6 Weidera

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
elo mam pytanie... w 5 ćwiczeniu weidera śą nożyce i jeżeli podnoszę np. lewą nogę to kąta 90 stopni to prawa lezy na ziemi...? czy jest minimalnie nad ziemią..? robie "wariant" drugi bo jeżeli tak trzeba to dobrze ale jeżeli noga ma być na ziemi to spoko że daje rade i tak...:p NAPISZCIE JAK TO TRZEBA ROBIĆ! bo 13 dzien to juz ciężko jest miec w powietrzu oby dwie nogi :D
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Jeszcze wczoraj pisałeś że z każdym dniem jest coraz łatwiej...

Podnosisz na zmianę raz jedną nogę, raz drugą, tak jak w ćwiczeniu 1 i 3. Tyle że w tym ćwiczeniu robisz rowerek a nie zatrzymujesz nóg w maksymalnym napięciu.
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
Jeszcze wczoraj pisałeś że z każdym dniem jest coraz łatwiej...

Podnosisz na zmianę raz jedną nogę, raz drugą, tak jak w ćwiczeniu 1 i 3. Tyle że w tym ćwiczeniu robisz rowerek a nie zatrzymujesz nóg w maksymalnym napięciu.
Czyli musze położyć tą druga nogę na ziemi...? czy one są cały czas w powietrzu...? bo ja mam je obydwie w powietrzu...
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
witam
pytane mam co do tych ćwiczeń. Czy one tylko spalają tkankę tłuszczową? Bo ja już krate mam :D . Tylko, że chciałbym sobie powiększyć bruzdy (wgłębienia). Czy to ćwiczenie mi pomoże?
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
Patrząc na te zdjęcia nie che mi się wierzyć że można coś takiego wyrobić w 40 dni!!! No cóż trzeba spróbować:p
 

Rycerz

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
264
Punkty reakcji
4
Miasto
Z Bogdańca jestem
Ja już mam coś takiego jak na zdjęciach. Tylko, że chcę pogłębić e bruzdy na brzuchu. A nie wiem czy zrobić to weiderem, czy jakimiś innymi ćwiczeniami.
Na razie robię weidera. Jestem na ósmym dniu. A nie wiem czy męczenie się ma sens, bo nie mogę uzyskać odpowiedzi, czy pogłębie sobie te bruzdy, czy nie.
 

m0omi

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Tylko żeby ten kaloryfer na brzuchu zrobić to musisz mieć mięśnie, które wyrzeźbisz. Jeśli ich nie masz polecam ABS II a dopiero później A6W... (będzie tak jak na zdjęciu) :)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
A ja wam mówię, że A6W nie jest warta wysiłku jaki trzeba w nią włożyć... O wiele lepszy jest ABS II (jw.)
 

Gucio888

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Gda
Mam pytanko co to A6W ;) mam robić np. po 6 powtórzeń to chodzi o 6 powtórzeń na nogę czy łącznie po 3 na nogę ??
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Chodzi o 6 powtórzeń na noge. Nie ma tak łatwo:p,ale efekty są zadowalające jak ktoś porządnie ćwiczy :)
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
a mnie wlasnie cos zastanawia, bo jakos nie czuje nic w tym brzuchu;p po treningu jestem troche zmeczony to fakt, ale bez przesady. przed a6w tydzien robilem sporo brzuszkow zeby sie przyzwyczaic do wysilku. mam wrazenie ze robie cos nie tak mimo iz robie tak jak jest na filmach i grafikach;/
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
witam
pytane mam co do tych ćwiczeń. Czy one tylko spalają tkankę tłuszczową? Bo ja już krate mam :D . Tylko, że chciałbym sobie powiększyć bruzdy (wgłębienia). Czy to ćwiczenie mi pomoże?


one w ogóle nie spalają tkanki tłuszczowej, wałkowane 1000x na spalanie tluszczu dieta i aeroby. ćwizeniami na brzuch po prostu je wzmacniasz ale pod tłuszczem ciężko jest je zobaczyć.

Tylko żeby ten kaloryfer na brzuchu zrobić to musisz mieć mięśnie, które wyrzeźbisz. Jeśli ich nie masz polecam ABS II a dopiero później A6W... (będzie tak jak na zdjęciu) :)

ABS 2 A6W co za roznica, i to i to dobre, swoja role spełnia,

A ja wam mówię, że A6W nie jest warta wysiłku jaki trzeba w nią włożyć... O wiele lepszy jest ABS II (jw.)


hmm no wysilek spory. jak ktoś ma juz mocne mięsnie brzucha to fjanie sie tym pobawic ale dla poczatkujacych raczej abs2.
 

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
To nie tak jednym pomaga a6w 2 nie;]

Diete + a6w to jest efekt jak pan na zdjeciu brzuszek wiec nie :cenzura:cie mi tu ze bez diety ten ziomek se taki brzuch wyrobil.

a 2. to 42 dni cyklu zrobilem a6w dokladnie robilem i to nie raz zaryczalem z bolu... nie widze zbyt specjalnych efektow tego cwiczenia;]

Wiec moj schemat na dobry brzuszek;]

15 minut bieg na biezni 12km/h
30 minut rowerek ( polceam programy Platinum )
\15 minut narty

Po Cardio brzuszki laczone serami po2 5 ruchow ;] cu:D
 
W

wroneczki4

Guest
elo mam pytanie... w 5 ćwiczeniu weidera śą nożyce i jeżeli podnoszę np. lewą nogę to kąta 90 stopni to prawa lezy na ziemi...? czy jest minimalnie nad ziemią..? robie "wariant" drugi bo jeżeli tak trzeba to dobrze ale jeżeli noga ma być na ziemi to spoko że daje rade i tak...:p NAPISZCIE JAK TO TRZEBA ROBIĆ! bo 13 dzien to juz ciężko jest miec w powietrzu oby dwie nogi :D
http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Ja robiłem do 20 dni i było widać efekty , niestety musiałem przerwać . Faktycznie jeśli ma co się rzeźbić to A6W , ale bardziej solidny wydaje mi się ABS .
 

destroyer

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja jetem w 28 dniu... costam idzie ale strasznie monotonne-wiec:

sluchawki na uszy i za ojczyzne ;]


costam efektu jest- a co najlepiej zeby spalic bruszek? bieganie mozee byc?
 

didi2004

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
29
Punkty reakcji
0
6 jest spoko ale nie daję takich efektów jak na zdjęciu
więc się nie załamujcie !!!
robię ją 2 raz i dopiero mięśnie zaczynają się kształtować ....... cosik :) widać pozdro ;p
 
Do góry