6 Weidera

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Hej , Mam pytanie dotyczace serii czy np. jezeli w drugim dniu nalerzy robic dwie serie to trzeba je robic jedna po drugiej czy rozlozyc w czasie np rano i wieczorem ?
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Juz wiema ale dzieki .
Mam jeszcze takie pytanie czy przy cwiczeniu 5 unaszac jedna noge druga mam polozyc na ziemie czy trzymac delikatnie w powietrzu .
A tak wgl to warto to robic , sa jakies efekty ?
Dzies skończylem 2 Dzień , ciekawe ile jeszcze zdolam hehe:)
 

Dziarski

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
W każdym ćwiczeniu oprócz 1 i 3 trzymamy nogi w powietrzu :) Obojętnie czy daną nogą pracujemy czy nie. I napinaj mięśnie :)

Ja w tej chwili jestem na 9-tym dniu, ale oprócz A6W robię parę dodatkowych ćwiczeń - jak na razie widać minimalne efekty. Zobaczymy za 2 tyg. ;)
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
W każdym ćwiczeniu oprócz 1 i 3 trzymamy nogi w powietrzu :) Obojętnie czy daną nogą pracujemy czy nie. I napinaj mięśnie :)

Ja w tej chwili jestem na 9-tym dniu, ale oprócz A6W robię parę dodatkowych ćwiczeń - jak na razie widać minimalne efekty. Zobaczymy za 2 tyg. ;)


A co mozna jeszcze zrobic w domu ( bez sprzetu ) aby troche wyrzezbic brzuch orpocz a6w .
Mam nadzieje ze uda mi sie a6w zrobic i ze bedzie jakis efekt bo akurat na wakacje bede konczyl calosc .
 

Dziarski

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Tu masz przykładowe ćwiczenia - http://www.youtube.com/watch?v=3fU_8kJeXeE&feature=related

Ja oprócz A6W jeszcze robię 2-3 serie brzuszków + niektóre ćwiczenia z tego filmiku. Tylko pamiętaj żeby mięśnie były widoczne, nie możesz mieć za dużo fatu. Będzie fat = mięśnie schowane będą pod nim. Dlatego proponuje jeszcze 2-3 razy wyjść z domu w tygodniu i pobiegać 30-60 minut ;)

Dobre ćwiczenia na brzuch można wykonać za pomocą drążku - kosz ok. 80 zł. (Do powieszenia na ścianie). Ewt. można wygonić dzieci z placu zabaw i tam poćwiczyć - u mnie są takie 'rurki' do zabawy które mogą zastąpić drążek.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Fajne cwiczenia dzieki napewno ktores wyprobuje .
A czy masz jakies zakwasy i boli cie brzuch od tego ?
 

Dziarski

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Brzuch boli podczas ćwiczeń ;) Trzeba pamiętać, żeby napinać brzuch. Bardziej boli ale lepsze efekty. A tak, poza treningami, czuje lekki ból dotykając brzucha ;)
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Dzis skonczylem 6 dzien i bola mnie juz miesni gdy cwicze a utro 7 juz po 8 powtorzen :)
Ty widzisz juz jakies efekty bo u mnie zadne ?
 

Dziarski

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
Efekty nie będą tak szybko widoczne. Myślę że dopiero na przełomie 2-3 tyg. będzie coś konkretnego widać ;) Ja może i jestem chudy, ale mam odrobinę fatu na brzuszku - zacząłem biegać, żeby się tego pozbyć, i 'wyzwolić' mięśnie spod niego :p Bo na pewno czuć, że brzuch jest o dużo twardszy niż wcześniej.
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Mnie juz po pierwszej serii bola miesie ale musze dac rade :)
chce jakos lepiej na wakacje wygladac :)
 

pawwwel

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2009
Posty
174
Punkty reakcji
5
Wiek
30
Jezeli wczoraj nie zrobilem treningu ( tylko jedna serie zamiast 3 )
a dzis zrobilem woczorajszy dzien nie pomijajac go moge robic dalej nic sie nie stalo ze dpuscilem ?
Jutro juz 12 - ciezko jest ale musze :)
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Jezeli wczoraj nie zrobilem treningu ( tylko jedna serie zamiast 3 )
a dzis zrobilem woczorajszy dzien nie pomijajac go moge robic dalej nic sie nie stalo ze dpuscilem ?
Jutro juz 12 - ciezko jest ale musze :)
Chłopie nie przeżywaj tak tego treningu, z doświadczenia wiem ze a6w to lipa. Jak ominiesz 1 dzien treningu to swiat sie nie skonczy :)
 
C

Copico

Guest
Według mnie A6W to nie jest lipa. Już po pierwszej serii, czyli tych 42 dniach widać efekty, ale niestety nie takie jak na tym zdjęciu. Żeby coś takiego osiągnąć trzeba 3 takie serie. A i nie tylko wystarczy robić te ćwiczenia. Do tego trzeba jeszcze jakieś inne ćwiczenia zrobić i oczywiście jakąś dietę zastosować. Ja już kończę 2 serię i widzę duże efekty. Gdy zacząłem ważyłem 86, a teraz waże 72 kg.
 

Angelo90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja również mogę potwierdzić, że 6 weidera podparta innymi ćwiczeniami i odpowiednimi dietami daje dobre efekty. Widzę to na sobie :).
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Serie należy robić jedna po drugiej zważając (zwłaszcza w późniejszych dniach), by całość ćwiczenia nie przekroczyła 20 minut. Ćwiczyć należy codziennie. Już jeden dzień przerwy zmniejsza rezultaty. Oczywiście nie należy się spodziewać takiego kaloryfera, jak na zdjęciach, z piwnego flaka. Takie efekty można osiągnąć z płaskiego brzucha. Oczywiście ćwiczenia muszą być wsparte odpowiednią dietą, bo jak ktoś co dzień stołuje się w kebabie i popija Coca Colą, to nic z tego nie będzie.
 

Polak1962

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2013
Posty
15
Punkty reakcji
0
Jak ja robiłem A6W to skończyłem na 26 dniu. Nie będę kłamał, nie wyrabiałem już. Ciężko było, choć efekty były nieziemskie :D . Gruby to nie byłem, ale po prostu chciałem mieć wyrzeźbiony brzuszek. Jednak po tych 26 dniach nie skończyłem z ćwiczeniami, trenowałem dalej - brzuch i klatka piersiowa oraz nogi. Dodatkowo jadłem zdrowe jedzenie typu białka, ryby, owoce, warzywa itp. Wiem, że trudno się oprzeć słodyczą, pizzą itp, ale warto nie sięgać ponieważ przez takie fast foody spowalniacie efekty swojego brzusia. Dokładnie to po A6W przerzuciłem się na dzienne ośmiominutowe ćwiczenia mięśni brzucha ABS. Wprawdzie to przez te wszystkie ćwiczenia schudłem tylko zaledwie 5 kg (tylko, że też nie miałem z czego schudnąć), ale jak to się mówi "nie liczy się ilość spalania tłuszczu, tylko jakość efektu" ;)
Tak do rzeczy to na prawdę warto się przyłożyć do tych ćwiczeń, bo później jak będzie lato to podczas swojej obecności nad jeziorkiem czy tam nad morzem to aż się będzie chciało zdjąć koszulę ;D
 

Arczi84

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Katowice
to jest dla mnie najgorsze zmotywować się do poprawienia brzucha i ćwiczyć. Wszystko mogę robić bez problemu i na maksa a z brzuchem to z serie zrobie jakiegoś ćwiczenia i koniec brak motywacji :)
 
Do góry