600 zl posz sie.....;-)

K

kinga_sc

Guest
wysylam duzo rzeczy kurierem a to kosztuje, zwazywsyz gdy ktos olewa sprawe i nie odbiera

moj mezczyna pracuje w GLS i doreczaja tyulko raz potem fatyguj sie do siedziby ludziom sie nie chce a potem wonty ze musza doplacac za wysylke skoro sami nie odebrali i wonty dlaczego nie doszlo itd
 

Grześ 95

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Odrazu nie kupować na allegro <_< kupować ale nie rzeczy za jakąś dużą kase tez kilka razy mnie naciągneli przelałem 25 zl ale nie bylo mi tak szkoda :]
 

brainiak

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
53
Punkty reakcji
1
hmm... no nie ma co przesadzać .. w zwykłych sklepach też czasem potrafią człowieka oszukać... ale warto zawsze zachować ostrożność zwłaszcza przy dużych transakcjach ...
 

brass

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Firmy, które mają tak dużo komentarzy pozytywnych często same sobie wystawiają takie z fikcyjnych kont.
 

ruki89

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
z zakupami na allegro są różne kombinacje.... ale kupując przez internet (nie mam tutaj na myśli jedynie allegro, również inne serwisy i sklepy). sam kupuję sporo rzeczy na allegro, telefony, elektronikę i inne rzeczy. warto pamiętać o obowiązującym prawie, zawsze mamy 10 dni na zwrot towaru zakupionego przez internet (kodeks cywilny), bez podania przyczyny... poza tym oczywiście upewnienie się co to zgodności towaru z opisem, mail nie gryzie, często może coś wyjść na jaw, czego nie ma na aukcji.... co do dostarczania przesyłek z dala od listu ekonomicznego!!! jak wiadomo człowiek uczy się na błędach, ale lepiej nie na takich:) listów ekonomicznych poczta nie rejestruje i nawet nie ma żadnych szans na jego znalezienie, najlepsza (z oferty poczty) jest paczka pocztowa priorytetowa oczywiście... ilość komentarzy oczywiście w wielkim stopniu wpływa na zadowolenie i rzetelność sprzedawcy, czasem nawet obejrzenie towaru w obecności pracownika poczty (pamiętajmy, że taka możliwość istnieje) czy firmy kurierskiej może niewiele dać...
cóż, udanych zakupów:)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
No tak tylko paczka pocztowa jest dość droga i kupując książkę za 10 drugie tyle płacić za przesyłkę. Bezsensu. Poza tym co to za klient co wysyła przedmiot przesyłką ekonomiczną (zwykłym listem)?
 

hombre06

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja na allegro kupowałem monety i na szczęście nigdy nie trafiła mi się taka niespodzianka.
 
Do góry