Aby wzmocnić działanie diety :)

D

Dorka123

Guest
nie no jasne, wody smakowej ze sklepu nie kupuję, bo jest w niej czasami więcej cukru niż w innych napojach, dodatek jagodowy brzmi ciekawie :) A pani z artykułu gratuluje samozaparcia :) podziwiam, ja należę właśnie do tych osób, które mają problem ze zrzuceniem 5 kg :/
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Cambridge jest znośna i smakowo całkiem przyzwoita :) Poleciałam na niej ładnych parę kilogramów, więc mogę śmiało polecać. Ale koniecznie pod opieką specjalisty!
 

Stokrotinka

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Efekt diety można wzmocnić za pomocą ćwiczeń. Nie każdemu się jednak chce to powtarzać każdego dnia. Dobrym rozwiązaniem są wczasy odchudzające. Turnus może trwać tydzień lub dwa, a dzięki temu wracamy pełni sił, w przeciwieństwie do wykańczającej diety. Fajny ośrodek jest np w Jastrzębiej Górze - Balttur. Bywam tam co roku i naprawdę uważam że to najfajniejsze wczasy.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Aby wzmocnić działanie diety polecam błonnik http://dieta-cambridge.pl/idea/blonnik.html Reguluje pracę przewodu pokarmowego, przeciwdziała zaparciom, znosi złe samopoczucie związane z zaburzeniami trawienia, tworzy sprzyjające środowisko dla wzrostu prawidłowej flory bakteryjnej jelit, wpływa na metabolizm węglowodanów i lipidów wiec napewno pomoze w odchudzaniu ;)
 
D

Dorka123

Guest
no zupełnie jak specjalista :) ja z błonnikiem się zaprzyjaźniam właśnie, bo jakoś długo nie mogłam się przekonać, kiedyś dodawałam sobie błonnik do jogurtów i ta papka, która powstawała była moim zdaniem obrzydliwa ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ile na takiej diecie Cambridge można zrzucić kilogramów? w jakim czasie i czy efekt jojo jest gwarantowany? tego się obawiam najbardziej bo mam już parę diet za sobą a o niej słyszałam w sumie sporo dibrego i sama nie wiem...czy warto.
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
do ślubu chcę zrzucić ze 3 kilo. Zależy mi, zeby wejść w konkretny rozmiar - bo jak dotąd to jestem albo duże 36 albo małe 38 - ciężko dopasować ubrania - wszystko wisi na cyckach albo się opina.
Cwiczenia - wiem że niema nic innego, ale gdy czasu brak na ich robienie to się człowiek chwyta łątwiejszych sposobów. Dlatego staram się częściej wychodzić na rower, rolki czy basen.
W ciągu dnia, gdy złapie mały ssak (na uczelni, w domu, gdziekolwiek jestem i mam możliwość) wolę zjadać te ryżowe suchary - ja się śmieję i nazywam je "styropiany" :)
A oprócz tego - popołudniowego batonika, a czasem nawet kolację zastępuję oriflejmowskim waniliowym koktajlem natural balance:)
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja po ciązy szybko schudłam, a sekret, zdrowo o stałych porach, no i ruch ruch i jeszcze raz ruch , te klika czynników naprawdę pomaga. Jeżeli wypracujecie systematyczność posiłków to nawet czekoladka nie zaszkodzi, nie trzeba nie wiadomo jakich wyrzeczeń, a do mamusiek- nie dojadamy po maluszku- posiłki dla naszych pociech to prawdziwe bomby kaloryczne.
 

nutellka

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Dziewczęta, czy któraś z Was stosowała supresanty?
Podobno doskonale zmniejszają apetyt... wyczytałam o nich coś takiego
"
Supresanty

Fakty na temat supresantów apetytu:
  • dostępne w sprzedaży od 1959 roku, kiedy to zostały dopuszczone do sprzedaży przez amerykańskie Food & Drug Administration,
  • idealne dla osób, których wskaźnik BMI wynosi 30 lub więcej,
  • badania klinicznie dowiodły, że stosowanie supresantów apetytu może ułatwić utratę nawet do 10% kilogramów,
  • szczególnie skuteczne w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami."

Brzmi bosko, warto spróbować?
 
Do góry