Zakładanie sklepu internetowego

Frodeck_89

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
A jakieś jeszcze sposoby znasz? I pisałeś wcześnie o jakimś mSite. Może trochę więcej szczegółów?
 

Daretzki

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Możesz pobawić się w dodawaniu Twojej strony do katalogów, płatnych lub bezpłatnych. A co do mSite to wejdź i poczytaj http://www.msite.pl/
 

lukaszpirog

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
lukaszpirog(małpa)multimoney.pl

Zakładanie każdej firmy rodzi wiele pytań, m.in.:
- czy się uda
- ile potrzebuję kasy
- kiedy zacznę zarabiać

I dobrze, bo te i wiele innych pytań, przybliżają Cię do upragnionego celu, jakim jest własna firma.

Dla Was wszystkich, którzy jeszcze nie wiedzą jak mogą sobie pomóc w sfinansowaniu firmy, rozwoju firmy, zakupu materiałów itp. po prostu piszcie i pytajcie.
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Frodeck, masz tutaj: projektowanie stron www i hosting www
jeśli już szukasz specjalistów patrz na zakres działań, staż i projekty. Pozycjonowaniem możesz zająć się sam, tylko wcześniej poczytaj na ten temat i sprawdź czy ci się to opłaca, bo wbrew pozorom pozycjonowanie nie jest dla wszystkich, a jak raz trafisz na czarną listę to możesz się już z niej nie wypisać i całe przedsięwzięcie ..
 

Piotr-Krzyworaczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
86
Punkty reakcji
1
Wiek
50
Miasto
Kraków
Frodeck, masz tutaj: projektowanie stron www i hosting www
jeśli już szukasz specjalistów patrz na zakres działań, staż i projekty. Pozycjonowaniem możesz zająć się sam, tylko wcześniej poczytaj na ten temat i sprawdź czy ci się to opłaca, bo wbrew pozorom pozycjonowanie nie jest dla wszystkich, a jak raz trafisz na czarną listę to możesz się już z niej nie wypisać i całe przedsięwzięcie ..

Pozycjonowanie jest dla tych . co mają na to czas. A jeśli ktoś zamierza rozkręcić sklep internetowy od zera, to tego czasu z pewnością miał nie będzie.
Pozycjonowanie naszej strony / sklepu jest niezbędne, ażeby w ogóle ktokolwiek zaczął znajdywać nasz sklep.
Poza tym, żeby móc rozkręcić markę trzeba być teraz obecnym na wszelkiego rodzaju społecznościówkach jak facebook, goldenline.pl, profeo.pl.
Najbardziej żmudnym chyba zajęciem i czasochłonnym jest przeglądanie forów i robienie wpisów, aczkolwiek daje to niekiedy, przy umiejętnym prowadzeniu wpisów - znaczne efekty. Daje to możliwość wypromowania się na eksperta - pokazanie ludziom swojego sklepu i udzielanie rad, jak go założyć i prowadzić.
 

Edyta_28

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
41
Punkty reakcji
0
Pozycjonowanie to działanie jedno z wielu.Kolega pytał wcześniej, czy da radę sam - skoro sam chce budować sklep i to i z pozycjonowaniem sobie poradzi. Niektórzy muszą zacząć od przetestowania tego co można wyczytać w sieci na własnej skórze. Osobiście przy takich projektach jestem przeciw działaniom samodzielnym, między innymi z powodów które wymieniasz, ale jak ktoś chce ? Wolny kraj ;)
Do poczytania nt samodzielnego działania w ebiznesie: koszta, możliwości itp wszystko tutaj a lista firm gotowych działać czy pomóc w wyszukiwarce:
tworzenie stron internetowych
hosting www
i tak dalej ..
 

Frodeck_89

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Teraz testuje to co podał Daretzki czyli msite jak się na coś zdecyduję dam znać :)
 

Frodeck_89

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Muszę przyznać że obsługa bardzo miła i pomocna :) platforma sklepowa też niezbyt skomplikowana, akurat na moje umiejętności :)
 

19winner84

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
98
Punkty reakcji
0
zajrzyj na allegro pełno sprzedają sklepów gotowych
ładne szablony już gotowe i często dają adresy do hurotowni
 

Frodeck_89

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wolę sobie darować sklepy z Allegro i związać się z jakąś firmą, odpada mi hosting :)
 

Frodeck_89

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Na razie zbieram fundusze (wiadomo, Święta mocno dały po oszczędnościach) ale chyba zwiążę się z mSite
 

Frodeck_89

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Zdecydowałem się na ofertę http://msite.pl . zdecydowanie najlepsza oferta jak na moje warunki. obecnie kończe testowanie sklepu, bo dali mi 14 dni na dramowe testowanie, jeżeli ktoś zdecyduje się na sklep to gorąco polecam ich ofertę. Dobra cena i praktycznie wszystkie możliwe rozwiązania w celu promowania, możliwości i zakresu działania sklepu ;) pozdrawiam ;)
 

znajoma1

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy już otworzyłeś ten sklep, ale można na to uzyskać dofinansowanie z urzedu pracy. Podstawowy warunek, to bycie zarejestrowanym jako bezrobotny. Większość urzędów nie wymaga określonego czasu pozostawania w rejestrze. Teraz, na poczatku roku, zwykle są jeszcze środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Wystarczy prowadzić firmę przez rok, aby tych środków nie zwracać. Z tego, co pamiętam, dofinansowanie obejmuje także założenie firmy internetowej. W razie pytań możesz zadzwonić na infolinię urzędu pracy (Zielona Linia tel. 19524). Powodzenia:).
 
Do góry