Aby wzmocnić działanie diety :)

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
stosuje sobie od miesiąca własną dietę, nie chce drastycznie schudnąć, tylko zdrowo, max 2 kg na miesiąc. Nie jem smażonego, gotuje na parze, głównie jem warzywa i owoce. no i przyznaje, że czuje się dużo lepiej i jestem już 1,5 kg lżejsza. Ale czasami mam takie napady głodu, że zjem coś kalorycznego, a potem mam wyrzuty sumienia... możecie mi polecić jakiś naturalny suplement który warto brać przy diecie?
 

magisko

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
46
Punkty reakcji
0
ooo ja też chcę poznać coś takiego, chciałabym pozbyć się 2-3 kg, a im bardziej o tym myślę, tym więcej jem... szkoda słów...
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
a nie myślałyście o jakichś wspomagaczach? Ja kiedyś brałam jakiś proszek po którym nie chciało się w ogóle jeść ;)
Polecił mi to trener na siłowni jak coś to zapytam go co to było:)
 

Wmatriksie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wydaje mi się, że sama dieta nie wystarczy. Potrzebne są jeszcze jakieś ćwiczenia, a suplementy diety owszem ale traktowałabym to jako dodatek. I przede wszystkim ważne w odchudzaniu są konsekwencja i motywacja:)
 

Millenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Przy diecie warto jest stosować jakiś suplement chociażby dlatego, że większość z nich wiąże tłuszcze już w żołądku co obniża kaloryczność pożywanych posiłków. Oczywiście ćwiczenia w czasie diety to podstawa:) na pewno bedzie oczekiwany skutek.
 
D

Dziubek_1

Guest
Reklamy robią swoje.
Wiązanie tłuszczów w żołądku?- to już brzmi naprawdę groźnie. Zwykle reakcja chemiczna na tłuszczach jest egzoenergetyczna- więc dość niebezpieczna dla organizmu!!
Dziewczyno, jak chcesz schudnąć 2-3 kilo miesięcznie to nie potrzebne ci żadne suplementy, wspomagacze itp. Jedz zdrowo i trzymaj się swoich wytycznych. Jak nie będziesz przesadzać z obfitością posiłków to 2-3 kilo miesięcznie masz gwarantowane. Dam sobie za to rękę uciąć. A jak potrzebujesz pomocy specjalisty to napisz do mnie. Udzielę Ci porad za darmo. Więcej o mojej działalności znajdziesz( znajdziecie) po linku w moim podpisie.
 

Millenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem co złego jest w suplementach? Przecież to jest produkt typowo wspomagający oparty na naturalnych składnikach. Cały proces polega na tym, że z takiej kapsułki uwalniane są substancje odpowiedzialne za przyciąganie i i wiązanie tłuszczu w żołądku, a następnie eliminowanie drogą jelitową - a te informacje nie pochodzą z reklamy a od farmaceuty. Suplementy zmniejszają również poczucie głodu. Nie każdy a tyle silnej woli, żeby przestać się najadać.
 
D

Dziubek_1

Guest
złe jest to, że suplementy są sztuczne, a ich działanie nie do końca jest takie jak podaje się do ogólnej wiadomości. Niektóre suplementy wyrządzają więcej złego niż dobrego.
A z mojej praktyki mogę powiedzieć, że gro suplementów działa na zasadzie PLACEBO.
Układam diety od kilku lat i nigdy nie polecałem suplementów (no chyba że dla kogoś witamina C jest suplementem). Rezultaty są więcej niż zadowalające. Więc po co się truć?
 
A

alicja32

Guest
A czy wszystkie suplementy są sztuczne? Równie dobrze mogą zawierać naturalne składniki. Niektórym osobom nie wystarcza sama dieta, aby schudnąć. Wtedy dobrze jest brać coś pomocniczego ;)
 

Yuuna

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Oczywiście najważniejsza jest odpowiednia dieta i spora dawka ćwiczeń, ale suplementy diety też są skuteczne, w końcu z taką myślą są tworzone. Moim zdaniem połączenie tych trzech elementów pozwala na uzyskanie trwałych i szybkich rezultatów w chudnięciu. Ja od miesiąca jestem na diecie, zaczęłam chodzić na basen i aerobik, a od niedawna łykałam suplement Chitokaps z firmy Gal. Polecam.
 

Millenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
A czy wszystkie suplementy są sztuczne? Równie dobrze mogą zawierać naturalne składniki. Niektórym osobom nie wystarcza sama dieta, aby schudnąć. Wtedy dobrze jest brać coś pomocniczego ;)
Dokłądnie zgadzam się w 100% nie wszystkie suplementy to PLACEBO. Właśnie większość z nich zawiera naturalne składniki które wspomagają organizm a nie szkodzą! więc zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, Dziubka_1 że suplementy diety trują! Tak jak powiedziałam, to co piszę to są fakty. wystarczy iść do apteki i podpytać. I tu wcale nie chodzi o witaminę c:) ja sama używałam już wielu suplementów i każdy z Nich był na bazie składników naturalnych.
 
D

Dziubek_1

Guest
Wyświetl postUżytkownik alicja32 dnia 15 listopad 2011 - 14:26 napisał A czy wszystkie suplementy są sztuczne? Równie dobrze mogą zawierać naturalne składniki. Niektórym osobom nie wystarcza sama dieta, aby schudnąć. Wtedy dobrze jest brać coś pomocniczego ;) Dokłądnie zgadzam się w 100% nie wszystkie suplementy to PLACEBO. Właśnie większość z nich zawiera naturalne składniki które wspomagają organizm a nie szkodzą! więc zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, Dziubka_1 że suplementy diety trują!
No to ja odbiję piłeczkę. Czy któraś z Pań może zagwarantować mi że wszystko co naturalne jest nie trujące? Mało to na naszej planecie substancji pochodzenia roślinnego, które są trujące dla ludzkiego organizmu? Począwszy od popularnych sromotników (substancje w nim zawarte) przez kofeinę, nikotynę po substancje psychoaktyne (w kokainie, marichuanie), albo takie które stają się truciznami po przekroczeniu pewnej dawki- tu można wymienić choćby zdecydowaną większość witamin (głównie te rozpuszczalne w tłuszczach: A,D,E,K) i wiele, wiele innych substancji pochodzenia roślinnego.
Nie wszystko co naturalne jest zdrowe- a do tego prubuje się nas przekonać w reklamach i modnym podejściu ekologicznym (nota bene nie jestem przeciwny ekologii- nawet przeciwnie)
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
ja brałam różne suplementy, na pęcherz, na włosy i mi pomogło, dlatego nie ruszają mnie teksty że to efekt placebo, dzięki za poradę Yuuna, skorzystam :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3

@ samba_mamba smacznego ;) A jeżeli już mowa o suplementach to stosując np. dietę Cambridgenie trzeba dodatkowo stosować suplementów bo dieta jest zbilansowana i dostarcza wszystko co trzeba.
 
L

libelule

Guest
co do cambridge to też czytałam, że zbilansowana, poza tym wszystko odbywa sie pod kontrolą lekarza przecież wiec to nie tak że sobie łykasz jakieśtam proszki bez opamietania. Ale co do zabiegów to też uważam że mogą pomóc, teraz trwa promocja na niektóre: http://dieta-cambridge.pl/centrum/warszawa/zabiegi.html
 
D

Dorka123

Guest
a jesteście w stanie powiedzieć jaki jest orientacyjny koszt tej diety?
no i czy jedzenie jest znośne?
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
Dorka123 jedzenie da sie przeżyć, są różne smaki do wyboru więc każdy znajdzie coś dla siebie ;)

A co do kosztów to zależy od stopnia diety... Ale teraz jest super promocja w Centrum Odchudzania, napoje ze słomką w cenie 5 zł zamiast 7,57 zł więc dość spora różnica przy większej ilości ;) Do tego jeszcze -30% na dodatek do wody o smaku jagodowym. Jedna szklanka to niecałe 3 kcal! Dla porównania tradycyjne wody smakowe zawierają w 1,5 litrze ok. 300 kcal!!! I co ciekawe, na 1,5 litra wody wystarczy dodać tylko 1 łyżeczkę ;) Wiec naprawdę warto kupić taki dodatek niż gotowa wodę smakowa ze sklepu.
 
L

libelule

Guest
przeczytajcie ten artykuł: http://aktywni.pl/aktualnosci/prawie-50-kilo-lzejsza-20-lat-mlodsza/
babka ewidentnie miała z czego schudnąć, ale jak widać samodyscyplina i odpowiednia dieta czynią cuda :) 47kg schudnąć to nie każdy potrafi. Co prawda nie każdy też potrzebuje całe szczeście ;) ale przecież i 5kg czasami zrzucić jest trudno...
 
Do góry