12 powodów, dla których faceci

N

Nieprzenikniona

Guest
Już załapałam :). To dobrze, że podchodzisz do tego z przymrużeniem oka, Touchdown. Chciałam też sprawdzić jakie masz podejście do sprawy i czy nie jesteś siusiu majtkiem. Plus dla Ciebie.

Do Troll: miłość niekiedy nie jest wszystkim dana, ale jak już się kogoś pokocha, to zapomina się o swoich obawach, stereotypach, oczka się otwierają na tolerancję. To tak na marginesie.

Do sed4fg, jeśli dobrze czytałeś, to zorientowałeś się, że ja jako kobieta wrażliwa oczekuję od faceta, żeby pokazywał mi swoje uczucie, ale żeby zarazem nie był jakimś pantoflarzem- musi mieć swoje zdanie. To chyba nie jest wygórowane wymaganie.
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
znalazłem, ale nie wytrzymała ze mna :p dzis jednak juz widze roznice miedzy arogancja a zdrowa pewnoscia siebie, wiec naprawie co zepsułem...wszak: mury istnieja by powstrzymac ludzi, ktorzy nie pragna czegos wystarczajaco mocno
Hmm... Touchdown, czyli mam rozumieć, iż będziesz walczył o nią, że tak to określę?? ;)
Jeśli tak, powodzenia! :)

P.S. Z tymi murami - racja.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Swoją wypowiedź głównie kierowałem do Touchdown, wiem że to są tylko żarty a mój post jest nie na miejscu, mogę zawdzięczać to mojemu podłemu nastrojowi i za to przepraszam.
Nieprzenikniona co do twojej wypowiedzi nic nie mam i uważam że twoje wymagania nie są wygórowane, oby więcej kobiet miało takie oczekiwania od facetów.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
e) poproszona o przyniesienie ciasta na impreze- upiecze, a nie kupi w sklepie
100 x tak :D Niby taki detal a napawa mnie duma :D

Nie wiem dlaczego, ale dla mnie jest to bardzo sexy :) Moze i jestem hehe staroswiecki, ale przynajmniej wiem, ze mama tej ladniejszej polowki jakos tam sie przylozyla, aby choc troche ta swoja corcie wychowac :p Moze to moj taki swoisty bunt w strone terazniejszosci, gdzie wszystko troche sie p.o.p.i.e.p.r.z.y.l.o i dziewczyny maja dwie lewe rece do praktycznie wszystkiego, a chlopaki nie lepsze i nawet zarowki nie umieja wymienic bo nie wiedza czy ich aby prad nie kopnie :p

Tak wiec drogie panie - uczcie sie piec ciasta, czy inne tam krokiety :p :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
100 x tak :D Niby taki detal a napawa mnie duma :D

Nie wiem dlaczego, ale dla mnie jest to bardzo sexy :) Moze i jestem hehe staroswiecki, ale przynajmniej wiem, ze mama tej ladniejszej polowki jakos tam sie przylozyla, aby choc troche ta swoja corcie wychowac :p Moze to moj taki swoisty bunt w strone terazniejszosci, gdzie wszystko troche sie p.o.p.i.e.p.r.z.y.l.o i dziewczyny maja dwie lewe rece do praktycznie wszystkiego, a chlopaki nie lepsze i nawet zarowki nie umieja wymienic bo nie wiedza czy ich aby prad nie kopnie :p

Tak wiec drogie panie - uczcie sie piec ciasta, czy inne tam krokiety :p :D

hehehe racja.. ufff a ja nienawidze gotowac , ale dla swojego Skarba jestem gotowa cos ugotowac i on wrecz prosi o to, bo mowi ze cudownie gotuje. Ale wiem, ze gdybym mu nie ugotowala, to nie byloby afery xD
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Już załapałam :). To dobrze, że podchodzisz do tego z przymrużeniem oka, Touchdown. Chciałam też sprawdzić jakie masz podejście do sprawy i czy nie jesteś siusiu majtkiem. Plus dla Ciebie.
nie posiadam się z radości :D

undomiel117 napisał:
Hmm... Touchdown, czyli mam rozumieć, iż będziesz walczył o nią, że tak to określę?? ;)
Jeśli tak, powodzenia! :)

P.S. Z tymi murami - racja.
vis maior. zbyt często spaceruje po mojej głowie by nie zając się tematem
a jak jesteśmy przy murach to polecam książkę Randy Pausch - Ostatni wykład :)

sed4fg napisał:
Swoją wypowiedź głównie kierowałem do Touchdown, wiem że to są tylko żarty a mój post jest nie na miejscu, mogę zawdzięczać to mojemu podłemu nastrojowi i za to przepraszam.
spoko, chowam nóż z powrotem do pazuchy :p

Monique19 Icon napisał:
hehehe racja.. ufff a ja nienawidze gotowac , ale dla swojego Skarba jestem gotowa cos ugotowac i on wrecz prosi o to, bo mowi ze cudownie gotuje
a co biedak innego ma powiedzieć, żeby nie zostać zdzielonym po łbie :p
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
nie posiadam się z radości :D


vis maior. zbyt często spaceruje po mojej głowie by nie zając się tematem
a jak jesteśmy przy murach to polecam książkę Randy Pausch - Ostatni wykład :)


spoko, chowam nóż z powrotem do pazuchy :p


a co biedak innego ma powiedzieć, żeby nie zostać zdzielonym po łbie :p

ej ja po nim nie wymuszam zeby mowil ze swietnie gotuje ;) jakby nie chcial moich dan to chyba nie prosilby mnie zebym znow zrobilasalatke taka jak wtedy ;p

nie posiadam się z radości :D


vis maior. zbyt często spaceruje po mojej głowie by nie zając się tematem
a jak jesteśmy przy murach to polecam książkę Randy Pausch - Ostatni wykład :)


spoko, chowam nóż z powrotem do pazuchy :p


a co biedak innego ma powiedzieć, żeby nie zostać zdzielonym po łbie :p

ej ja po nim nie wymuszam zeby mowil ze swietnie gotuje ;) jakby nie chcial moich dan to chyba nie prosilby mnie zebym znow zrobilasalatke taka jak wtedy ;p
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Ależ to nie humor, tylko sama prawda :D
Pierdoła niegodna uwagi, a nie prawda. : ] Taki tekścior, żeby zaszpanować znajomym, w gruncie rzeczy i tak każdy ma to w :cenzura:e i potraktuje jako ciekawostkę. Zły dział, może "babskie plotki" by się nadawał. A nie, chwila... nie ma takiego. :/
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Pierdoła niegodna uwagi, a nie prawda. : ] Taki tekścior, żeby zaszpanować znajomym, w gruncie rzeczy i tak każdy ma to w :cenzura:e i potraktuje jako ciekawostkę. Zły dział, może "babskie plotki" by się nadawał. A nie, chwila... nie ma takiego. :/
Odezwał się spamer z jedynką na czole. Nie masz ochoty się wypowiadać/uważasz temat za głupi -> do widzenia :papa:
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Nie musisz 2x powtarzac. Kazdy to na pewno swietnie zrozumial...

:D :sexy: :p ;)

Ups, przepraszam. Niechcacy dwa razy dodalam.

pewnie kochanka szuka to musi sie dobrze rozplakatowac :D

wszak reklama dzwignia handlu :p

Taaa oczywiscie ja i kochanek. Dodalam to 2 razy niechcacy, wierz mi. A salatka dobra, naprawde ;)

no jak chcial drugi raz to pewnie dobra :D

No pewnie, jakby byla niedobra nie prosilby o wiecej ;) Mnie tez bardzo smakowala, udala mi sie
 

Kazuhiro

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2009
Posty
51
Punkty reakcji
1
Lepiej być ze złą kobietą i wiedzieć przez cały czas na czym się stoi niż z dziewczyną która udaje świętą za życia a dopiero potem wychodzą wszystkie "brudy". Może nie ze wszystkimi punktami się zgadzam, a jeżeli nawet to nie w 100%. Taki aniołek z Ciebie, że nie lubisz "złych kobiet". Swoją drogą kobiety lecą też na "złych facetów". Więc o co chodzi?
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
ja tam jestem zdania, ze kazdy powinien za mlodu sie na swoj sposob troche tam wyszumiec i byc choc troche taka "zlą" czy tym "zlym". Najgorsze to sa takie chodzace swietosci, ktorym pewnego pieknego dnia odbija palma i dopiero zaczynaja szalec. Przypominaja takiego wiejskiego pieska przyspawanego do budy 3/4 zycia, ktory jak sie urwie z lancucha to mu totalnie szajba odbija hehe...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
ja tam jestem zdania, ze kazdy powinien za mlodu sie na swoj sposob troche tam wyszumiec i byc choc troche taka "zlą" czy tym "zlym". Najgorsze to sa takie chodzace swietosci, ktorym pewnego pieknego dnia odbija palma i dopiero zaczynaja szalec. Przypominaja takiego wiejskiego pieska przyspawanego do budy 3/4 zycia, ktory jak sie urwie z lancucha to mu totalnie szajba odbija hehe...

kurde zeby mnie to nie spotkalo :D
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Calliope, a czego można oczekiwać od faceta, który zadaje pytanie na forum typu: " A rowa to się goli?". Nie dość, że źle odmieniony rzeczownik, to jeszcze nazewnictwo jest obrzydliwie. Gearuka, to do Ciebie.

Tak wiec drogie panie - uczcie sie piec ciasta, czy inne tam krokiety :p :D
Kurcze, kto by pomyślał, że panowie zwracają na takie rzeczy uwagi. ;). Czyżbyście preferowali kobiety, które wszystko Wam pod nosek podsunął? Aczkolwiek, jest to w pewien sposób dojrzałe podejście. Lepsze to, niż oczekiwanie od kobiety, żeby miała wiecznie płaską pupę i piersi jak Pamela Anderson, moim zdaniem, jest to płytkie i niedojrzałe. Możliwe, że szukacie kobiety, która uosabiałaby cechy przykładnej gospodyni, pilnującej domowego ogniska. Jak dla mnie, bardzo dobrze, że tak do tego podchodzicie, panowie!

Zły dział, może "babskie plotki" by się nadawał. A nie, chwila... nie ma takiego. :/
Spokojnie, my już wiemy, że żeby temat był dla Ciebie dobry to musi być niesmaczny. Sie wie. $tRz@ŁeCQ!!!!

:lol:
 
Do góry