7th Sea

Status
Zamknięty.

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
<ziewańsko> Ale parszywe budzenie...

Eh... mili państwo, czy Wy święta spędzacie przed kompem? Nie macie ciekawszych rozrywek? No dobrze, ale nie wnikając w szczegóły warto przedstawić kilka faktów. Sesja odbędzie się i zacznie w najbliższy weekend, w sobotę bądź w niedzielę. Nie pisałem nic na ten temat bo miałem ważniejsze sprawy, zresztą pewnie i tak Was interesuje gra i o tym rozprawiamy ;) Nie przyjmuję nowych graczy, scenariusz jest już gotowy, trzeba tylko zacząć stukać. Ostatnia rzecz jaka pozostała do ustalenia to częstotliwość postów. Jako minimum przyjmujemy 1 post dziennie, wyłączając weekendy. Sobotę i niedzielę, traktujemy jako jeden dzień. Czy ktoś ma jakieś zastrzeżenia, pytania, groźby?
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Zastrzeżeń brak! :D

Ale jak czasem ktoś nie napiszę... to nie będziecie źli? (bo ja mam net od telekompromitacji.. i po nim się można wszystkiego spodziewać..)
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Właśnie! Jak ktoś nie napisze, to wtedy będziemy improwizować tzn. ja będę :p
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Przepraszam wszystkich graczy, ale mój dostawca internetowy zawiódł i od soboty wieczór byłem pozbawiony inetu. Obiecuję, że dziś pojawi się post otwierający przygodę. Teraz muszę zmykać na uczelnię, więc napiszę coś konkretniejszego wieczorem. Pozdrawiam wszystkich graczy i proszę o wyrozumiałość.

Ok, zaczynamy od dziś. Temat: http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=31536
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
myślę, że lepiej grać bez niego potem się włączy a ty będziesz grał za niego tak jak pisałeś wcześniej. Wiecie mogło się wydarzyć wiele różnych rzeczy i nie wiemy dlaczego go niema.
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
W takim układzie sprawa jest przegłosowana. Czekam na Wasz ruch w wątku gry, i zdecydujcie co robicie z nieprzytomnym kompanem. Na przyszłość wysyłajcie mi powiadomienia o nieobecnościach na PW, będzie i Wam, i mnie wygodniej.

Pozdrawiam
 

Amano

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Nie bawimy się w jakiś dokładny ekwipunek, więc zakładamy, że macie na tyle dużo pieniędzy by wyżyć na lądzie do dwóch tygodni.
 

Kaththea

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
1 262
Punkty reakcji
0
Spoko ^^ bo zastanawiam się czy nie zrzucić się po prostu na karczmę czy na coś żeby postać Gumasa tam sobie w spokoju leżała :)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Doskonale wiesz, że nie. Po co to pytanie?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ponieważ wszystkie sesje zostały zamknięte oprócz Twojej, spontanicznej i 7th sea, stąd pytam czy jeszcze trwa skoro jest otwarta, to samo tyczy się spont. zresztą.

A skoro już tak się sugestywnie zrobiło, to po co 'Nieobecności' są wciąż przyklejone, skoro i tak wszyscy są nieobecni? :)
 

DaMi

Ehre asher ehre
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
1 233
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Tak się składa, że nie "wszyscy". Polecam ci również zwiększenie uwagi we własnych działach, Przemek. Straszny spam się tam robi. Gdybyś - zamiast przesiadywać w rpgowni - zajął się tym, wszyscy byliby szczęśliwsi.

Więc z łąski swojej nie mów mi, co mam robić w MOIM dziale. Od tego typu sugestii jest tematTEN.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Upieczony maturzysta nie potrafi odróżnić pytania od rady?

I powinieneś się cieszyć, że tutaj jestem :p Zawsze jeden użytkownik więcej. A co u mnie to u mnie, nie Twój interes.
 
Status
Zamknięty.
Do góry