aerobowa 6 weidera

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Szóstka weidera - moim zdaniem tylko dla wytrzymałych, z silną wolą:) Podchodziłam do niej kilka razy i pierwsze próby spełzły na niczym...
Kilka dni temu postanowiłam, że tym razem się uda:)
Na razie trwam w przekonaniu, że tak będzie:) Intensywnie i z zaparciem ćwiczę:) Zobaczymy co dalej... A dieta? Po prostu nie przesadzać z jedzeniem tłustych i kalorycznych rzeczy, nie mieszać białka i węglowodanów i dużo się ruszać:) Pogoda sprzyja:)
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Szóstka weidera - moim zdaniem tylko dla wytrzymałych, z silną wolą:) Podchodziłam do niej kilka razy i pierwsze próby spełzły na niczym...
Kilka dni temu postanowiłam, że tym razem się uda:)
Na razie trwam w przekonaniu, że tak będzie:) Intensywnie i z zaparciem ćwiczę:) Zobaczymy co dalej... A dieta? Po prostu nie przesadzać z jedzeniem tłustych i kalorycznych rzeczy, nie mieszać białka i węglowodanów i dużo się ruszać:) Pogoda sprzyja:)

fakt pogoda sprzyja.. Ja dzisiaj zakończyłam dzień 3 :p jutro zaczynam dzień 4 i 3 serie po 6 powtórzeń uff.. mam nadzieje że dam rade. Wczoraj zrobiłam dodatkowo jakies 300 brzuszkow w poludnie i 300 wieczorem. Juz widac efekty. Mam stanowczo szczuplejszy brzuch o jakies.. 1,5cm-2cm. Jest dobrze :D

mam pytanie .
Kiedy trzeba ćwiczenia robić seriami to jak należy te serie rozłozyc? Można pierwsze cwiczenie powtórzyc 3 razy i dopiero przejść do drugiego? Czy należy robić na zmiane? Czyli 1 cwiczenie , 2 cwiczenie , 3 cwiczenie tak do szóstego i powtórzyć to dwa razy?
Mam nadzieje że zrozumiecie.. nie wiedzialam jak to wyjaśnic ;))
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Musisz robić tak:
- pierwszy krok, drugi krok, trzeci krok (aż do szóstego); bez żadnych przerw i jest to jedno powtórzenie całego ćwiczenia
- bez żadnych przerw robisz kolejne powtórzenia (aż dojdziesz np. do 6 powtórzeń i będzie to 1 seria)
- odpoczywasz kilka-kilkanaście minut, przechodzisz do kolejnej serii i tak w kółko

Nie radzę mieszać kolejności kroków, gdyż specjalnie są tak uporządkowane, aby na początku brzuch był minimalnie napięty, a na końcu bardzo mocno.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
i mowicie ze to dziala?wprawdzie niemam tluszczyku ale kiedys mialam bardziej widoczne miesnie brzucha.moze to wyprubuje ;)
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
wiecie co nie docenialam tych cwiczen przy pierwszym sobie pomyslalam eee luzik ale potem przy ostatnim cwiczeniu poczulam swoje miesnie mysle ze bede kontynuowac od jutra konkretnie.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
wiecie co nie docenialam tych cwiczen przy pierwszym sobie pomyslalam eee luzik ale potem przy ostatnim cwiczeniu poczulam swoje miesnie mysle ze bede kontynuowac od jutra konkretnie.

ja dwa razy gdzieś pod koniec 2 tygodnia spasowałem a to zapiłem a to nie miałem czasu itd. a to jednak trzeba robić codziennie.
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
dzisiaj skończyłam dzień 4.
Pierwszy raz robiłam 3 serie po 6 ;) poszło nawet nawet..
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
ja zrobilam dzisiaj drugi dzien wczoraj sie zebralam ale dzis rano niemoglam sie podniesc za to po dzisiejszych seriach juz mnie nie boli.a jest jakas okreslona ilosc dni?
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ja też kiedyś robiłam, niestety nie mam takiej siły woli :( Zrezygnowałam na 17 dniu :D :/
Mój chłopak kocha ćwiczyć i jest sumienny, jemu się udało bez problemu, no i kaloryfer ma :] ale on zawsze miał, także jeśli ktoś już jest umięśniony to jemu nic nie da :D Ja mam brzuch generalnie płaski, mam stałą wagę i jeśli już się wacha to tylko w dół :D Ale chciałabym mieć taki mmm.. umięśniony, bo jest tylko delikatna fałdka...

Macie jakiś sposób, żeby się zmusić? :)
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
Tak! znamy! :) gestapowiec z batem nad Tobą xD :p u mnie też ciężko było z motywacją. Miałam 3 podejścia, przy każdym odpuściłam po 2 tygodniach. Dojrzewam powoli do czwartego :D może tym razem wyjdzie :p Muszę jakąś fajową matę kupić, to może będzie mi się przyjemniej ćwiczyć.
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
ja zaczełam a6w wczoraj. Było ciężko, ale moze dlatego ze ja ogolnie mam słabą kondycje.
dzisiaj rano obudziłam sie z zakwasami :/
Mam nadzieje ze uda mi sie wytrwać do końca :]
 

niewyspana

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2008
Posty
294
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
-> Śląsk
Ja odpadłam po tygodniu ćwiczeń. Znudziło mi się ;P
Ale zakwasy miałam straszne już po 2 dniach.
Podobno jak po ćwiczeniach bolą plecy, to znaczy, że się źle wykonywało. Was też bolą czy tylko ja tak miałam? Bo nie wiem czy to faktycznie źle robiłam czy to normalne..?
 
Do góry