3 minutowe odchudzanie

goly1-71

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam bardzo mi głupio ale czy mogłbym prosic o przesłanie mi programu cwiczeń na to odchudzanie na adres goly1-71@O2.pl bedę wdzieczny.
 

Beata^^

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hej, widze ze wszyscy staraja sie zdobyc te diete. Nie ukrywam, że mi rowniez na tym zalezy wiec jesli ktos bedzie ja mial, (błagam!) czy moglby mi przeslac? kamilawroobel@wp.pl -jakby co ;) Prosze!
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ludzie, przecież w 3 minuty nic nie schudniecie! Aby tłuszcz zaczął się spalać trzeba ćwiczyć ponad 20 minut,bo tak to samą wodę wylewacie i nic to nie da.
 

Beata^^

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ale czytałas o tej diecie? To cwiczy sie tylko 3 minuty ale spala sie cała dobe nawet, niezaleznie od tego czy lezysz na na kanapie czy siedzisz w aucie. Podobno bardzo dobra!;)
 

Beata^^

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam bardzo mi głupio ale czy mogłbym prosic o przesłanie mi programu cwiczeń na to odchudzanie na adres goly1-71@O2.pl bedę wdzieczny.

Hej, dostałam dzis te diete ale niestety jest to wersja skrocona ale zawsze cos;) Zycze sukcesow w chudnieciu:)
 

Attachments

  • 3-min odchudzanie.doc
    26 KB · Wyświetleń: 9 586

tłuścioszek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej mam pytanie kto wie o co w tym chodzi, ,,.... osoba, która ustali odstęp natężenia na 40 s. maksymalne tempo – 20 s. wolne tempo, będzie miała zupełnie inne wyniki niż osoba, która ustali odstęp natężenia na 35 s. maksymalne tempo – 25 s. wolne tempo...'' w ogóle tego nie rozumiem;( może mi to ktoś objaśnić. Prosze.
Z góry dziekuje i pozdrawiam was
 

anetadd

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
przede wszystkim to nie dieta tylko plan ćwiczeń
po drugie.... nie chudniesz w 3 minuty, tylko codziennie poświęcasz 3 minuty na ćwiczenia

poza tym z tego co wiem, program wart zastosowania, koleżanka z pracy kupiła, stosuje i sobie chwali
 

Beata^^

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hej mam pytanie kto wie o co w tym chodzi, ,,.... osoba, która ustali odstęp natężenia na 40 s. maksymalne tempo – 20 s. wolne tempo, będzie miała zupełnie inne wyniki niż osoba, która ustali odstęp natężenia na 35 s. maksymalne tempo – 25 s. wolne tempo...'' w ogóle tego nie rozumiem;( może mi to ktoś objaśnić. Prosze.
Z góry dziekuje i pozdrawiam was
Chodzi o to, ze szybciej (lub wolniej) schudnie osoba, ktora zrobi sobie odstep natezenia 40s maksymalne tempo - 20s wolne tempo, to proste. Dlatego najlepiej zastosowac odstep 30s maksymalne i 30s wolne tempo;)
 

hulio0811

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!
durzo osób do mnie pisało o te diety ale nie mam czasu wszystkim odpisywac. umiescilem plik na serwerze a oto jego adres: http://file4u.pl/download/1620416/3MinOdch_ONZ_www.file4u.pl.rar zycze powodzenia!! :)
 

Beata^^

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Podobno tak, ale nie wiem bo jeszcze tego nie sprawdzialam a nikt sie narazie nie chwalił efektami x)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ale tu nie chodzi chyba o to, by chudnąć podczas tych ćwiczeń, tylko one przyspieszają przemianę materii. Prawda?
 

aga1

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czy moglby ktos wyslac mi ten program odchudzania? nie mam kasy na oficjalny zakup a mam dosc juz swojego wygladu... moj adres to aga1134@o2.pl z gory bardzo dziekuje
 

basiak291191

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc czy mogła bym prosić o przesłanie zestawu ćwiczeń z trzy minutowego odchudzania na adres basiakawa29@interia.pl
bardzo mi zależy i z góry dziękuje:)
 

Igulla2

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
wiem ze wy za tę diete zapłaciłysie sporo pieniedzy ale u mnie naprawde krucho z kasą. a chciałabym bardzo schudnąc !! a próbowałam juz wszytskiego !! prosze pomózcie mi mój e-mail to igusia1110@amorki.pl
 

katarakta92

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też proszę, jeśli to możliwe wyślijcie ma maila:) BŁAGAM! misia.tutak@gmail.com
Bedę baaardzo wdzięczna za pomoc !! :)
 
Do góry