36,6

K

kinga_sc

Guest
Mi się opłaca bardzo, bo mam prawie wszystkich znajomych w Plusie. Poza sieć rewelacji nie ma.


Można :) I chill bill jest - dostajesz kase za słuchanie reklam - do 10 zł miesięcznie.

Dla mnie jest to najlepsza oferta. Pisać mogę w nieskończoność za 3zł/mies., rozmowy w sieci też niedrogie, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)
e to lipna ta oferta:D
 

thedude

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Dla mnie jest to najlepsza oferta. Pisać mogę w nieskończoność za 3zł/mies., rozmowy w sieci też niedrogie, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)

Ja uwielbiam te smsy po 3 złote za miesiąc. Tak się głównie ze znajomymi porozumiewam, więc świetnie jest. Kiedyś miałem Ere abonamentową i jak sobie przypomne ile mnie te króciutkie fragmenty tekstu kosztowały to aż mnie krew zalewa.

Od niedawna mam i polecam bardzo.
 
A

Alek06

Guest
Ja uwielbiam te smsy po 3 złote za miesiąc. Tak się głównie ze znajomymi porozumiewam, więc świetnie jest. Kiedyś miałem Ere abonamentową i jak sobie przypomne ile mnie te króciutkie fragmenty tekstu kosztowały to aż mnie krew zalewa.

Od niedawna mam i polecam bardzo.


A ja teraz zaszalalam i kupiłam rodzeństwu pod choinke własnie starter 36i6 i simplusa.W tym drugim teraz mozna rozmawiać z aż 5 osobami po najniższych na rynku prepaid stawkach.
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Czyli 36,6 sobie radzi. Ja jeszcze nie mam, ale sie przymierzam.
Też większośc osób mam w plusie, wiec sie spoko.
A są jakies promocje przedświąteczne?
 

thedude

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
Starter 9 złotych, więc tanio możesz spróbować. Mi się coraz bardziej 36i6 podoba. Obczaiłem właśnie na forum pclab taką poradę żeby jak się z kimś będzie dużo jakiegoś dnia rozmawiać aktywować sobie nilimtowane połączenia z tym numerem na jeden dzień, za z 1,50 zł.
 

thedude

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
18
Punkty reakcji
0
No. Ale właściwie nie tylko te smsy są dobre. Zorientowałem się, że płacę o wiele mniej niż płaciłem w POP.
 

bob_kelso

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Nooo, 36.6 dobre jest. Przeżuciłem się z taktaka jakiś czas temu. Zastanawiałem sie między 36.6, a Heyah i padło na 36.6. Głównie z powodu nielimitowanych smsów za 3 złote.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Słuchajcie nie chciałem otwierać nowego tematu, ale mam pytane co do 36,6. Dostałem jeszcze w wakacje starter tej sieci, i używałem dopóki nie skończyły mi się środki na koncie, no i wiadomo skończyła się w końcu ważność. Teraz potrzebny mi jest ten numer i chciałbym sobie wykupić pakiet 'esy i floresy' więc musiałbym kupić kartę za 5, która przedłuża ważność o 2 dni, i tutaj moje pytanie, czy jak sobie wykupię ten pakiet to będzie on ważny tylko przez te 2 dni, tzn. czy jak mi się skończy ważność konta to nie będę mógł korzystać z pakietu? Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź :)
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
Do każdego numeru, czy tylko w 36.6?
do 36.6 i plusa

Słuchajcie nie chciałem otwierać nowego tematu, ale mam pytane co do 36,6. Dostałem jeszcze w wakacje starter tej sieci, i używałem dopóki nie skończyły mi się środki na koncie, no i wiadomo skończyła się w końcu ważność. Teraz potrzebny mi jest ten numer i chciałbym sobie wykupić pakiet 'esy i floresy' więc musiałbym kupić kartę za 5, która przedłuża ważność o 2 dni, i tutaj moje pytanie, czy jak sobie wykupię ten pakiet to będzie on ważny tylko przez te 2 dni, tzn. czy jak mi się skończy ważność konta to nie będę mógł korzystać z pakietu? Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź :)
wydaje mi się że ten pakiet będzie ważny przez te 2 dni. Ale nie jestem do końca pewna ....
 

asiulinka10

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
3city
er-zet

odpowiadając metaforycznie to tak, jak w legendzie o "Złotej kaczce", w której szewczyk dostał pieniądze do wydania przed północą. Inaczej kasa przepadała i nie miał już nic :D
Tak samo pakiet 36.6 będzie ważny tylko 2 dni.

Może warto wydać więcej:
5 zł 2 dni
10 zł 7 dni
30,40 zł 30 dni
50 zł 90 dni

a wychodzące zawsze 30 dni dłużej :)
 

asiulinka10

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Miasto
3city
czekoladka3 Napisano Dzisiaj, 18:35
jakimi kartami doładowywuje się konto w 36.6? Zwykłymi z plusa ??
Tak, 36.6 też tymi z plusa :) Zupełnie jak mixplusa i simpulsa. Każde doładowanie też standardowo przedłuża ważność rozmów wychodzących z konta: 5 zł-2 dni; 10 zł- 7 dni; 30, 40 zł - 30 dni; 50, 60, 80 zł- 90 dni; 100 (z bonusem 15 zł), 150 (bonus 30 zł :))- 180 dni. Rozmowy przychodzące zawsze o 30 dni dłużej.
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
Tak, 36.6 też tymi z plusa :) Zupełnie jak mixplusa i simpulsa. Każde doładowanie też standardowo przedłuża ważność rozmów wychodzących z konta: 5 zł-2 dni; 10 zł- 7 dni; 30, 40 zł - 30 dni; 50, 60, 80 zł- 90 dni; 100 (z bonusem 15 zł), 150 (bonus 30 zł :))- 180 dni. Rozmowy przychodzące zawsze o 30 dni dłużej.
dzięki :)
 

kolejarz81

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Polecam Wam wszystkim 36,6, największa zaleta to bardzo niski koszt SMSów do sieci Plus GSM, oraz to co napisał Forumowicz powyżej, czyli możliwość doładowania konta za odsłuchiwanie reklam:)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
widze ze na forum coś ucichło:) trzeba ożywić towarzystwo ;)
kupilam wlasnie starter z 36.6. eski floreski super sprawa :)
chill bill sie zobaczy
a ma ktros z was tren WESPOL WZESPOL ? bo wszedzie posza ze wystarczy zalogowac sie na stronie i zalozyc grupe. ale czy to jest jeszcze aktualne ta oferta? bo ja sie zalogowalam, zalozylam konto, a opcji wespol wzespol jak nie ma tak nie ma, jest tylko rejestracja do chill bill'a :/ i na całej stronie 36.6 nie ma o tym ANI JEDNEGO SLOWA. no chyba ze zle sie do tego zabieram :/ juz nie wiem co mam zrobić :/
pomóżcie :)
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja mam 36.6
Jeśli więcej dzwonisz to radzę wybrać Plus, gdyż rozmowy kosztują 19gr
A jeżeli więcej piszesz esków to 36.6 (pakiet za 3zł - nieskończona ilość esów do plusa i 36.6)
Pozdrawiam ;)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Nie chce pisać nowego wątku, więc napisze tutaj ;)
Otóż kupiłam sobie dzisiaj starter z 36i6, ale nie chcą mi się aktywować esy floresy :/ Pisze tylko, że usługa niedostępna :/ Poza tym w simplusie w ogóle mi się nie uruchamiało easy sms! :/ I nie działał kod *121#...
Pomocy...
 
Do góry