36,6

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
Witam wszystkich :)

Od pewnego czasu zastanawiam się czy nie przejść do 36,6. Więc mam pytanie czy to się opłaca i w jaki sposób się przepisać. A i aktualnie jestem w Plusie ( na kartę).
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
byłem w simplusie i teraz jestem w 36. jak dla mnie oferta jest bardzo atrakcyjna, pisze dużo sms i w plusie wszystkie mam darmowe(nie ważne ile, po wykupieniu pakietu), kasa się kończy to możesz sobie dodać kilka złotych. polecam :)
nr nie da się przenieść trzeba kupic starter
 

Natkaa02

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
ja również polecam.
niestety trzeba kupić starter a co za tym idzie zmienić numer ale pakiety są naprawde atrakcyjne i ogólnie się bardzo opłaca. ; ))
 

teresa705

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
moja znajoma tak chciala zrobić..nie ma opcji :/
ale to 36i6 to takie fajne to lepiej simplus wychodzi

albo w ogole np heyah ze swoimi 44groszami za minute i to za granice
plus net 2gr za 100kB
 
A

Alek06

Guest
Witam wszystkich :)

Od pewnego czasu zastanawiam się czy nie przejść do 36,6. Więc mam pytanie czy to się opłaca i w jaki sposób się przepisać. A i aktualnie jestem w Plusie ( na kartę).

Oczywiscie ze przejsc.Ja mam ten prepaid juz jakis czas i jest naprawde bardzo opłacalny.Moge rozmawiac za darmo z jedna wybrana osoba nawet wtedy kiedy nic nie mam na koncie.
 
K

kurczakbez

Guest
fajnie ze plus i 36i6 myśla o młodych uzytkownikach telefoni komórkowej, powiem wam szczerze ze kupiłem ten starter 36i6 bo miałem wolny telefon i jestem zadowolony z inwestycji :D bo przez caly meisiac dzwonilem do dziewczyny bez limitow, moglismy gadac ile nam sie chcialo i dałem za to tylko 10 zł
 
A

Alek06

Guest
fajnie ze plus i 36i6 myśla o młodych uzytkownikach telefoni komórkowej, powiem wam szczerze ze kupiłem ten starter 36i6 bo miałem wolny telefon i jestem zadowolony z inwestycji :D bo przez caly meisiac dzwonilem do dziewczyny bez limitow, moglismy gadac ile nam sie chcialo i dałem za to tylko 10 zł
 
A

Alek06

Guest
fajnie ze plus i 36i6 myśla o młodych uzytkownikach telefoni komórkowej, powiem wam szczerze ze kupiłem ten starter 36i6 bo miałem wolny telefon i jestem zadowolony z inwestycji :D bo przez caly meisiac dzwonilem do dziewczyny bez limitow, moglismy gadac ile nam sie chcialo i dałem za to tylko 10 zł
 
A

Alek06

Guest
fajnie ze plus i 36i6 myśla o młodych uzytkownikach telefoni komórkowej, powiem wam szczerze ze kupiłem ten starter 36i6 bo miałem wolny telefon i jestem zadowolony z inwestycji :D bo przez caly meisiac dzwonilem do dziewczyny bez limitow, moglismy gadac ile nam sie chcialo i dałem za to tylko 10 zł


fajnie ze plus i 36i6 myśla o młodych uzytkownikach telefoni komórkowej, powiem wam szczerze ze kupiłem ten starter 36i6 bo miałem wolny telefon i jestem zadowolony z inwestycji :D bo przez caly meisiac dzwonilem do dziewczyny bez limitow, moglismy gadac ile nam sie chcialo i dałem za to tylko 10 zł


No własnie ,jak tak popatrzec na rynek operatorów komórkowych to jest to jedny taki prepaid.Ma co prawda swoja grupe docelowa ale z tego co widze bardzo sie sprawdza.
 
K

kurczakbez

Guest
ano tak to jest, 36i6 jest sądze wycelowane w młodszą grupe ludzi, ja się w niej znajduje, wiec jak najbardizej mi sie to przydaje, jestem studentem a wiadomo jak to jest, dla studenta każdy grosz sie liczy :)
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
no już zdecydowałam. Kupuje sobie startówkę z 36,6 :) Tylko musze wytracic kasę którą aktualnie mam na koncie bo trochę szkoda mi żeby 20 zł przepadło.....
 
A

Alek06

Guest
no już zdecydowałam. Kupuje sobie startówkę z 36,6 :) Tylko musze wytracic kasę którą aktualnie mam na koncie bo trochę szkoda mi żeby 20 zł przepadło.....


Ja mysle ze tez 36i6 jest bardzo dobra tez jako taka alternatywa dla telefonu na abonament , mozna pzrezciez miec to i to ;-)
 
K

kurczakbez

Guest
i dorbze robisz, kup starter 36i6 a nei bedziesz załowac, ja jestem zadowolony
 
K

kinga_sc

Guest
i to niby takie oplacalne jest? moze jakies zalety z doswiadczen? ile kosztuja rozmowy poza siecia i smsy poza siecia? jak z netem?
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Napisalem nowy temat bo nie zuważyłem tego. czy na prawde z 36i6korzysta sama mlodziez?? mi ta oferta wydaje sie calkiem fajna. sam sie zastanawiam teraz. a na swieta sa jakies nowe promocje? Podobno jak sie ma 0zl nakarcie to tez mozna gadac. Jak to działa?
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
i to niby takie oplacalne jest? moze jakies zalety z doswiadczen? ile kosztuja rozmowy poza siecia i smsy poza siecia? jak z netem?
Mi się opłaca bardzo, bo mam prawie wszystkich znajomych w Plusie. Poza sieć rewelacji nie ma.

Podobno jak sie ma 0zl nakarcie to tez mozna gadac. Jak to działa?
Można :) I chill bill jest - dostajesz kase za słuchanie reklam - do 10 zł miesięcznie.

Dla mnie jest to najlepsza oferta. Pisać mogę w nieskończoność za 3zł/mies., rozmowy w sieci też niedrogie, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)
 
Do góry