AC/DC

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
No ba..stary..jak nie znam :p ? ..Lubię te niezapomniane brzmienia gitar..no i fajnie posłuchać ich w autku :eek:k:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jak dla mnie wokalista ma dość śmieszny głos(w Big Gun przechodził samego siebie). Za to gitary jak najbardziej na poziomie :>.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
No pewnie, że znamy! :D Jak można nie znać :p
fajnie daje czadu na fulla w mp3 :D
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Jakie prowokacyjne pytanie czy nikt nie znał.Napewno znają ludzie ale wiesz to nie jest modne ich słuchać a i wydaje mi się że to się tyczy troche starszego pokolenia :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Skoro kierujesz się tym, co jest "modne" do słuchania, to żal mi Cię... :mruga:
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Modne, czy nie modne ale "legenda" będzie "legendą" ;) Chyba każdy o nich słyszał... stara, dobra kapela :)
 

Mamatwojejbabci

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
piekło!
Klasyka ! .. to dobre słowo.
wiadomo ze fani fall out boy nie bedą słuchali "przestarzałego ścierwa" ale jest jeszcze cała reszta NAS, którzy wiemy co dobre:] i nawet jeżeli nie słuchamy ich nałaogowo to czerwienić się powinien tek kto nie wie o kim mowa;p
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Ludzie nauczcie się czytać !!! Ze zrozumieniem. Czy ja napisałem że ja słucham tego co jest modne !!??

Jakie prowokacyjne pytanie czy nikt nie znał.Napewno znają ludzie ale wiesz to nie jest modne ich słuchać a i wydaje mi się że to się tyczy troche starszego pokolenia jezyk.gif

GDZIE TU PISZE ŻE ICH NIE SŁUCHAM !!
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nie pisze, ale dałeś do zrozumienia, że to nie jest muzyka dla "trendi" i "kul" gości. Może po prostu źle odebrałam Twojego posta. I o co tyle krzyku :mruga: :p
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Super kapela ! Oczywiscie, że slucham. Kto mądry kieruje sie moda w muzyce ? Nikt.
Mmm nie ma to jak " Highway To Hell ", " TNT ", " Money Talks " czy "Walk All over You" :p
 

Blackowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
946
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Śrem k/Poznania
Jeszcze pare miesięcy temu tej kapelki nie znalam :eek: Przyznam, że na początku drażnil mnie ten śmieszny głos... teraz się troszeczkę do niego przyzwyczaiłam i chyba zaczynam go nawet lubic :eek:

Mmm nie ma to jak " Highway To Hell "

też mi się podoba ten kawałeczek :eek:k: (moj ulubiony)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
zielona15 czy ten post to miała być jakaś reklama? :mruga:
 

margaryna1234

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
dobre pytanie :)
AC/DC to jest kapela ! :D jeszcze kilka lat tem ukeidy mój ojciec właczał to w domu to krzywiłam się i zatrzaskiwałam mocno drzwi od pokoju żeby nic nie słyszeć. teraz sama uwielbiam ich muzykę :D

a z mojego miasteczka pochodzi jeden z najlepszych cover bandów AC/DC, nie chcę żeby to zabrzmiało jak reklama [a pewnie tak brzmi] ale wokalista naprawdę świetnie 'naśladuje' Scott'a [jakby ktoś chciał to moge dać link do przesłuchania] :D i czasem u nas można poniekąd 'na żywo' posłuchać AC/DC.

naprawdę neizapomniane przezycie, bo cóż, muzyka też genialna :D
 
Do góry