2 litry wody dziennie - to możliwe?

ahaps

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Hej!

Tak jak w temacie - dacie radę wypić 2 litry, a nawet 2,5 litra wody dziennie? Ja próbuję, ale słabo mi to wychodzi, chociaż wodę lubię i piję ją często. :)
 

Dziarski

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bytom
2 Litry wody to u mnie codzienność, czasami nawet więcej - zależy od mojego zapotrzebowania :lol:
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
2 litry wody? to lekkim dydem.
Ale chodzi ci o taka wode z kranu? Czy każdą? Zupy, napoje, piwo?
Jesli wsyztsko to ja w dzień może nawet do 4 dochodze jak jest upalnie.
 

Adrienne

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
znad morza
2 litry tylko czystej wody, soki czy inne napoje to już wogle co innego i nic nie daje. Ja wody pije baaardzo mało, wlaściwie wogle nie pije płynów ,więc to by bylo wyzwanie dla mnie :D
 

lady.antares

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Wody to aż tak dużo nie zdarza mi się pić, ale płynów to jak najbardziej, często nawet więcej niż 2 l.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Jest możliwe a nawet wskazane , podczas ćwiczeń wypijam ponad 3L jak nie więcej.
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
Raz wypiłam 1l w przeciągu 15 min... jakby zliczyc, to wypije nawet wiecej xD
 

ahaps

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
To widzę, że większość z Was daje radę, a ja jakoś nie bardzo. :/ Niedawno zrobiłam sobie nawet mały eksperyment. Liczyłam, ile szklanek wody dziennie wypijam. W domu przed pracą wcisnęłam 1, potem w pracy wypiłam 2 szklanki wody Eden, no i wieczorem 1 szklankę. W sumie wyszedł mi 1 litr. :( Fakt, to nie był upalny dzień. W taki wypiłabym pewnie z jeszcze jedną szklankę Edenu w pracy. No, ale to i tak nie 2 litry. :/ Kawy nie liczę, za herbatą nie przepadam i piję bardzo rzadko.

A tak w ogóle to gdzie pijecie tę wodę? W pracy właśnie, po pracy, na ćwiczeniach głównie (jakiś fitnes, siłownia)?
 

basiacop

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Warszawa
Haha... nie załamuj się. ;) Szczerze mówiąc na początku tez nie dałam rady wypić tyle wody i zawsze jak mówiono, że 2 litry wody to minimum, by zdrowo żyć to się ironicznie uśmiechałam, ale z czasem jakoś mój organizm zaczął potrzebować więcej i więcej wody i teraz to piję nawet więcej niż 2 litry. ;)

Gdzie piję i przy jakich okazjach?
1. Szklankę wody po przebudzeniu.
2. Kilka szklanek w pracy. Skoro masz wodę Eden to korzystaj, ile wlezie. Miej zawsze na biurku pełną szklankę i tak jakoś ręka będzie sama z siebie po nią wędrowała. U mnie przynajmniej tak jest. :) Tylko ja sobie Eden wlewam do butelki (też w firmie mamy wodę Eden), bo z butelki wolę pić. :)
3. Jeśli jestem na siłowni/fitness to wypijam ok. 1-1,5 litra. Jeśli jestem krótko to oczywiście mniej. ;)
4. W domu wypijam szklankę wody przed snem.

No i w sumie tyle. :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Różnie, bywa że dwa i pół to pikuś z tym co pije, zwłaszcza gdy dzień dodatkowo kiedyś się kończył wiadomo czym, a bywało, że dzień był taki że szklaneczka wody wieczorem i tyle tego dnia było picia :)
 
Do góry