You Can Dance IV

gosiaf94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja byłam rok temu na tym obozie. Pojechalam tam zielona oczywiście zawsze marzył mi się taniec i od tamtej pory zaczełam trenować. :)
Teraz tez bym chętnie pojechała ale się zastanawiam miedzy IV a V turnusem, musze podjac szybką decyzję.
Co do osób które nigdy nie tanczyły to nie ma się czego obawiać :) Serio!! wiem po swoim doświadczeniu. To, że nie jestescie rozciągnięci to nic takiego :) Po to jest oboz by was nauczyć, rozciągnąć... by nauczyć uczestnika czegoś nowego no i oczywiście zarazić go pasją do tańca.

Polecam, polecam oboz :)


A na III nie możesz ? ;p ;)
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Hm :) na III widzę, że juz miejsc nie ma :( Zreszta nie miałabym czasu jak to zrobić bo cały lipiec z rodzicami siedze nad morzem. :/ :/

Zastanawia mnie czy może Gabryś z Ada z ycd wpadną :) Na zimowisku byli ;p
 

gosiaf94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hm :) na III widzę, że juz miejsc nie ma :( Zreszta nie miałabym czasu jak to zrobić bo cały lipiec z rodzicami siedze nad morzem. :/ :/

Zastanawia mnie czy może Gabryś z Ada z ycd wpadną :) Na zimowisku byli ;p



Są na III, tylko w pensjonacie jakimś "Karolcia", a to jest obok tamtego i to wszystko będzie razem się działo, różnica tylko w zakwaterowaniu ;) no ale jak jedziesz nad mooorze...to szkoda ! :(
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
A o sorry nie zauwazyłam tego drugiego pensjonatu :p:) No to chyba będzie od groma ludzi :) W tamtym roku jak ja byłam to na moim obozie było 98 osob to teraz bedzie pewnie ponad 100 :p:)

Hm. Pewnie znajdzie sie ktoś z forum co jeszcze jedzie.
 

gosiaf94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
A o sorry nie zauwazyłam tego drugiego pensjonatu :p:) No to chyba będzie od groma ludzi :) W tamtym roku jak ja byłam to na moim obozie było 98 osob to teraz bedzie pewnie ponad 100 :p:)

Hm. Pewnie znajdzie sie ktoś z forum co jeszcze jedzie.


Nooo...mam nadzieję. :D ale fakt - ludzi będzie pełnooo... :) :D no ale weselej będzie xD i pewnie stworzą więcej grup tanecznych.... i może przyjedzie więcej tancerzy z fair play... ;)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Gabryś? <3 mmmMMmm :D To rozumiem taki bonusik? :]

ahaa:D co do wieku bo ktoś się pytał, to mam od niedawna 19 lat :]
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
ten mi akurat chyba bardzo przypadnie do gustu :D

do kiedy są zapisy? ludzie przeważnie w jakim wieku jadą?
co tam się robi (wiem, że tańczy ale jak to się odbywa)?

może pojadę ;)
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
No wiesz nie powiem ci na 100% że bedzie Gabrys bo nigdy nie wiadomo jaka niespodziankę nam zrobią :).
Do kiedy sa zapisy? Hm. nie wiem. Do końca miejsc w sensie do konca wysprzedania całego obozu. Pamietam, ze w tamtym roku jak odbywał sie ten oboz to jeszcze w lipcu były miejsca na ostatni turnus :).
w tamtym roku na moim obozie było bardzo dużo ludzi (98 juz kiedys pisałam) i naprawde ludzie w różnym wieku od 12 do 19 lat :) No fakt tanczy się. Jeszcze przecież pewnie jakies wycieczki po Zakopcu nam zrobią albo coś :). Ucza nas różnych choreografi. Na koniec pewnie beda solówki albo jakies konkursy, no nie wiem :).
 

gosiaf94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
są grupy wiekowe...ale wszyscy jadą na ten sam turnus, tylko na miejscu organizatorzy będą nas dzielić. Grupy wiekowe: 11-13 lat i 14-18.... :)

Dżema, a każdy będzie musiał solówkę czy cooś ?? :)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Bede sie głupio czuła :] i te solówki.. o kurcze.. może z litości Agustin da mi dożywotny kurs w swojej szkole :p

a i Michał Piróg popłacze się z.. żałości :D
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Nie no co wy! :) Solówki nie każdy. W tamtym roku były zapisy kto chciał ten tańczył. Ja sie zdecydowałam w ostatniej chwili i wyszłam na tzw 'zywiol' .

oliviabonavista Wcale nie jesteś aż taką stara dupa. Nie przesadzaj! :).
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
to tylko tydzień tak? bo stronę przejrzałam.. i co w ciągu takiego tygodnia można się nauczyć jak się jest kompletną d**ą do tańca :D Ja umiem tylko kręcić tyłkiem :p
 
Do góry