlawspolczesnej-europy.html
 

JN_bass

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Co prawda nie do pracy magisterkiej, ale potrzebuję danych do pracy zaliczeniowej z jednego z przedmiotów na studiach. Gdyby ktokolwiek (choć głównie uczniowie liceuów i gimnazjów) zechciał ją wypełnić byłoby mi bardzo miło. Dotyczy ona róznych aspektów dotyczących wymowy i akcentu języka angielskiego.

link do ankiety - webankieta.pl/ankieta/wv1c32on
 

Anita_2

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!

Byłabym wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety do napisania pracy magisterskiej.
Z góry dziękuje za poświecony czas.
 

Attachments

  • Ankieta 1.rtf
    492 bytes · Wyświetleń: 1

reniferbd

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witajcie!

Jeśli są tutaj osoby w wieku 13-18 lat proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej telewizji
usmiech.gif


Bardzo mi wtedy pomożecie w napisaniu licencjatu
usmiech.gif


https://docs.google.com/forms/d/1OPQs8WLmOs0a02C3_O-unSnZj9lpbzun88NspwwGdcI/viewform

Pozdrawiam !
buzki.gif
buzki.gif
buzki.gif
 

kathyyy

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich serdecznie. Jestem studentką psychologii- po wakacjach rozpoczynam 5 rok. Prowadzę badania w ramach mojej pracy magisterskiej. Jeśli ktoś z was byłby w stanie mi pomóc i wypełnić 3 kwestionariusze- byłabym bardzo wdzięczna. Badanie dotyczy związku między stylami wychowania stosowanymi przez rodziców, a obecnymi umiejętnościami społecznymi, cechami charakteru. Czas badania to ok 20 minut.
Jeśli chciał(a)byś mi pomóc oto linki do ankiet:
osoby studiujące: ankietka.pl/ankieta/155265/badanie-do-pracy-magisterskiej-z-psychologii.html
osoby pracujące: ankietka.pl/ankieta/155272/badanie-do-pracy-magisterskiej-z-psychologii.html

Możecie też pisać na adres mailowy kathyyy@amorki.pl w razie jakichkolwiek pytań, na które chętnie odpowiem. Badanie jest całkowicie anonimowe. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!!! :)
 

dziedzina89

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
cześć,
Poszukuję osób w przedziale wiekowym 18-30 lat (mogą byc też troche strasze lub młodsze ale prosze odpowiednio o zaniżenie lub zawyżenie wieku do takiego, któryby mieścił się w tym przedziale), które chciałyby mi pomóc i wypełnić ankietę do pracy mgr. Praca ta dotyczy popularności snowboardu i kitesurfingu - oczywiście osoby nie uprawiające tych dyscyplin również bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Proszę o bardzo uważne czytanie pytań i odpowiedzi i czytanie ich do końca, gdyż w ankiecie jest duzo przeskoków między pytaniami - nie zawsze po udzieleniu odpowiedzi przechodzi się do pytania dalej. Wypełniona ankietę prosze przesłac na mojego maila: dziedzina89@o2.pl .
Będę bardzo wdzięczna wszystkim osobom, które zechciałyby mi pomóc i wypełnić ankietę, bo chciałabym jak najszybciej zebrac wyniki i wziąść się do dalszego pisanie pracy.





Poniżej w postach podajcie mi swoje maila to wyślę Wam formularz ankiety, gdyż nie moge zamieścić tu pliku.
 

paula_k

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, której wyniki posłużą mi w pisaniu pracy magisterskiej. Jestem studentką dietetyki, ankieta dotyczy wpływu reklam na zakupy słodyczy i napojów słodzonych. Dziękuję za poświęcony czas. ankietka.pl/ankieta/177593/wplyw-reklam-na-zakupy-slodyczy-i-napojowslodzonych.html
 

Quter90

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Szanowny Respondencie!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wzięcie udziału w moim badaniu i wypełnienie poniższej ankiety dotyczącej: „Stereotypów kobiety w reklamach telewizyjnych” . Przeprowadzane badania są częścią tworzonej przeze mnie pracy magisterskiej. Udzielone przez Pana/Panią informacje są całkowicie anonimowe. Wyniki badań będą wykorzystane jedynie do celów naukowych, ponadto wszystkie odpowiedzi respondentów traktowane są jako materiał o charakterze poufnym. Pozostawienie jakiegokolwiek pytania bez odpowiedzi znacznie obniży wartość ankiety, dlatego proszę o udzielenie odpowiedzi na każde z zadanych pytań. Dziękuję za udział w ankiecie.

Serdecznie dziękuję za wypełnienie ankiety i szczere odpowiedzi.

Link:

ebadania.pl/4e2a89677de412a7.html

link z adresem do ankiety należy skopiować i wkleić w okno przeglądarki :)


W razie pytań, bądź uwag do kwestionariusza ankiety proszę o prywatną wiadomość. Pozdrawiam
 

Ann_Sz

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem studentką Uniwersytetu Wrocławskiego i prowadzę badania dotyczące zachowań nabywców na rynku muzycznym. Zwracam się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, a za poświęcony czas z góry dziękuję! :)
docs.google.com/forms/d/1kha21XFavDjR37IpgM5fgZgr8Xe0SegsvCg_KyNOODA/viewform
 

Maciej Be

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,

Chciałbym Was poprosić o podzielenie się Waszą opinią na temat Crowdfundingu. Ankieta nie powinna zająć Wam więcej niż 2 minuty , a pomoże mi bardzo w projekcie końcowym na studiach. Ankieta jest całkowicie anonimowa, wystarczy mieć ukończone 16 lat . Zapraszam tych co znają temat, jak i tych co nie mają zielonego pojęcia czym jest crowdfunding, każdy głos dla mnie jest ważny. Z góry dziękuję za pomoc.

Link:
ankietka.pl/ankieta/191466/swiadomosc-polskich-internautow-o-crowdfundingu.html

Pozdrawiam
Maciej
 

Kamil B

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim!

Badam wizerunki operatorów GMS: moje-ankiety.pl/respond-73240/sec-HEeN8GZ9.html
(ankieta trwa max 15-20min - zależnie od tego ilu znacie ;) ).

Będę ogromnie wdzięczny za każde wypełnienie (brakuje mi jeszcze kilku respondentów)!

Pozdrawiam i z góry dziękuję!
Kamil
 
Do góry