Acodin ?

Forever123

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
zależy jak brałem Aco to wystarczy że sobie coś wkręcilem i tak się zaraz stawało jak chciałem ;p
 

Parp

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Gardze tymi wszystkimi biednymi cpunami ktorych nie stac na jakis tam narkotyk i musza zadowalac sie lekami. Pamietam jak bylem pare lat temu u kolezanek ktore przyjechaly do mojej miejscowosci na wakacje. Nalykaly sie tego acodinu i wygladaly jak niezywe, doslownie wszystko moglbym z nimi wtedy zrobic.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Gardze tymi wszystkimi biednymi cpunami ktorych nie stac na jakis tam narkotyk i musza zadowalac sie lekami. Pamietam jak bylem pare lat temu u kolezanek ktore przyjechaly do mojej miejscowosci na wakacje. Nalykaly sie tego acodinu i wygladaly jak niezywe, doslownie wszystko moglbym z nimi wtedy zrobic.

Morfina, kokaina, heroina były kiedyś sprzedawane jako leki. Zresztą morfina nadal jest. Argument z dupy.
 

Parp

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Morfina, kokaina, heroina były kiedyś sprzedawane jako leki. Zresztą morfina nadal jest. Argument z dupy.


I ? Co bylo a nie jest nie pisze sie w rejestr. Morfina nie jest w cenie Acodinu i nie tak latwo ja kupic w aptece. Argumenty z dupy.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Jakie ma znaczenie, do czego oprócz ćpania wykorzystuje się daną substancję? Jeśli na tej podstawie próbujesz ją dyskredytowac, jesteś z góry skazany na porażkę. Poza tym chyba lepiej kupić ćpanie w aptece niż od dilera, przynajmniej wiesz, że towar jest czysty.

Nie bronię DXM, bo dla mnie to syf.

A z tymi gimnazjalnymi powiedzonkami wracaj do... no właśnie, do gimnazjum.
 

Parp

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ma znaczenie do czego oprocz leczenia uzywa sie jakiejs substancji. Rozmawiamy teraz o acodinie nie kokainie i z obserwacji wiem ze to kupuja dlatego ze jest tanie i tyle.

Mam wakacje panie intelektualisto.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jeśli mówisz, że nie rozumiesz ludzi, którzy ćpają lekarstwa, to ja powiem Ci, że nie rozumiem tych, którzy leczą się narkotykami. To, że substancja ta ma oprócz zastosowania psychoaktywnego jakieś inne o niczym nie świadczy. Wiele mocnych narkotyków znajdziesz w każdej kuchni, łazience, czy apteczce.
 

Parp

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak, po części masz rację tylko ze lek jest produkowany do leczenia a nie ćpania. Nie porównuj leczących się do narkomanów.
 

Forever123

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Temu co spróbował parę razy przecież nic nie zagraża. spróbował, odstawił i już..
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Heroina, morfina i kokaina, efedryna, czy chociażby benzodiazepiny były/są produkowane do leczenia. Alkohol też kiedyś stosowano jako lek (przeciwbólowy, przeciwlękowy), a jakoś nikt nie narzeka na jego zastosowanie rekreacyjne, czy chociażby bakteriobójcze. Idąc dalej, gałka muszkatołowa. Zanim odkryto jej zastosowanie w sztuce kulinarnej, była używana jako lekarstwo, a w większych dawkach jako halucynogenny narkotyk. Innymi słowy Twój argument nie ma najmniejszego sensu.
 

xxx_wawa

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Bez recepty. Ale olejcie Aco. Jest wiele innych przyjemniejszych używek. Aco :cenzura:ie w bani, znam to z doswiadczenia. I ten chemiczny stan dzien po, ble. A doswiadczenie mam spore. I nigdy nie mieszac z alkoholem jak juz. Male dawki (ok 10 tabl.) DXM podbijaja nieznacznie faze po opioidach. Lecz troche ja zmieniaja, co niektorym niepasuje ;)
 

jakmalina

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Aco ^^ Fajna sprawa . jak sie bierze po 10 jes juz odlot po 38 - moj rekord nieco mniej fajnie :) jak ktos bierze 30 na pierwszy raz to o_O sorry ale ma niepokolei ogolnie biorac aco trzeba miec niepokolei :)
teraz to wiem , a skutki uboczne mimo uplywu czasu nadal są ;)
ale cóz kazdy uczy sie na wlasnych błedach a przestzegac przez neta.. ;D nieee
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Nie wiem ile masz lat, ale wolę nie pytać. Ja na pierwszy raz brałem 450mg (30 tabletek) i dopaliłem to trawą, albo jakąś mieszanką, nie pamiętam. Po ilości mniejszej niż 225 mg ledwo czułem działanie, na pewno nie było to tym, czego szukałem w DXMie. Mimo, że od ch*ja czasu już tego nie biorę, dalej uważam, że jedzenie DXMu dla plateau niższego niż trzecie mija się z celem.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Ja na swój pierwszy ( i ostatni raz) zjadlem 30, głównym efektem było swędzenie i okrutne nudności przy próbie poruszania się, "ciekawych" prawie brak. Potem poznałem psychodeliki z prawdziwego zdarzenia i nigdy już do dxm nie wracałem i nie mam zamiaru.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No tak, swędzenie jest związane z ogromnym wyrzutem histaminy. Towarzyszy też temu nieprzyjemne uczucie gorąca i często zaczerwienienie skóry. Łatwo można to zwalczyć lekami antyhistaminowymi, ale mi nigdy nie było to potrzebne. Co do nudności, towarzyszą one głównie bodyloadingowi, wymiotowanie nic za bardzo nie da, bo już sama obecność dużych dawek DXM-u we krwi powoduje nudności. Dlatego bodyloading najlepiej jest przeleżeć. Z resztą najlepiej całego tripa spędzić w ciemnym pokoju, leżąc w łóżku z słuchawkami na uszach, a w nich jakimś dobrym psybientem. DXM nie jest psychodelikiem, bardziej dysocjantem. Efektów wizualnych nie doświadczysz (prawie) żadnych, ale to co dzieje się pod zamkniętymi powiekami jest trudne do opisania.
 

angel

Wymiatacz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 358
Punkty reakcji
12
Wiek
37
Miasto
Gdzieś na Śląsku
Temat zostaje ZAMKNIĘTY!

Zażywanie leków powinno być w każdym przypadku skonsultowane z lekarzem lub farmaceutą. Zażywanie większej dawki może prowadzić do śmierci lub nieodwracalnych zmian w organizmie - PAMIĘTAJ O TYM!
 
Do góry