ZoFFia u Berials....

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Moje Gratulacje!

Opowiadaj co to Przemek wymyślił. Po nim to się można chyba wsyztskeigo spodziewać ^^
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Również gratuluję rzecz jasna ;P

Teraz tylko trzeba wyłudzić od Przemka zaproszenie na ślub ;D
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
a wiec wszyscy CIEKAWSCY, żeby was zaspokoić zdradzę wam jak to było :)



Po prostu przyszedł do mnie do akademika, posiedzieliśmy trochę i poszliśmy na miasto. Zjedliśmy w knajpie kolacje i poszliśmy na chwilę do parku saskiego się przejść i posiedzieć na naszej ławeczce i wtedy Berials zaczął gadać o sensie istnienia, miłości, dwojgu kochających się ludzi i ni stąd ni zowąd kazał mi zamknąć oczy. Jak już pozwolił mi je otworzyć zobaczyłam go klęczącego przede mną z pierścionkiem. Spojrzał mi głęboko w oczy i spytał 'wyjdziesz za mnie?'


Nie bardzo na początku wiedziałam o co chodzi ale po chwili cały ogrom i powaga sytuacji do mnie dotarły no i krzyknełaa na całe gardło 'TAK' i rzuciłam się na szyję Berialsa. Jak zaczęłam wyć, to nie umiałam się uspokoić. Całą drogę do akademika ( z Racławickich na Chodźki dla znających Lublin) ryczałam, a szliśmy pieszo :)


ot... i cała historia
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Berials i to jego filozofowanie, można to było przewidzieć. ^^

Ładnie, ładnie :)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
A więc uwaga uwaga wszyscy Forumowicze i Forumowiczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech każdy z was dobrze zapamięta tę datę.


Dziś BERIALS OśWIADCZYL MI SIE!!!!!!!!!
Ło matko. Nawet post się rozkraczył z wrażenia.

Berials! Czy ty wiesz co robisz?? :D

O! Może się nauczę dzięki pani Berialsowej jak powinny wyglądać porządne oświadczyny :]

A ja już pisałem gratulacje na ten temat. Nie pamiętam komu dokładnie (ach ta skleroza) więc na wszelki wypadek jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Gratulacje.
wink2ba3.gif




Już jesteś stracony, więc nie pozostaje nic innego, jak życzyć cierpliwości, wytrwałości, radości i dobrych zatyczek do uszu. :kwasny:
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
to ja się też przyłączam xD
Gratuluję :p

p.s. właśnie nie wiedziałam do końca czy zostały te oświadczyny przyjęte, czy też nie :D
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Oj... spodziewałam się takiej historii, ale trudno mi nadal uwierzyć w Berialsa - romantyka ;p
Szczęścia przede wszystkim, bo miłości życzyć nie muszę ^^ No i żeby skapnęło trochę kaski. A forumowiczom zaproszeń na ślub życzę! ;D
 

ElizQa

exmiziaczkamisia.
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
2 293
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy bajek :D
O jaaaaa. Berials już taka stara dupa? Od kiedy, kurdę? xD
Ja też się zastanawiam xDD

a wiec wszyscy CIEKAWSCY, żeby was zaspokoić zdradzę wam jak to było :)
Po prostu przyszedł do mnie do akademika, posiedzieliśmy trochę i poszliśmy na miasto. Zjedliśmy w knajpie kolacje i poszliśmy na chwilę do parku saskiego się przejść i posiedzieć na naszej ławeczce i wtedy Berials zaczął gadać o sensie istnienia, miłości, dwojgu kochających się ludzi i ni stąd ni zowąd kazał mi zamknąć oczy. Jak już pozwolił mi je otworzyć zobaczyłam go klęczącego przede mną z pierścionkiem. Spojrzał mi głęboko w oczy i spytał 'wyjdziesz za mnie?'
Nie bardzo na początku wiedziałam o co chodzi ale po chwili cały ogrom i powaga sytuacji do mnie dotarły no i krzyknełaa na całe gardło 'TAK' i rzuciłam się na szyję Berialsa. Jak zaczęłam wyć, to nie umiałam się uspokoić. Całą drogę do akademika ( z Racławickich na Chodźki dla znających Lublin) ryczałam, a szliśmy pieszo :)
ot... i cała historia
Mm.. Nie wiedziałam, że Berials jest taki romantyczny.. ^^

Gratuluję i szczęścia życzę :]
 
Do góry