39 i pół

Dj Haker

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Dominikowice
Oglądałem jak na razie jeden odcinek. Serial bardzo fajny. Zapamiętałem taką złotą myśl:
"Jak sie nie uważało co się robiło, to trzeba robić co się uważa". Powiedziała tak pewna kobieta, do głównego bohatera, kiedt ten przyznał, że zrobił kobiecie dziecko :)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
"Zabiorę cię właśnie tam...!" A ona i tak sobie poszła. :D
Dojdzie do rozwodu? Ja myślę, że tak.
Wy też uczycie się tak anatomii? :kwasny: :p
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
kolejny serial. psuje głowny bohater i promocja TOLI. ogólnie seriale tvnu są nudne i takie bez charakteru

(choć nie powiem ost mi się spodobał "teraz albo nigdy" ale to chyba dzięki piosence makowieckiego ;))
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Serial extra ! 10/10 Tylko ta Tola ;/ ;/ i czy ciągle muszą puszczać ten badziewiarski kawałek "CUTE" bleeeeeeeeeeeeeeeee. ;/ za to Anarchia rządzi :D No i "Zabiorę cie właśne tam.... " świetne to byłó ^^ szukałam w internecie, ale chyba nie da sie ściagnąć ;p
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Serial extra ! 10/10 Tylko ta Tola ;/ ;/ i czy ciągle muszą puszczać ten badziewiarski kawałek "CUTE" bleeeeeeeeeeeeeeeee. ;/ za to Anarchia rządzi :D No i "Zabiorę cie właśne tam.... " świetne to byłó ^^ szukałam w internecie, ale chyba nie da sie ściagnąć ;p
Ściągnąc sie da , tylko trzeba dobrze poszukać, polecam stronę serialu 39 i pół na plejada.pl
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Da się, da ;p Mam na dysku, poszukaj na Aresie (;
Szczerze? Wciągnęłam się. I będę oglądać, na pewno. Tak samo 'Teraz albo nigdy', bo też jest świetny.
Tia... Tola... No cóż, za słodko by było bez niej, trzeba trochę pocierpieć. Ale z tym 'Cute' to przesadzają ;/
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Monia , racja w życiu nigdy nic nie jest proste ;p dziękuje za radę :* Słucham własnie "zabiorę cię właśnie tam" swoją drogą nie wiedziałam, że Karolak ma tak ciekawy głos :)
 
M

Malina..xD

Guest
serial się rozkręca ... na początku jakoś mi się nie spodobał . chociaż teraz jest całkiem całkiem ;d

ale Tola mnie w:cenzura:ia ... na siłę robią z niej gwiazdę .. :/


ale " Zabiorę Cię właśnie tam " cudo <3
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
"Zabiorę Cię właśnie tam"
Wszyscy w szkole u mnie to śpiewają.
No strasznie to fajne.
Ale ja od razu słyszałam, że Karalok całkiem sam tego nie śpiewał(że tak się wyrażę).
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
To jest piosenka Kancelarii - "Zabiorę Cię", ale wolę ją w wykonaniu Tomka ;p
U mnie raczej wszyscy, którzy oglądają, nucą "Anarchię", ja też ;D Mimo, że "Zabiorę Cię" też wpadło mi w ucho ^^
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
W sumie z repertuaru seriali oferowanych w TV akurat ten jest ok.

Lubię osobiście tego aktora,więc to podnosi notę serialu.

Oceniam na plus.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Po akcji z Kotem Patryk ma wzięcie. Najpierw ta [tu odpowiednie określenie], potem jej "marketowa" koleżanka, a na sam koniec Tola. :eek:h: Ta ostatnia akurat nie ze względu na znajomość gwiazdy filmowej.
Rozprawa sądowa forever. xD

Raczej nie... Anka mimo wszystko wciąż kocha Darka, sądzę, że wycofa pozew rozwodowy. ;]

A jednak pierwsza rozprawa dobiegła końca i szykuje się następna. Obstawiam rozwód. ^_^

Teraz trochę offtopa :D :
Tola cały czas kontynuuje swoją karierę muzyczną? Wczoraj u Wojewódzkiego widziałem jakiś jej teledysk, a myślałem, że zaprzestała po rozłamie z Alą (?).
 
Do góry