AC/DC

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
AC/DC to oznaczenie z elektronik związane z prądem stały i zmiennym z którym dokładnie już nie pamiętam (a może i z obydwoma) a w slangu oznacza biseksualistów i w tym sensie rockersi z Australii przybrali ta nazwę :)

Powalajace, ale w tym problem ze Angus chcial przez ta nazwe pokazac ze Ac/Dc to zywy wulkan energii, nie mial pojecia o biseksualnym podtekscie mieli z tym spore problemy do puki Bon Do nich nie dolaczyl x]

BTW: w Uk tez sie zapowiada ze Ac/Dc maja szanse miec koncert wiec jak na allgig pojawi sie jakas informacja napewno szybko zamowie bilet ;)
 

Macicz

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
AC/DC (ace,pieron dece) Najlepszy zespół:D:D:D
You shook me all night long :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Rokendrolowy pociąg roznosi! 2h ciar na plecach, non stop. Sto razy lepiej niż na płytach. Świetne szoł, masa energii płynąca od muzyków i muzyki. W setliście zabrakło tylko mojego ulubionego 'moneytalks'. Angus, stary dziad, glaca łysieje, ale nabiegał kilometrów na scenie. Malcolm wygląda jak tygodniowe zwłoki wykopane z ziemi. Brian nadal ma świetny głos. Na sam koniec Angus pokazał :cenzura: popis, a konfetti na całe niebo... Mam nawet kilka sztuk. A to pocięte, w dodatku nierówno, serwetki :p Dzwon, armaty, fajerwerki, cały występ mogę podsumować dwoma słowami - roz:cenzura: konkretny.
Zjechało się, wiadomo, mnóstwo ludzi, ale trochę nie dopisali moim zdaniem - cisza między utworami. Ja oczywiście zdarłem gardło i jeszcze chrypię. ;)
Dżem jako support to nieporozumienie, TSA spełniłoby tę rolę dużo lepiej.
O organizacji. Depozyt kosztował 50 zł. Złodziejstwo. Żadnych napojów nie można było wnosić - kupić na miejscu. Mała butelka wody, coli, czy czegokolwiek - 5zł. Poza tym znów zabierali korki, żeby przypadkiem nie rzucić pełną butelką w zespół...
Setlista:
1. Rock N’ Roll Train
2. Hell Ain’t a Bad Place to Be
3. Back in Black
4. Big Jack
5. Dirty Deeds Done Dirt Cheap
6. Shot Down in Flames
7. Thunderstruck
8. Black Ice
9. The Jack
10. Hells Bells
11. Shoot to Thrill
12. War Machine
13. High Voltage
14. You Shook Me All Night Long
15. T.N.T.
16. Whole Lotta Rosie
17. Let There Be Rock

18. Highway to Hell
19. For Those About to Rock (We Salute You)


Płaczcie, jeśli nie byliście, wierzcie mi.
I co ten temat robi w dziale 'metal'?!
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Szkoda, że mnie nie było, ale płakać nie będę bo już ongiś widziałem :p Te pierdoły z butelkami i wnoszeniem napojów zawsze mnie wkurzały. 95% ludzi i tak nie będzie wstanie dorzucić tej butelki do sceny :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Płaczcie, jeśli nie byliście, wierzcie mi.
I co ten temat robi w dziale 'metal'?!

Znajduje się tam gdzie jego miejsce, jeżeli tego nie rozumiesz to patrz strona 3 tego tematu i czytaj parę ostatnich stron tematu poświęconego zespołowi TSA i będzie wszystko jasne. :eek:k:
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Dżem jak to Dżem, zasysał pałkę. Ale AC/DC zagrało epicko, bez dwóch zdań.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja w ogóle nie wiem kto wstawił tam Dżem... powinni wstawić jakieś młode polskie kapele bo tyle mamy dobrego w podziemiu
A tak to wstawiają przeterminowany Dżem...
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Krakow
Koncert byl wspanialy! Chlopaki z AC/DC dali z siebie 200%... tylko wlasnie publika spieprzyla... jak tak mozna stac i nie szalec o_O to jest rock'n'roll!!
 
Do góry