17-latka ofiarą dentysty

Status
Zamknięty.

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
tak jakby przeszczepione serce

Z tym że bez plomby da się żyć...

Jeszcze jest coś takiego jak przyzwoitość... rozumiem że przed by nie chciał założyć, ale tam sytuacja była odwrotna i raczej niejasna. To chyba nie była normalna wizyta, dziewczyna na szybko trafiła o kosztach niepoinformowana...

Możliwe że nie powiedział o kosztach tego zabiegu, jeśli właśnie tak było to źle zrobił. Nie pomyślałem... Wybaczysz? :]


PS. mów do mnie prince

Rozumiem, zła opinia na forum więc zmiana nicka, co?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
zalosni obroncy dziecka...........
przeczytajcie najpierw CALY artykul zanim zaczniecie utyskiwac na dentyste

on zalozyl DRUGA plombe wyjal to platna i zalozyl ta free (nfz) i jeszcze nie chcial za to pieniedzy
czyli zmarnowal DWA razy wiecej czasu
i nikt mu za to nei zaplaci
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
zalosni obroncy dziecka...........
przeczytajcie najpierw CALY artykul zanim zaczniecie utyskiwac na dentyste

on zalozyl DRUGA plombe wyjal to platna i zalozyl ta free (nfz) i jeszcze nie chcial za to pieniedzy
czyli zmarnowal DWA razy wiecej czasu
i nikt mu za to nei zaplaci
Gratuluję, dzięki tobie pierwszy raz będę przeklinał na forum :eek:k:
S:cenzura:ysyństwo podniesione do sześcianu i w najwyższej skretyniałej postaci.

I tak moja opinia stonowanego usera upadła, ale to po prostu się scyzoryk w kieszeni otwiera.

Kisiel, tamto konto mam zbanowane, na tym pewnie też daleko nie zajadę :D
 

h4x0r

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Ze wszond
Dżyzas, ku*wa, ja pie*dole... Ciekawe jak to wygladalo? ;| "O, bardzo mi przykro ale muszę pani to wydblubac"
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Adamie, a co do Ciebie, to czym Ty się zajmujesz?
Tak Ci żal lekarzy, to może sam nim jesteś?
A może mechanikiem?
Mi nie jest nikogo żal ale każdy ma prawo dbać o swoje pieniądze.

Gratuluję, dzięki tobie pierwszy raz będę przeklinał na forum thumbsup.gif
S:cenzura:ysyństwo podniesione do sześcianu i w najwyższej skretyniałej postaci.
O kur.wa zaje.biscie!

Kisiel, tamto konto mam zbanowane, na tym pewnie też daleko nie zajadę
Och, ach ja tu miałem już z 40 kont :p Ale już mniej agresywni modzi są na szczęście obecnie.

Ten dentysta postąpił nieładnie, chamsko i brutalnie. To prawda. Ale co z tego? Jeszcze póki co Wspólnota Europejska nie wprowadziła nakazu bycia miłym i grzecznym.

On nikomu nic nie ukradł(jem ukradli), swoje obowiązki spełnił (plomba założona), a że zabrał co jego?

On swoją kare otrzyma bez sądów! Po prostu ludzie nie będą do niego chodzić (ja bym nie poszedł do narwańca takiego).
 

aluniunia

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Miasto
braniewo
:eek:k: dobre
wyrwac plombe zeby zalozyc wypelnienie czy jak to tam niewiem nie znam sie
Adam_troche tych kat bylo :p
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja uważam , że na początku albo pacjentka albo dentysta powinien zacząć gadkę od tego czy chce plombę zwykłą refundowaną czy życzy sobie lepszą odpłatnie. I nie było by krzyku.
Tak czy owak prawdą jest to, że gdyby ten lekarz przyjmowal co 2 takiego pacjenta jak ta laska to by chyba zbankrutował. Ja go rozumiem w zupełności.
Przecież założył jej drugą plombę. :mruga:
Mnie nie przeraża w ogole ten lekarz tylko ludzka perfidia.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
cruel woman - swietnie
o to chodzi wlasnie
cwaniactwo sie w narodzie szerzy
to czy bym poszedl drugi raz do tego dentysty to jedno
a to ze probowano go zrobic w jajo to drugie

przepraszam ale jak silnie skonczonym idiota trzeba byc zeby isc do dentysty/lekarza prywatnie bez pieniedzy?
i jeszcze bronia cwaniakow ..... zalosne
chyba ze jest druga wersja
to nie bylo zidiocenie dziewczyny/rodzicow tylko proba wyludzenia....
a wtedy to zupelnie inne para kaloszy
coz jak ja ide do sklepu to nie wyjadam z pulek zeby potem nie zaplacic
ale np u mnie w miescie w leclercu 3% spozywki jest zjadanej przez klientow na miejscu bez zaplaty
czesc zlodzieji ochrona wylapie...
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Rzecz jasna jednej z drugim do czerepu nie przyjdzie, że gdyby to była osoba, która wyłudzić próbuje, to na fotel w celu wydłubywania plomby by się posadzić nie dała. Ja na pewno bym się nie dał, a co dopiero oszust.
Tak więc z tej niejasno przedstawionej sprawy wnioskuję, że dziewczyna ząb wybiła, ktoś ją pośpiesznie do dentysty zawiózł, ten licząc na zarobku wymuszenie wstawił plombę o kosztach nie informując, później w akcie sku.rwysyństwa dziewczynę do ponownego na fotel przyjścia zmusił i złośliwie na powrót okaleczył. I w tym momencie w ryj powinien dostać, tyle że na dziecko trafił (a i z kim innym by sobie nie pozwolił).
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Mógł poprosić o legitymacje, spisać dane i powiedzieć, żeby przyniosła poźniej/jutro.
Swoja drogą jakaś głupia ta 17-latka, że dopiero rodzicom sie poskarżyła.
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
Ludzie pierd*olnijcie się w głowę... Gdyby jej tego nie wyjął to każdy by tak zacząłchodzić sobie do dentysty i nie płaciłby za płatne usługi... Bardzo dobrze, że jej to wyjął. Czemu ona ma mieć za darmo coś, za co inni płacą? Postawcie się na jego miejscu...
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
coz
umowmy sie ze czytajacy jest jubilerem
przychodzi klientka, prosi o zmiane kamyka w pierscionku np na brylant
jubiler zmienia
pacjentka przymierza pierscionek, podoba jej sie ale nie ma czym zaplacic
to czy czytajacy jako ten jubiler
wymontowalbys brylant?

to jest to samo, a ideologia o leczeniu, bez przesady
zalozyl pacjentce wypelnienie (za ktore zwraca mu nfz, czyli my wszyscy) a wyjal te za ktore pacjentka miala zaplacic ale nie zrobila tego
ja osobiscie bym podal na miejscu tego dentysty rodzicow pacjenta do sadu (za robocizne i stracony czas, nerwy nikt mu nie zwroci) + potwarz i watpliwa slawa medialna
ale w eurokolchozie nie szanuje sie czlowieka, liczy sie ludz... pracy
No własnie i to sie nazywa zrozumienie krzywdy ludzkiej.... przepraszam bardzo ale każdego lekarza obowiązuje etyka pracy no iprzysięga hipokratesa. Przecież ta dziewczyna by zapłaciła tylko póżniej. no bez przesady... a na dodatek jesli ktoś przeczytał do końca to ten dentysta rzucił sie na fotoreportera. i to am być godny, rzetelny człowiek którego należy bronić ?? a tak wogóle to postawcie sie na miejscu tej dziewczyny. przeciez takie wydłubywanie po kawałku musiało boleć. ciekawa jestem czy nie tracił jej przy tym nerwu i dlatego ją teraz boli.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ten dentysta mogl poprostu spytac ja czy chce drozsza (lepsza) plombe czy tansza! i nie byloby calej sprawy.. ale dziwi mnie zachowanie jej rodzicow...
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Yyy a nie można było tego jakoś inaczej załatwić?! :mruga:
Mógł np. wziąć nr. zadzwonić do jej rodziców to może by jej zawieźli kase :niepewny:
Albo wcześniej poinformować ile to może kosztować.
 

Muc13k

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dukla
jak tak to i ja się wypowiem. jakis rok temu miałem wypadek na skuterze i ukruszyłem 2 zęby. musiałem je nadlac wię poszedłem do dentysty. Po zabiegu zapłaciłem poprosiłem o rachunek albo poswiadczenie, ze ten lekarz wykonał mi taki zabieg i ile on kosztował. oczywiście odniosłem wiele powaznych ran po wypadku wiec po zakonczeniu leczenia o odszkodowanie wystapiłem do pzu. do wszystkich papierów dołączyłem to poswiaczenie zostałem wezwany na komisję i dostałem 970 zł odszkodowania + 270 zł za leczenie zębów. razem 1240 czyli ja wyszedłem na zero dentysta był zadowolony i nikt nie miał żadnego problemu. i pytanie czy dziewczyna nie mogła zapłacic za zabieg i zwrocic się do ubezpieczyciela o zwrot pieniędzy za leczenie?? mogła by ale po co jak mozna sprubowaz zrobic w h.u.y.a. dentyste.
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Swoja drogą jakaś głupia ta 17-latka, że dopiero rodzicom sie poskarżyła.
Głupia, że na ten fotel dała się na powrót posadzić... i nie wątpię, iż gdyby pan nogi kazał rozkraczyć, też posłuchać by musiała.

To mi doprawdy trudno pojąć.

I najwyraźniej nadal do niektórych nie dociera, że osoba idąca z zamiarem oszustwa, nie pozwoliłaby sobie na takie postępowanie wobec siebie.
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
Jak ja sie ciesze ze do prywatnego dentysty chodze :przewraca: Wiecie mi tez sie kiedys zab ukruszyl, ale zostalam z plomba :lol:
a tak nawiasem to zaplacilam za nia tylko 50 zl wiec ta dziewczyna to by przeplacila troche :rotfl2:
 
Status
Zamknięty.
Do góry