zjawiska nadprzyrodzone

M

MacaN

Guest
A jak ktoś się fascynuje fikcją naukową, to ma nie oglądać takich filmów i nie nakręcać się? Jak ktoś lubi filmy o duchach itp. to niech się nakręca, skoro to lubi. Każdy lubi coś innego oglądać i czytać. Nie mów, że Ty korzystasz ze swojego czasu w pełni i przeznaczasz go tylko na najbardziej wartościowe rzeczy.

w sumie to masz rację, ale ja miałem na myśli taką chorą fascynację.. ale to nie jest moje życie więc..

tylko jedno pytanie mam do wszystkich " duchoznawców " - skąd możecie wiedzieć że np. przy wywoływaniu duchów pokazuje się demon a nie duch ? nie możecie tego wiedzieć bo żaden człowiek nie może tego wiedzieć. to są tylko wasze domysły więc nie wciskajcie ich innym jako pewniaka, bo tylko odstraszacie ludzi od Ciekawego przeżycia, którego nie doświadczą w żaden inny sposób. :p
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
w sumie to masz rację, ale ja miałem na myśli taką chorą fascynację.. ale to nie jest moje życie więc..

tylko jedno pytanie mam do wszystkich " duchoznawców " - skąd możecie wiedzieć że np. przy wywoływaniu duchów pokazuje się demon a nie duch ? nie możecie tego wiedzieć bo żaden człowiek nie może tego wiedzieć. to są tylko wasze domysły więc nie wciskajcie ich innym jako pewniaka, bo tylko odstraszacie ludzi od Ciekawego przeżycia, którego nie doświadczą w żaden inny sposób. :p

Chora fascynacja? Każdy ma jakąś trzeba przyznać. Ale dzięki temu odkrywamy świat. Wielu jest idiotów, którzy poświęcają całe swoje życie zupełnie śmiesznej rzeczy dla innych. Ale mają przynajmniej cel w życiu.

Co do wywoływanie to fakt, nigdy nie wiadomo co się wywoła, bo jak? Dlatego ja nie bawię się w wywoływanie duchów i nie zamierzam, chociaż bardzo mnie ciekawi jak to by wyglądało. Wszelkie inne zjawiska niewyjaśnione też mnie interesują, ale sam ich bym nie szukał. Za mało o nich wiadomo, abym miał na tyle odwagi, aby zajmować się takimi rzeczami. Wolę czytać i obserwować z bezpiecznej odległości.
 
Do góry