17-latka ofiarą dentysty

Status
Zamknięty.

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
coz
umowmy sie ze czytajacy jest jubilerem
przychodzi klientka, prosi o zmiane kamyka w pierscionku np na brylant
jubiler zmienia
pacjentka przymierza pierscionek, podoba jej sie ale nie ma czym zaplacic
to czy czytajacy jako ten jubiler
wymontowalbys brylant?

to jest to samo, a ideologia o leczeniu, bez przesady
zalozyl pacjentce wypelnienie (za ktore zwraca mu nfz, czyli my wszyscy) a wyjal te za ktore pacjentka miala zaplacic ale nie zrobila tego
ja osobiscie bym podal na miejscu tego dentysty rodzicow pacjenta do sadu (za robocizne i stracony czas, nerwy nikt mu nie zwroci) + potwarz i watpliwa slawa medialna
ale w eurokolchozie nie szanuje sie czlowieka, liczy sie ludz... pracy
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Jezu. Co za idiotyzm. Dentysta chyba najpierw powinien powiedzieć co chce zrobić i co to bedzie kosztować. jak dziewczyna nie ma pieniędzy to zrobi jej za darmo rzecz refundowaną. I nie rozumiem awantury rodziców. Co oni chcieli? Żeby dentysta za darmo im zrobił coś za co trzeba płacić?
Rozśmieszyło mnie to co ojciec mówił tam na koncu tego artykułu... "córkę dalej boli ząb" xD
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bo idioci poczeli idiotke
a ta tez pewnie bedzie miala zidiociale dzieci
socjalizm jest w glowie
wlasnie takich ludzi
przeciez gdyby ta dziewczyne wypuscil z tamta plomba
to tak jak by dal sie okrasc
ale wiem ze i tak zaraz jakis oburzony mine zaatakuje
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
To jest chore...
To przerażające, że nawet o 70 złotych ludzie są tacy.... Nie ludzcy!
Trudno mi to pojąć.
Widocznie dentysta miał jakieś kompleksy, albo nikt nie przychodził leczyć do niego zębów płatnie.
Szkoda mu było tej plomby? Kto wie... Może zazdrościł, a potem ją wydrapał i schował na pamiątkę do kieszeni.

...

Żenada

...
:lol: :lol: :lol: :lol:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
To jest chore...
To przerażające, że nawet o 70 złotych ludzie są tacy.... Nie ludzcy!
Trudno mi to pojąć.
Widocznie dentysta miał jakieś kompleksy, albo nikt nie przychodził leczyć do niego zębów płatnie.
Szkoda mu było tej plomby? Kto wie... Może zazdrościł, a potem ją wydrapał i schował na pamiątkę do kieszeni.

Taak? A ty gdzie pracujesz? (jesli sie nie uczysz, nie wiem)
Zaprowadz samochod do mechaniki, on ci go naprawi, no i na koniec powiesz: "Och, tylko nie mam ppieniędzy, ale cóż, trudno się mówi, dziękuje za pomoc" I co, mechanik odpowie "No tak, rozumiem, Dowidzenia" No bo naprawianie samochodów to również misja!! :lol2:

No i jeszcze raz wyszła tu patologia finansowania służby zdrowia. Dlaczego dentyście tak zależało na "prywatnej plombie""? A no dlatego że i tak państwo mu zwruci za z góry określoną liczbe plomb.

Ach jaki to wspaniały system ochrony zdrowia mamy!!!
Darmowe leczenie (darmowe czyli pacjent płaci wcześniej w podatkach większą sume, zamiast mniejszą bezpośrednio do rąk lekarza, a ponieważ jest głupi to nawet o tym nie wie i na dodatek się cieszy z tego :/). No i jeszcze jeden szczeguł, jeśli naprawde chce wyzdrowieć to w końcu i tak z prywatną wizytą udać się musi :p
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
Taak? A ty gdzie pracujesz? (jesli sie nie uczysz, nie wiem)
Zaprowadz samochod do mechaniki, on ci go naprawi, no i na koniec powiesz: "Och, tylko nie mam ppieniędzy, ale cóż, trudno się mówi, dziękuje za pomoc" I co, mechanik odpowie "No tak, rozumiem, Dowidzenia" No bo naprawianie samochodów to również misja!! :lol2:
No taak.
Uczę się.
Ty mi tutaj mechanika do dentysty nie porównuj xD
Zresztą... To zachowanie się dentysty, jest tak głupie, że aż śmieszne xD

Wybaczcie mi, ale nie mogę się powstrzymać od śmiechu xD :lol: :lol:

Z drugiej strony... Nie chciałabym paść ofiarą "sadysty dentysty".
Całe szczęście mam "dentystkę"
!!! xD :lol:
Paranoja.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
droga diane podrosnij
jak za 10 lat bedziesz zarabiac na wlasne zycie praca
jak np ten dentysta albo inny geolog
a klient powie ci ze nie ma kasy
to uklonisz mu sie w pas i powiesz
"ok fajnie bylo, zapraszam na nowy gratis jutro"
nie wiem czy przeczyatlas ze zrozumieniem
ale to dziecko mialo plombe wymieniona na zwykla - czyli to ja zaplacilem za jej plombe a nfz przekaze kiedys piebniadze za nia dentyscie - srednio cykl to 3 miesiace

pomysl...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ty mi tutaj mechanika do dentysty nie porównuj xD
A DLACZEGO BY NIE???!!! Dentysta od mechanika różni się że o niebo bardziej namęczyć się musiał żeby szkołe skończyć oraz nie napraawia samochodów tylko zęby.

Zresztą... To zachowanie się dentysty, jest tak głupie, że aż śmieszne xD
Śmieszne to to jest rzeczywiście, ale czy takie głupie?? Tam w końcu jego pieniądze były.

Z drugiej strony... Nie chciałabym paść ofiarą "sadysty dentysty".
Taaa sadysta wielki, chytrus jeśli już :lol2:

Ale mi sensacja wielka, no to idź do okulisty np. nie prywatnie tylko "darmowo", 3 osoby dziennie przyjmuje, bo za tyle jej płaca, Idz do niej powiedz żeby cie za darmo przyjeła, nawrzeszczy na ciebie i wygoni.

Lekarz to nie jest dobry wujaszek ani samarytanin jakiś. To jego praca, tak zarabia na życie,

PS
Co zrobić żeby lekarz stali się mili, uprzejmi, profesjonalni i skuteczni w leczeniu?? Pójść do niego prywatnie!
Zły lekarz nie utrzyma się na rynku..
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
Śmieszne to to jest rzeczywiście, ale czy takie głupie?? Tam w końcu jego pieniądze były
Hah! A co mnie obchodzą jego pieniądze??!! Niech lepiej w melskę uspakajającą zainwestuje!

A DLACZEGO BY NIE???!!! Dentysta od mechanika różni się że o niebo bardziej namęczyć się musiał żeby szkołe skończyć oraz nie napraawia samochodów tylko zęby.
Myślisz, że nie wiem ? Nie jaetem aż taka głupia jak myślisz.

Taaa sadysta wielki, chytrus jeśli już
A to, że sadysta, to z artykułu wynika. Tak tam jest napisane, nie wymyśliłam tego sama.

Lekarz to nie jest dobry wujaszek ani samarytanin jakiś. To jego praca, tak zarabia na życie
Wiem xD

The End
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Hah! A co mnie obchodzą jego pieniądze??!! Niech lepiej w melskę uspakajającą zainwestuje!
No tak, cie nie obchodzą jego pieniądze tylko twoje pieniądze. Taka jest kolej rzeczy.
Ludzie i za mniejsze pieniądze zabijali hehe

Myślisz, że nie wiem ?
sama pisalas zebym nie porownywał ich ze sobą :mruga

A to, że sadysta, to z artykułu wynika. Tak tam jest napisane, nie wymyśliłam tego sama.
Aaa no! Skoro tam tak pisze... To musi być prawda!
Po co samemu myśleć jak jest napisane?
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Wstyd dla lekarza i okrucieństwo... szczególnie, że dziecku to zrobił. Nikt nie ma wątpliwości jak kobieta parę lat starsza zareagowałaby na sugestię wydłubania plomby.

I warto podkreślić, że on tych pieniędzy nie odzyskał w ten sposób. Natomiast zapłacić można było później... a nawet jak i nie ...za 70zł dziecko torturować.

Wszystkim którzy to popierają radzę pierwej głowę w muszli umieścić po wcześniejszym wody spuszczeniu, nim do klawiatury siądziecie.
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Diane, ty chyba na prawdę nie rozumiesz o co chodzi. On nie może rozdawać pląb za free jeśli kosztują 70zł. :/

Herpes -> 17 lat, więc wartość pieniądza znać powinna. Jak tak bardzo chcesz to wyjdź na ulicę i daj pierwszemu lepszemu nieznajomemu 70 zł i powiedz żeby ci za jakiś czas oddał :/
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
Diane, ty chyba na prawdę nie rozumiesz o co chodzi. On nie może rozdawać pląb za free jeśli kosztują 70zł. :/
O jejjjqqqq wiem o co chodzi.
Ale jak dentysta robi plombę to zawsze przed tym powinien się zapytać czy płatną czy nie.
Widocznie ten dentysta zapomniał sobie o tym.
Szkoda mu było na biedną dziewczynę poświęcić 70 zł :(
Nawet nie pomyślał pewnie o tym, że zrobi dobry uczynek.
A dziewczyna mogła przecież zapłacić w późniejszym terminie, w końcu jest w tej całej "bazie danych" uwzględniona.




Adamie, a co do Ciebie, to czym Ty się zajmujesz?
Tak Ci żal lekarzy, to może sam nim jesteś?
A może mechanikiem?

Mi nie zależy na własnych pieniądzach jeszcze.
Po pierwsze nie zarabiam.
Po drugie nie otrzymuję kieszonkowych.
 

herpes

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
Odollam
Diane, ty chyba na prawdę nie rozumiesz o co chodzi. On nie może rozdawać pląb za free jeśli kosztują 70zł. :/

Herpes -> 17 lat, więc wartość pieniądza znać powinna. Jak tak bardzo chcesz to wyjdź na ulicę i daj pierwszemu lepszemu nieznajomemu 70 zł i powiedz żeby ci za jakiś czas oddał :/
Jeszcze jest coś takiego jak przyzwoitość... rozumiem że przed by nie chciał założyć, ale tam sytuacja była odwrotna i raczej niejasna. To chyba nie była normalna wizyta, dziewczyna na szybko trafiła o kosztach niepoinformowana... tak jakby przeszczepione serce wyrywać, dalej idąc rzecz jasna.
PS. mów do mnie prince
 
Status
Zamknięty.
Do góry