aerobowa 6 weidera

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
witam!
dziś zaczęłam ćwiczyć aerobową 6 weidera.. Słyszałam że przynosi rezultaty :)
Ale mam pytanie..
Czy jesli w drugim dniu zrobilabym o 1 czy 2 serie więcej to stanie sie coś? Wpłynie to jakoś na skutki..? Troche to nielogiczne bo powinno to jeszcze bardziej pomóc. Ale moze radzicie trzymać się planu ćwiczeń??
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Aerobowa? Skąd ty wzięłaś takie słowo?

I nie, nic nie powinno się stać, ale też nie radziłbym przesadzać.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
Po co jest plan?? żeby iść wg jego wskazań. Rób jak pisze i tyle, nie wyprzedzaj bo po co??
Jest plan i się go trzymaj, po to jest ułożony tak a nie inaczej zeby działał, jak by twórca myślał jak Ty napisał by "rób sobie ile chcesz"
Aha i te ćwiczenia działają (sam robiłem) :) pozdro
 

socjopata

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2009
Posty
110
Punkty reakcji
0
Taki plan jest zazwyczaj opracowywany dla ludzi mieszczących się w średniej całego społeczeństwa, a w treningu grupą docelową mogą być nawet tylko początkujący. Tak więc nie widzę przeciwwskazań, żeby dziewczyna lekko wyszła ponad standardy - jeśli ma ochotę i siłę to czemu nie?
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Taki plan jest zazwyczaj opracowywany dla ludzi mieszczących się w średniej całego społeczeństwa, a w treningu grupą docelową mogą być nawet tylko początkujący. Tak więc nie widzę przeciwwskazań, żeby dziewczyna lekko wyszła ponad standardy - jeśli ma ochotę i siłę to czemu nie?

ok dzięki. A radzicie zastosować jakąs diete?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Też robiłem.. Portos potwierdzi, że ciężko się jest nawet wysrać po którymś dniu.. Śmiech też jest 'utrudniony'.. ;)

Co do tematu - robisz tak jak jest w harmonogramie i kropka.. ;)
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Też robiłem.. Portos potwierdzi, że ciężko się jest nawet wysrać po którymś dniu.. Śmiech też jest 'utrudniony'.. ;)

Co do tematu - robisz tak jak jest w harmonogramie i kropka.. ;)

ale co rzeczywiście są efekty? po ilu dniach można pierwsze zauwarzyc?
 

Kiniolek

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
2
Miasto
A może tak, a może nie? A może yhy?, A może y-y?
Ja robiłam....Efekty tak są ale u mnie to raczej malutkie ze ze względu na "mój brzuch"... Niestety ćwiczenia są monotonne żadnego urozmaicenia. No i nie dałam rady albo inaczej znudziły mi się wytrzymałam 4 tygodnie. Następne ćwiczenia podchodziły mi coraz trudniej aż pękłam i nawet płakałam więc postanowiłam przestać.
Wniosek: Ćwiczenia dla ludzi bardzo wytrzymałych!
Ale mimo tego życzę powodzenia! :)
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja robiłam....Efekty tak są ale u mnie to raczej malutkie ze ze względu na "mój brzuch"... Niestety ćwiczenia są monotonne żadnego urozmaicenia. No i nie dałam rady albo inaczej znudziły mi się wytrzymałam 4 tygodnie. Następne ćwiczenia podchodziły mi coraz trudniej aż pękłam i nawet płakałam więc postanowiłam przestać.
Wniosek: Ćwiczenia dla ludzi bardzo wytrzymałych!
Ale mimo tego życzę powodzenia! :)


hm no ja dzisiaj skonczylam drugi dzień:p fakt , troche monotonne te ćwiczenia. Nie mam pojęcia czy wytrzymam cały program.. pewnie nie ;) ale oprocz tego robie codziennie bo kilkaset brzuszków. Czasem jest to 300 czasem 500. Także już czuje że mam lekko wzmocnione mięsnie brzucha ;) tyle że u mnie jest jeszcze kwestia tłuszczyku który musze spalić :) ale cóż.. rower, pływanie, brzuszki i a6w powinny troszke pomóc :))
 

Asaroth

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
a ja robiłam po 600 brzuszków dziennie na raz a na a6w nie wytrzymałam ani dnia.
Przynosi rezultaty- polecam zajżeć na forum www.vitalia.pl tam jest temat odnośnie a6w.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Powiem Ci tyle... Jak masz brzuszek to go zrzucisz tą 'szóstką'.. Ja jestem chudy, to mi dało efekt konkretny...
Bez ćwiczeń widać mi mięśnie brzucha, a z nimi - ;) Jak zrobisz prawidłowo i wg harmonogramu to respekt dla Ciebie - wiem bo robiłem i doceniam.. pzdr
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Powiem Ci tyle... Jak masz brzuszek to go zrzucisz tą 'szóstką'.. Ja jestem chudy, to mi dało efekt konkretny...
Bez ćwiczeń widać mi mięśnie brzucha, a z nimi - ;) Jak zrobisz prawidłowo i wg harmonogramu to respekt dla Ciebie - wiem bo robiłem i doceniam.. pzdr

he no tak jak już mówiłam skończyłam dzień 2 ;) więc nie jest to jakieś wielkie osiągniecie jeszcze. Chciałabym wytrzymać cały program ale nie wiem czy mi sie uda. Mam nadzieje że tak :) na ogól jestem wytrzymałą osobą i jak sobie wyznacze jakiś cel to do niego dąże ;]

No ja niestety nie mam idealnej figury, nie jestem chuda. Dlatego sie wzięłam za siebie :p
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Słuchaj - nie będzie łatwo. Najgorzej miałem w drugim tygodniu.. Już nie dajesz rady, robisz na siłę - ale potem ból jest mniejszy, i pamiętaj, że to nie jest ćwiczenie jednorazowe.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Dobry trening jak sie nie ma juz tluszczu, wtedna mozna naprawde wyszlifowac sobie brzuszek ;)

ale jak jest tluszcz to magiczna recepta to nie jest.. sam robilem to wiem

No i owczywiscie trzeba to robic poprawnie jak w instrukcji.. co jest dosc trudne, hardcorowy trening
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Oczywiście, zdaje sobie z tego sprawe.. Mam nadzieje ze podolam chociaz do połowy :p

hm zadawałam już to pytanie ale nie wiem czy ktoś je przeczytał ;)
proponujecie zastosować jakąś diete czy normalnie jeść, nie podjadać i nie jeść po 18? pic dużo wody..?
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
tak jest ciężko, ale pamiętaj że efekty są jak ćwiczysz tak jak trzeba, nie zapominaj o około 3 sekundowym "stop" jak masz "uniesione nogi" ;] w planie wszystko pisze. A jak jest dla Ciebie monotonne proponuję posłuchać muzyki:) jak dobrze ćwiczysz to powinno CI rozwalać brzuch z bólu:) hehe
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
tak jest ciężko, ale pamiętaj że efekty są jak ćwiczysz tak jak trzeba, nie zapominaj o około 3 sekundowym "stop" jak masz "uniesione nogi" ;] w planie wszystko pisze. A jak jest dla Ciebie monotonne proponuję posłuchać muzyki:) jak dobrze ćwiczysz to powinno CI rozwalać brzuch z bólu:) hehe

no po dzisiejszych cwiczeniach nie moge sie smiac :p
 
Do góry