zjawiska nadprzyrodzone

B

Bóg

Guest
A może właśnie takie są?

Odrzucanie logiki to może działanie mające na celu rozumowego zaakceptowania rzeczy, w któe bardzo chce się wierzyć, a są logicznie sprzeczne?

Może rzekome kłamstwo logiki to kłamstwo?

Nie są.

Logiki nie trzeba odrzucać, wystarczy jej nie tworzyć sama nie istnieje.
 

djmarcin1

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tak, duchy istnieją.
Człowiek to właśnie duchowa świadomość.
Ciało to tylko robot sterowany przez duszę.
Doświadczenia wyjścia z ciała w czasie śmierci klinicznej
i relacje pacjentów - są na to niezbitym dowodem.
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Tak, duchy istnieją.
Człowiek to właśnie duchowa świadomość.
Ciało to tylko robot sterowany przez duszę.
Doświadczenia wyjścia z ciała w czasie śmierci klinicznej
i relacje pacjentów - są na to niezbitym dowodem.
Czyli czym jest wg Ciebie dusza?
Określ to dokładnie, a będę mógł Ci coś rozjaśnić.
 

proxy92

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
790
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Kakaran_Fake za to ja polecam Paranormal Activity 2. Hihi. A tak poważnie to jestem zdania, że człowiek dopóki sam się nie przekona, to nigdy nie uwierzy;]
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Aby uwierzyć, znaczy zobaczyć i odwrotnie...

Są duchy dobre i sa te złe... Przeciez to nadal ludzie, tyle, że pozbawieni ciała...

Nie polecam wywoływania ich za pomocą talerzy czy innych bajerów... Poniewaz nie mamy pewności jakiego ducha przywołamy :)
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Obejrzyjcie film " Egzorcyzmy Emily Rose ;D Bo obejrzeniu jego to zacząłem w duchy wierzyć :/

Jak już to obejrzyjcie sobie "egzorcyzmy anneliese michel" na YT (Polski dokument), film filmem, ale dokument to inna sprawa. W dokumencie są puszczone taśmy, które były nagrywane podczas egzorcyzmów. To było inspiracją do nakręcenie właśnie filmu.
 

groth

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Można wierzyć lub nie, ale jak już się na taką zjawę naprawdę trafi to ja dziękuję... musi być mokro w majtkach
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Jak już to obejrzyjcie sobie "egzorcyzmy anneliese michel" na YT (Polski dokument), film filmem, ale dokument to inna sprawa. W dokumencie są puszczone taśmy, które były nagrywane podczas egzorcyzmów. To było inspiracją do nakręcenie właśnie filmu.


Obejrzałem wszystkie te filmy z egzorcyzmami i moge stwierdzić, iż są prawdziwe... Nie ma w nich kłamstwa...
Duchy istnieją... Wiem, że ciężko jest Wam uwierzyć w nie nie widząc ich... Ale jest wiele dowodów na ich istnienie, więc dlaczego mielibyście nie wierzyć??? Nie wiem, może nie chcecie wierzyć, aby się ich nie bać...
 

Attachments

  • 476367_m.jpg
    476367_m.jpg
    46,9 KB · Wyświetleń: 5

Kingo

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
118
Punkty reakcji
3
Miasto
D-Ś
Nie trzeba zobaczyć żeby uwierzyć. Przecież jest wiele nie wyjaśnionych zjawisk..;)
A co do duchów..Może i są.. ale zobaczyć ich się raczej nie da..Niektórzy twierdzą ze wyczuwają ich obecność. Może to prawda.. coś cię musi dziać z ludźmi po śmierci prawda.? .:D
 

SirBeton

Ai Serafu
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
484
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
England & Dolny Śląsk
Nie trzeba zobaczyć żeby uwierzyć. Przecież jest wiele nie wyjaśnionych zjawisk..;)
A co do duchów..Może i są.. ale zobaczyć ich się raczej nie da..Niektórzy twierdzą ze wyczuwają ich obecność. Może to prawda.. coś cię musi dziać z ludźmi po śmierci prawda.? .:D


Tak to prawda, ale jesteś w błędzie co do jednego... Duchy da się zobaczyć i to gołym okiem. Tylko, że nie wszyscy maja takie widzenie... I tutaj nasuwa się pytanie... DLACZEGO?
 

Malina52

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2011
Posty
11
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
WOR
Jak już to obejrzyjcie sobie "egzorcyzmy anneliese michel" na YT (Polski dokument), film filmem, ale dokument to inna sprawa. W dokumencie są puszczone taśmy, które były nagrywane podczas egzorcyzmów. To było inspiracją do nakręcenie właśnie filmu.

Tak się składa, że 'Egzorcyzmy Emily Rose' to film oparty na historii. To miało miejsce i nakręcili o tym film.
A te o Annelise Michell oglądałam w zeszłym roku. Podziwiam tą dziewczynę, że poświęciła swoje życie by odkupić grzechy dusz. Siedem dusz w niej siedziało w tym Neron, Judasz i Szatan

Tak to prawda, ale jesteś w błędzie co do jednego... Duchy da się zobaczyć i to gołym okiem. Tylko, że nie wszyscy maja takie widzenie... I tutaj nasuwa się pytanie... DLACZEGO?

Dlaczego? Może nie każdy jest godzien? A może każdy to posiada, tylko że odrzuca świadomość czegoś takiego i ta zdolność zanika bądź się nie rozwija. Cóż... Pozostają nam tylko domysły.
Chyba że ktoś wie. Ale takie rzeczy mówi się tylko szeptem...

SirBeton - co do tego obrazka, co dołączyłeś, to da się zrobić takie zdjęcie. Wystarczy ustawić długi czas naświetlania, posiadać statyw i ustawić kilka innych parametrów. Bez najmniejszego problemu
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Tak się składa, że 'Egzorcyzmy Emily Rose' to film oparty na historii. To miało miejsce i nakręcili o tym film.
A te o Annelise Michell oglądałam w zeszłym roku. Podziwiam tą dziewczynę, że poświęciła swoje życie by odkupić grzechy dusz. Siedem dusz w niej siedziało
[/qoute]

Przepraszam zapomniałem dodać, że chodzi mi o film "Egzorcysta" :)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Filmy filmami. Wszystkie robione są dla pieniędzy. Duchy nie istnieją. Tak samo jak nawiedzone domy. Opieranie się na filmach i pisanie "obejrzałem egzorcyzmy emilly rose więc duchy muszą istnieć" jest głupie.
 
M

MacaN

Guest
Filmy filmami. Wszystkie robione są dla pieniędzy. Duchy nie istnieją. Tak samo jak nawiedzone domy. Opieranie się na filmach i pisanie "obejrzałem egzorcyzmy emilly rose więc duchy muszą istnieć" jest głupie.

duchy istnieją, ale fascynowanie się takimi filmami to wg. mnie podchodzi po obłęd.. czy wy tego nie widzicie? ja nie oglądałem tego filmu więc nie powiem czy jest głupi, ale ja go nie zamierzam oglądać. nawet jeśli to wszystko prawda, to po jaką cholerę mamy się tym fascynować i tracić cenny czas na rozpatrywanie takich bzdur? to tak, jakby komuś powiedzieć, że za 5 lat pójdzie do więzienia na całe życie a ten ktoś zamiast cieszyć się 5 letnią wolnością na maxa będzie się fascynował więźniami i więzieniem. przecież za 5 lat i tak tam trafi. z duchami jest podobnie. pamiętajcie że 2 raz się NIE narodzimy. BB)
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
duchy istnieją, ale fascynowanie się takimi filmami to wg. mnie podchodzi po obłęd.. czy wy tego nie widzicie? ja nie oglądałem tego filmu więc nie powiem czy jest głupi, ale ja go nie zamierzam oglądać. nawet jeśli to wszystko prawda, to po jaką cholerę mamy się tym fascynować i tracić cenny czas na rozpatrywanie takich bzdur? to tak, jakby komuś powiedzieć, że za 5 lat pójdzie do więzienia na całe życie a ten ktoś zamiast cieszyć się 5 letnią wolnością na maxa będzie się fascynował więźniami i więzieniem. przecież za 5 lat i tak tam trafi. z duchami jest podobnie. pamiętajcie że 2 raz się NIE narodzimy. BB)

A jak ktoś się fascynuje fikcją naukową, to ma nie oglądać takich filmów i nie nakręcać się? Jak ktoś lubi filmy o duchach itp. to niech się nakręca, skoro to lubi. Każdy lubi coś innego oglądać i czytać. Nie mów, że Ty korzystasz ze swojego czasu w pełni i przeznaczasz go tylko na najbardziej wartościowe rzeczy.
 
Do góry