12 powodów, dla których faceci

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Jeżeli wstydzę sie swojego mężczyzny na tyle, że muszę sie kochać przy zgaszonym świetle i pod kocem to po co sie z nim kocham w ogóle, jak można odczuwac przyjemność krępując się własnego ciała?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
opowiesci o strzale amora i inne takie...

"znajdziesz kiedys ta jedyna to zobaczysz" slyszane razy milon ;)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Bo Ty chcesz mieć tą rację.
Tylko i wyłącznie dlatego, bo lubisz się nie zgadzać z resztą otoczenia. ;)

Nie lubie miec racji, bo przewaznie ja mam wtedy kiedy chcialbym nie miec ;)

lubie sie niezgadzac z otoczenium dlatego wybralem tryb zycia pustelnika ?

tylko dlatego zeby miec racje katuje sie i jestem sam, kobiety ktory dobijaja sie do mnie oknami odprawiam bo rajcuje mnie robienie z siebie ofiary :D

Czyli rozumiem ze macie mnie za kompletnego idiote zeby nie powiedzec psychola :]
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
Nie lubie miec racji, bo przewaznie ja mam wtedy kiedy chcialbym nie miec ;)

lubie sie niezgadzac z otoczenium dlatego wybralem tryb zycia pustelnika ?

tylko dlatego zeby miec racje katuje sie i jestem sam, kobiety ktory dobijaja sie do mnie oknami odprawiam bo rajcuje mnie robienie z siebie ofiary :D

Czyli rozumiem ze macie mnie za kompletnego idiote zeby nie powiedzec psychola :]
Ja tego nie powiedziałam. To Twoje słowa. :D
I nie wiem jak inni Cię postrzegają, odpowiadam tylko i wyłącznie za swoją opinię.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ja tego nie powiedziałam. To Twoje słowa. :D
I nie wiem jak inni Cię postrzegają, odpowiadam tylko i wyłącznie za swoją opinię.

problem w tym ze ciezko sobie wyrabiac opienie przez internet nie majac podstawowych informacji o danej osobie

wyjscia sa dwa, albo mam POWAZNE przeslanki aby uwazac jak a uwazam albo mam cos z glowka i sobie wmawiam,

dzisaj bylem u psychologa, objawow schizofermi nie wykryto... kontaktuje chyba normalnie z otoczeniem
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
problem w tym ze ciezko sobie wyrabiac opienie przez internet nie majac podstawowych informacji o danej osobie wyjscia sa dwa, albo mam POWAZNE przeslanki aby uwazac jak a uwazam albo mam cos z glowka i sobie wmawiam, dzisaj bylem u psychologa, objawow schizofermi nie wykryto... kontaktuje chyba normalnie z otoczeniem
A ja nie twierdzę z kolei, iż taką albo inną opinie o kimkolwiek mam.
Poważna przesłanka - Twój umysł.
Ty naprawdę lubisz sobie wmawiać. :mruga:
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
A ja nie twierdzę z kolei, iż taką albo inną opinie o kimkolwiek mam.
Poważna przesłanka - Twój umysł.
Ty naprawdę lubisz sobie wmawiać. :mruga:

Powazna przeslanka = FAKTY, DOSWIADCZENIA, OBSERWACJE, ZNAJOMOSC PODSTAWOWYCH ZALEZNOSCI MIEDZYLUDZKICH, POSIADANIE PODSTAWOWYCH INFOMRACJI O SOBIE

o prawdzie nie decyduje czlowiek tylko ona jest taka jaka jest
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Nie rozumiem na jakiej zasadzie "zła" kobieta miałaby mi się podobać bardziej od szarej nieśmiałej myszki. No, chyba że pod względem ubioru, który rozpala wyobraźnię. A tak poza tym, załóżmy że udałoby mi się ją "zaliczyć" (nie oszukujmy się, w przypadku opisanych dziewczyn zależałoby mi tylko na jednym) i co potem? Jeśli dziewczyna nie ma w sobie czegoś więcej, to jej urok szybko znika.

Ja tam najbardziej lubię miłe kobiety, mające w sobie dużo ciepła. No i oczywiście z podobnymi zainteresowaniami.
 

undomiel117

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2010
Posty
96
Punkty reakcji
0
o prawdzie nie decyduje czlowiek tylko ona jest taka jaka jest
I tu się nie zgodzę.
'Prawda' - pojęcie względne.
Interpretuje się ją tak 'jak nam się wydaje' tzn. bardzo często subiektywnie.
Znasz takie dziwne pojęcie 'naginanie prawdy'??
I mimo, że możemy myśleć, iż jesteśmy super-mega-świetnie obiektywni, dalekowzroczni etc., to 'Twoja prawda' nie musi mieć wiele wspólnego z 'moją prawdą' ani z 'prawdą ogólną' - jeżeli takowa w ogóle istnieje.
 

J.K.N

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2009
Posty
201
Punkty reakcji
13
I tu się nie zgodzę.
'Prawda' - pojęcie względne.
Interpretuje się ją tak 'jak nam się wydaje' tzn. bardzo często subiektywnie.
Znasz takie dziwne pojęcie 'naginanie prawdy'??
I mimo, że możemy myśleć, iż jesteśmy super-mega-świetnie obiektywni, dalekowzroczni etc., to 'Twoja prawda' nie musi mieć wiele wspólnego z 'moją prawdą' ani z 'prawdą ogólną' - jeżeli takowa w ogóle istnieje.

Pięć z plusem !
Znam jeszcze przynajmniej 5 osób na tym forum które tak samo oceniają Trolla co wskazuje na przenikliwość pani oceny Undomiel :eek:k:

Wracając do tematu "złe kobiety" są jednorazowym doświadczeniem dla większości mężczyzn .
To kwestia zdobywania niezdobytego - leczenia własnych kompleksów itd
To jak jazda szybkim samochodem na torze wyścigowym ,adrenalina ...
Lecz w efekcie dojrzały facet woli dobrze wyposażony i niezawodny model taką np BMW 7 ;)
Choć od czasu do czasu lubi powrócić do lat młodości i fascynacji Mustangiem lub BMW e36i :D

Moim zdaniem "złe kobiety " są mocno przereklamowane !
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
I tu się nie zgodzę.
'Prawda' - pojęcie względne.
Interpretuje się ją tak 'jak nam się wydaje' tzn. bardzo często subiektywnie.
Znasz takie dziwne pojęcie 'naginanie prawdy'??
I mimo, że możemy myśleć, iż jesteśmy super-mega-świetnie obiektywni, dalekowzroczni etc., to 'Twoja prawda' nie musi mieć wiele wspólnego z 'moją prawdą' ani z 'prawdą ogólną' - jeżeli takowa w ogóle istnieje.

ale ja nie pisalem o subiektywnej opini na jakis temat tylko o FAKTACH

Ty ich nie znasz, ja znam... wiec sorry ale ja wiem lepiej ;)

Znam jeszcze przynajmniej 5 osób na tym forum które tak samo oceniają Trolla co wskazuje na przenikliwość pani oceny Undomiel :eek:k:

Ocenianie kogos przez internet w takich kwestiach jest raczej rzecza dosc smieszna...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
(...) sorry ale ja wiem lepiej ;)
esencja trollizmu
splash.gif

Ocenianie kogos przez internet w takich kwestiach jest raczej rzecza dosc smieszna...

no to co Trollu wyskoczymy może z Janem i Undomiel na piwko i werbalnie przedyskutujemy aspekty subiektywnego spojrzenia na FAKTY ??!!
splash.gif
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
esencja trollizmu Dołączona

nie, zwrocenie uwagi ze to tylko internet, nic o mnie nie wiece ani o moim zyciu a wydajecie opinie jakbyscie mnie znaly od lat :]

no to co Trollu wyskoczymy może z Janem i Undomiel na piwko i werbalnie przedyskutujemy aspekty subiektywnego spojrzenia na FAKTY ??!!Dołączona grafika

w kwesti mioch stosunkow z kobietami, a raczej ich braku :D to czy przed kompem czy przy piwku fakty beda dalej takie same jak i rzeczywistosc :]

Co do piwka, to mysle ze tak potezne przedsiewziecie logistyczne (zwlasza w zime) w tak blahej kwestii jak jakis Troll jest naprawde bezsasadne, ale dziekuje za dobre checi ;)

Co do weryfikacji faktow, jezeli nie mam schizofremi, lub nie zyje w spiacze a wszystko teraz co widze to jakis matrix to sa one raczej dosc obiektywne :)
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Poza schizofrenią to jest dużo innych psychologicznych problemów, ale dobra. Odważnyś, żeś do psychologa poszedł, ja bym się bała. Twoje opinie z założenia są subiektywne wszystkie, bo to opinie, nie fakty ;) Doradzanie komuś kogo się nie zna to chyba logika forum. :) Ale to już chyba setny raz… Przynajmniej odkąd ja czytam to forum to już z piąty, a pewnie było więcej tego. Więc albo sobie rad życzliwych ludzi nie bierzesz do serca, albo rady nietrafione, albo coś tam.., co wiesz tylko Ty. W każdym razie, chyba milo, ze ludzie chcą dobrze.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
To nie jest temat o schorzeniach Trolla, proszę o powstrzymanie się. Wiem, że was to rajcuje i wiem, że kolega nie umie zdobyć się na kompromis, ale tak ma. Zejdźcie z niego z łaski swojej i powróćcie do tematu.
 
Do góry