Andrzej Lepper [']

Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
273
Punkty reakcji
38
Facet jaki był, taki był, ale szkoda poczciwiny.

Wplątał się w kabałę, z której nie umiał się wyplątać, dlatego skończył jak skończył. Ciekawe tylko, co go zmusiło do ostateczności. Ciężko mi uwierzyć w to, że sprawy finansowe i sądowe go do tego doprowadziły, bo to był polityk o grubej skórze. Jeszcze bardziej niedorzecznie brzmi dla mnie uzasadnienie, że doprowadziła go do tego choroba syna. Przecież nikt nie zostawia swojego dziecka w niedoli, tylko walczy do samego końca. tym bardziej, że A. Lepper bardzo kochał swoje dzieci i wielokrotnie to podkreślał.

Ciekawe co na niego wpłynęło. Rzetelne śledztwo mogłoby dać odpowiedź, ale za rządów PO trudno jest o rzetelne śledztwa... pozostaje nadzieja, że nagranie rozmowy A. Leppera z T. Sakiewiczem da jakieś odpowiedzi. Kluczowe mogą się okazać osoby zaplątane w tę sprawę, które wiedzą o wiele więcej, niż Sakiewicz. Ciekawe, kiedy się ujawnią.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Sprawa prosta. Andrzej na pewno znał jakieś niewygodne fakty, dotyczące hiPOkrytów, Lewaków i PiSuarów. Dla mnie sprawa ma charakter jak zabójstwo B. Blidy, jednak z doświadczenia wiadomo, że tam jak sprawa szła jako morderstwo - do tej pory istnieje jakaś absurdalna komisja śledcza. Dlatego upozorowano samobójstwo.
na jakiej podstawie twierdzisz, że miały miejsce 2 przypadki zabójstw? jesteś taki pewny...

Caleb dzięki za przypomnienie Janowskiego - mało kto pamięta jak stateczny dziadek skakał pom mównicy sejmowej, a Suedzucker sobie kupił zakłady (to małe piwo), ale kupił kwoty cukrowe, więc racjonalnie dbając o swe macierzyste zakłady zaczął likwidację nowych (kupionych, polskich)
nikt (prawi) nie pamięta już o co chodziło Janowskiemu...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Heh, tą historię poznałam trochę później, bo w czasach Janowskiego byłam dzieckiem, chociaż coś tam mi świta, że rodzice gadali o tym. A poza tym później była popularna ta piosenka:
Pudelsi - Wolność słowa

Ponoć A. Lepper też był na podsłuchach. Ziobro z Kaczyńskim się spotykali w nocy, by odsłuchiwać wybrane podsłuchy... archiwalna wypowiedź pana Leppera.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Wypadało by mi zmienic zdjecie na profilu :/

Endriu był złym politykiem, ale chyba nie był złym człowiekiem.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Caleb dzięki za przypomnienie Janowskiego - mało kto pamięta jak stateczny dziadek skakał pom mównicy sejmowej, a Suedzucker sobie kupił zakłady (to małe piwo), ale kupił kwoty cukrowe, więc racjonalnie dbając o swe macierzyste zakłady zaczął likwidację nowych (kupionych, polskich)
nikt (prawi) nie pamięta już o co chodziło Janowskiemu...
Ja pamiętam.

Co do Andrew Leppera to rowniez i do mnie trafia argument pt. jaki ojciec odbiera sobie życie gdy ma chorego syna ? Odp. ŻADEN

Nie oczekuję oczywiście wyjaśnienia sprawy bo cóż to za wysiłek zaciemnić śmierć jednego człowieka, skoro skutecznie udało się zaciemnić i obrzydzić śmierć prawie setki ludzi ? Toż to marketingowe mistrzostwo świata...
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Tyle, że tak jakby ciężka choroba syna jest motywem samym w sobie, iż samobójstwo popełnić można. Wszystko zależy od tego, z której strony się patrzy - osoby, których, coś takiego nie dotyczy nigdy nie poczują tego, co osoba w coś takiego uwikłana. Mój Ojciec prawie zapił się na śmierć, kiedy dowiedział się, o ciężkiej chorobie mojej mamy. Prawie (a szkoda) mu się udało.
Ten, co sobie nie jest w stanie poradzić, tak właśnie zareaguje - ucieczką. Wspomnę jeszcze, że Pan Lepper miał więcej powodów, aby jednak przenieść swój tyłek do świata duchów...
 

szawi69

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2011
Posty
207
Punkty reakcji
8
Wiek
37
Miasto
strzelin
Byl fenomenem na cala Polske. Nikodem Dyzma. Wielki charakter, osobowosc. Moze nie tak inteligentny i przebiegly jak Tusk czy Kaczynski, ale charyzmatyczny. Nie trawilem go, nie wierzylem w populistyczne hasla. Szkoda, jak kazdego samobojcy. Tyle.
 
Do góry