18-latka trzymała płód w lodówce

Status
Zamknięty.

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Niedość, że tak została poinstruowa przez lekarzy (co było wielką głupotą, wydanie tego płodu i nie zapewnienie opieki psychologa) to jeszcze policja po nią przyjechała mimo tego, że postępowała zgonie z poleceniem lekarzy.
Cały ta historia to ragedia, ale wierzyc mie się juz nie chce, że ktokolwiek z osób które powinny to zrobić wyciągną jakieś wnioski.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Wskazówką było, żeby trzymać w lodówce. I tak zrobiła.... z tym, że psychicznie nie potrafiła sobie z tym poradzić, była w szoku po całym tym zdarzeniu. A jak powiedziała o tym (a lekarze kazali jej tak zrobic) opiece społecznej to została potraktowana jak zbrodniarka.
 

Shcopek

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Myszków
No cóż... w głowie się takie rzeczy nie mieszczą. Pozdrówcie tego lekarza. Jak on mógł się tak zachować. Nie do wyobrażenia...
 

olga_akacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdańsk
hmmmm... moim zdaniem zarowno lekarz jak i pacjentka byli NIEPOCZYTALNI! jakos w glowie mi sie to nie miesci!
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
No tak była w szoku i nikt się nią nie zajął odpowiednio. Wiec można powiedzieć że była niepoczytalna, ale jej bym nie oskarżał.
 

kostropaty

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2009
Posty
132
Punkty reakcji
2
Wiek
43
Miasto
Mazury / Dolny Śląsk
hmmmm... moim zdaniem zarowno lekarz jak i pacjentka byli NIEPOCZYTALNI!


Nie rozpędzałbym się z oceną matki. Kiedy otrzymujesz swoje martwe dziecko w pudełku, zapewne może być trudno o zachowanie pełnej poczytalności.
Zastanawia mnie tylko źródło artykułu. Nie zarzucam gazecie, iż podała nieprawdę, ale nie oszukujmy się - Fakt żyje z bzdur i sensacji, więc jeśli nawet podał prawdę, to w stosowny dla charakteru gazety sposób. W pudełku? Że niby w kartonie, czy pojemniku na drugie śniadanie? Wszytko opisane jest z premedytacją w sposób wywołujący jak największe wzburzenie i emocje. I dlatego chętnie poznałbym relację z jakiegoś bardziej wiarygodnego, rzeczowego źródła.
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
A która Matka zostałaby poczytalna w takiej sytuacji? Świat zawalił Ci się na głowie, bo straciłaś dziecko, które nosiłaś pod sercem, maleńką Kruszynkę, którą kochałaś nad życie i dają Ci Twój mały martwy już Skarb w plastikowym pudełku i każą trzymać w zamrażarce.... kto w takiej sytuacji pozostałby przytomny i przy zdrowych zmysłach?? chyba tylko osoba bez serca... Ta Dziewczyna jest w tej sytuacji ofiarą!
A szpital... do tej pory nie mogę zrozumieć jak mogli zrobić coś takiego... g*wno nie szpital, debile nie lekarze :/
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Nie rozpędzałbym się z oceną matki. Kiedy otrzymujesz swoje martwe dziecko w pudełku, zapewne może być trudno o zachowanie pełnej poczytalności.
Zastanawia mnie tylko źródło artykułu. Nie zarzucam gazecie, iż podała nieprawdę, ale nie oszukujmy się - Fakt żyje z bzdur i sensacji, więc jeśli nawet podał prawdę, to w stosowny dla charakteru gazety sposób. W pudełku? Że niby w kartonie, czy pojemniku na drugie śniadanie? Wszytko opisane jest z premedytacją w sposób wywołujący jak największe wzburzenie i emocje. I dlatego chętnie poznałbym relację z jakiegoś bardziej wiarygodnego, rzeczowego źródła.

Owszem, Fakt mógł to przerysować w pewien sposób. Ale same fakty czyli, oddanie jej płodu, nakaz trzymania je przez tydzień w celu przeprowadzenia badań, nie udzielenie pomocy psychologa, i reakcja policji na zgłoszenie kobiety z opieki. To już samo w sobie bez takich opisów może wkurzyc i kładzie się cieniem na ten szpital.
 

tylkonieto

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
co za hardcore - czemu nikt nie udzielił dziewczynie pomocy psychologicznej??!! Swoją drogą podoba mi się pod artykułem: dziś polecane - Kammel zamieszkał z Niezgodą. To jak ktoś by chciał coś na rozluźnienie atmosfery :)
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
tragedia... ciekawi mnie tylko po co jej wydali martwy plod? ;/ znajac polska sluzbe zdrowia to moze nie zauwazyli ze bobas nie daje oznak zycia ...;/
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Dziś czytałam w jakiejś gazecie, że lekarze kazali tej dziewczynie trzymać płód w lodówce przez 2 tygodnie póki wszystkiego nie wyjaśnią.
z tego co mi wiadomo to nie powinni tak zrobić,wydaje mi się,że sami powinni mieć jakąś 'lodówkę'
poza tym pomoc psychologiczna powinna być jej zapewniona
no ale cóż ,teraz lekarze za nic mają człowieka
co za społeczeństwo,tylko sie pochlastać..

tragedia... ciekawi mnie tylko po co jej wydali martwy plod? ;/ znajac polska sluzbe zdrowia to moze nie zauwazyli ze bobas nie daje oznak zycia ...;/
mnie też to ciekawi...
owy lekarz powinien iśc wg mnie siedzieć !
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Już mnie nic nie zdziwi na tym swiecie ;( A gdzie pomoc psychologiczna dla kobiety, która poroniła? Przecież to tragedia!
 

Chmielu1991

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Jak można komuś wydać martwy płód? Przecież to nie jest chomik którego bierze się w pudełku żeby zakopać pod drzewem. Nie dość, iż dziewczyna była w szoku to jeszcze ją dobili.

Życzę jej szybkiego powrotu to zdrowia"psychicznego jak i fizycznego".
 
Status
Zamknięty.
Do góry