39 i pół

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Narcyza, zgadzam się...
Jak wywalą na zbitą mordę Trolę to od razu im ogladalnosc skoczy

Szczerze mówiąc, wątpię. Kto miał zacząć oglądać, to ogląda, a kto nie, to wiadomo. Jeśliby nagle Tola doznała zgonu (w filmie oczywiście) wszystko byłoby tak jak zawsze. Osoby nieoglądające nawet by o tym nie wiedziały, tak samo jak nie wiedzą iż ona tam gra, a chyba nikt nie zacząłby oglądać po 10 odc, bo "już na szczęście nie ma Toli" kompletnie nierozumiejąc fabuły. Może trochę pogmatwałem, ale myślę, że zrozumieliście.
 

Habi

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kuj-Pom
moim zdaniem ten serial można spokojnie tłumaczyć na inne języki i wyświetlać na zachodzie, nie byłoby wstydu. wreszcie jakiś konkretny serial z polskiego podwórka
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Habi zgadzam się, wykazaliśmy się chociaż raz weną twórczą i lepiej, żeby przetłumaczyli i sprzedali ten serial do Europy, a nie 'Pierwszą Miłość', którą puszczają w Irlandii jako parodię o_O'
No i nie wiem, czy dobra wiadomość, ale Tola wyjeżdża do Los Angeles na pewien czas, więc w drugiej serii serialu prawdopodobnie może nie wystąpić. Ja tam się do niej przyzwyczaiłam już, nie przeszkadza mi. I gdyby była na żywo taka, jak w serialu [o wygląd i odzywki mi chodzi], to na pewno mieliby więcej fanów, niż obecnie, jak robi z siebie imołmonster... ;/
Ja nie wiem, czy ona serio jest taka głupia, że się lansuje na siłę na trendiii? ;/
 

Falmari

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Habi zgadzam się, wykazaliśmy się chociaż raz weną twórczą i lepiej, żeby przetłumaczyli i sprzedali ten serial do Europy, a nie 'Pierwszą Miłość', którą puszczają w Irlandii jako parodię o_O'
No i nie wiem, czy dobra wiadomość, ale Tola wyjeżdża do Los Angeles na pewien czas, więc w drugiej serii serialu prawdopodobnie może nie wystąpić. Ja tam się do niej przyzwyczaiłam już, nie przeszkadza mi. I gdyby była na żywo taka, jak w serialu [o wygląd i odzywki mi chodzi], to na pewno mieliby więcej fanów, niż obecnie, jak robi z siebie imołmonster... ;/
Ja nie wiem, czy ona serio jest taka głupia, że się lansuje na siłę na trendiii? ;/

Ostatni odcinek 39.5 jest w Wtorek nastepnego sezonu nie bedzie :).

Pozdrawiam
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
W ostatnim odcinku narzeczony Anki wygada się po pijaku że wrobił Darka i Darek jednak nie pojedzie do Norwegii bo na PKP zatrzyma go Anka i znowu będą razem :D
 

Falmari

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Na jakiej podstawie tak sądzisz?


A skąd masz taką informację? Bo wydaje mi się, że zapowiadali drugi sezon, więc potwierdź czymś to!

Ogladalem ostatni odcinek i jest ostatnim z tego sezonu.
Producenci w dzien dobry TVN powiedzieli ze nastepnego sezonu napewno nie bedzie.

W ostatnim odcinku narzeczony Anki wygada się po pijaku że wrobił Darka i Darek jednak nie pojedzie do Norwegii bo na PKP zatrzyma go Anka i znowu będą razem :D

Nie musiales odrazu spoilowac odcinka:/
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nie musiales odrazu spoilowac odcinka:/
Tak mogę się założyć, że nie będzie. Mam zamiar obejrzeć w internecie ten odcinek dzisiaj, ale nawet w opisie odcinka na stronie jest conajmniej odbiegająca od tego informacja. Nie będą razem, to zbyt naiwne. A drugi sezon będzie pewnie, skoro serial zyskał 3,5 miliona widzów. Jest tylko problem z podpisaniem kontraktu z Tomkiem Karolakiem, ale na pewno prędzej, czy później będzie 2 sezon. Tak jak tego serialu z Walach i Małaszyńskim miało nie być następnej serii, teraz ogłosili, że będzie. Doczekamy się (;
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
No serial jest niezły.
Na pewno lepszy niż inne polskie produkcje.
Nie ma się czego wstydzić. Można się pośmiać, ogólnie fajny.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
uważam ze jest super
skutecznie poprawia mi humor, do tego świetna oprawa muzyczna
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Wstawię, jeśli będzie oficjalna wiadomość o tym, że drugiej serii na pewno nie będzie. Podeślij jakiś filmik z DDTVN, gdzie tak mówią. Odcinek oglądałam i serio zepsułeś mi frajdę ;D Niefajnie tak wszystko wiedzieć... ;/ A w ostatniej chwili jak pociąg no ten... to myślałam, że koniec i tyle ;|
Zamknęli sobie drogi do rozwijania wielu wątków, ale mimo to JA CHCĘ DRUGI SEZON. );
 

xox

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
38
oglądam.
ściągam z netu odcinki żeby być do przodu chociaż o ten jeden x ]
zabawny, lekki serialik, jeden z tych co się im udał x p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no i po co piszecie co będzie w następnym odcinku...? jak ktoś chce to ogląda, a jak nie to nie... bez sensu
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
HA!:
Seriale z wiosennej ramówki TVN-u tak przypadły widzom do gustu, że powstaną ich drugie serie!
Na razie bliżej drugiej serii jest Teraz albo nigdy z Martą Żmudą - Trzebiatowską. Zdjęcia mają rozpocząć się już za miesiąc.

Przygotowanie serialu zawsze jest wyzwaniem. Zawsze pracujemy z nadzieją, że efekt przypadnie do gustu widzom. Pierwszą serię oglądało około 4 miliony Polaków. To miłe spełnienie naszych oczekiwań - powiedziała Twojemu imperium Dorota Chamczyk, producentka z TVN.

Na drugą serię serialu 39 i pół z Tomkiem Karolakiem będzie trzeba troszkę poczekać - być może ma na to wpływa zaawansowana już ciąża Darii Widawskiej, która odtwarza rolę Ani, jednej z głównych bohaterek.

Tygodnik zdradza także, że w obu serialach będą pojawiać się nowi bohaterowie - na razie wiadomo tylko tyle, bo producenci są niezwykle tajemniczy.
Szczerze, to nie wiem co mieliby kontynuować, skoro fabułę zakończyli w jakiś tam sposób... No i akcja musiałaby się dziać później, czyli po 40-stce Darka, więc nie widzę związku z tytułem... no ale czekam ^^
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Monia napisałaś:
Tak mogę się założyć, że nie będzie. Mam zamiar obejrzeć w internecie ten odcinek dzisiaj, ale nawet w opisie odcinka na stronie jest conajmniej odbiegająca od tego informacja. Nie będą razem, to zbyt naiwne.
więc przegrałaś i wstawiasz userbara :D
Odcinek oglądałam i serio zepsułeś mi frajdę ;D Niefajnie tak wszystko wiedzieć... ;/
Ja zostałem zmuszony do jego obejrzenia,co mnie mocno wkurzyło,więc musiałem odreagować swoją złość na tych co nie oglądali,sorki :D
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Monia napisałaś:

więc przegrałaś i wstawiasz userbara :D
Hola, hola kolego! Ja się nie założyłam, a na pewno nie zgodziłam na ten warunek. Napisałam, że MOGĘ się założyć.
Tak mogę się założyć, że nie będzie.

Ok,ale jeśli przegrasz to wstawiasz sobie w sygnaturę na 2 tyg. userbar 'misioor fan' biggrin.gif ,ok?
Poza tym userbary są dla wybranych.
 
Do góry