ZoFFia u Berials....

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Berials - na zawsze, będzie spokój ;p
Zosia, nie bulwersuj się tak ;p Ten typ tak ma, lepiej ignorować. Twój mąż nie z takimi sobie dawał radę ;D
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
nie dam mojego Kochania obrażać, poza tym obrażąjąc Przemka obraża i mnie a ja sobie nie pozwolę w kaszę dmuchać
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
sorry, ale odpier**wiastkuj się od Niego, bo ty mu nawet do pięt nie dorastasz. Nawet sam fakt, że starasz się do Niego porównać nie świadczy o tobie dobrze..

Ja się do niego nie porównuję. Ale wysnuć taki wniosek na podstawie mojego postu, że współczuję takiego meża to naprawdę podziwiam : P

A co do niedorastania do pięt to mysle, że jednak wy mi nie dorastacie skoro nadal tu jestem mimo bana: P
No i śmieszy mnie, że dostałem bana - bo tzn, że albo go wszyscy kochają a jak ktoś napiszę swoje zdanie to dostaje bana - a w sumie napisałem to grzecznie - ale jak widać banowanie to jedyna jego obrona : P

Zresztą napiszę wam że możecie mnie sobie banować - tak się składa, że jestem informatykiem i wiem co to logowanie się przez proxy czego nie wie Berials - o ile w ogóle wie co to proxy:) Również wpadł tu zj.ebiarz, który także nic nie robi sobie z waszych banów: P
Rónież podziwiam programistę który pisał algorytm cenzury brzydkich wyrazów: ) Zapraszam do mnie na korepetycje : PPP to może poprawicie to swoje forum. A gdyby nie reszta użytkowników i ich prywatne konta i mój szacunek do ich korespodencji to zobaczylibyście ile potrafię - poza tym nie bawi mnie to;

MONIA:
Zosia, nie bulwersuj się tak ;p Ten typ tak ma, lepiej ignorować. Twój mąż nie z takimi sobie dawał radę ;D

Niestety muszę cie MONIA zmartwić że ani wirtualnie ani na żywo: P (dawanie sobie rady)

ale nie przejmuj się - nikogo nie obrażam - po prostu mam beke z waszej lini obrony - lekka krytyka i ban. I to nawet jeszcze nieskuteczny : PPP
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Tak wiec zyczenia Sarsowi narzeczenstwa z komputerem :).

gratulacja i owacje na stojaco.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tak aby było zabawnie to nie zbanowałem Sarsa bo ktoś inny już to zrobił o ile dobrze pamiętam bo w sumie w tym wszystkim łatwo się pogubić.
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
no ale odchodząc od tematu przeprowadzę mini sondę wśród was :)
a propos wesela to chcielibyście mieć raczej kameralne, czy prawie "ogólnodostępne" ??
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Takie pośrednie ;p Żeby nie było tłumu i w ogóle, ale żeby też nie było nudno, na parę osób. (; Ale u Was będzie duuuużo osób [forum] + rodzina, więc chyba wyjścia nie macie ;D
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ja chciałabym kameralne weselisko :D
Rodzina i przyjaciele ;) tylko tyle :p Po co robić z tego jakieś widowisko ?

Ale mi się narazie nie spieszy :p Mam dopiero 15 latek :sexy:

A tak w ogóle to życie na 'kocią łapę' wydaje mi się lepszym rozwiązaniem :p
Chociaż nie ukrywam w przyszłości marzy mi się prawdziwy mąż i dzieci :D
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Jak minął dzień kobiet??
Ja byłam w kinie z Przemysławem :) trochę się zbulwersowałam, bo w filmie w szpitalu nie przestrzegali zasad aseptyki i antyseptyki :p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
całkiem nieźle wiecheć kwiatów od kolegów z firmy i 20 róż od lubego
a co do wesela mi się marzy go nie mieć bo tylko mnie wnerwiają te tany weselne ciotków z wujkami i durne konkursy do których wszystkich zaganiają i wyciągają
wystawny obiadek w restauracji i wsio
za to huczny to bym chciala mieć panienski wieczorek :)
 
Do góry