You Can Dance IV

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Żałoba może i tak, ale ja myślę, że uczestnicy pojechali na święta do i nie mieli kiedy ćwiczyć układów :) Dla mnie najlepsza tancerką była Aneta Gąsiewicz, bardzo dziewczyna i świetnie tańczy :) Wpiszcie w youtube i obejrzyjcie jej nieoficjalne występy :). Patryk Różewski był najprzystojniejszy uważam :D Ale wśród facetów najlepiej wywijał Roofi :D to on powinien wygrać, ale dobrze, że tak sie nie stało, bo jak powiedział kiedyś W. w ,,Idolu'': ,,Nikt kto wygrał nie osiągnął kariery.'' Racja :) Słyszycie teraz o Merkald Ball? (nie wiem jak to sie pisze) albo Ali Janosz? Gleby tez nigdzie nie widać..
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
faktycznie zgadzam się z tobą ;) Ale podobno co do Ali Janosz nagrywa teraz płyte ;) ale to poza tematem :*


a Roofi był super ^^
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Widziałam to o Ali janosz a pod spodem kto napisął: ,,Ma ktos pożyczyc dyche do poniedziałku?'' :D :D hahaha!
 

leowhy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
To było "wacking" ;)

A wiecie, że z Almaturem można wyjechać na obóz taneczny, gdzie będą uczyć laski z YCD ...? Hmm... nieźle!
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Może również się tu wypowiem, a co tam mi szkodzi :D

Cofne się pare postów. :) Co do Roofiego jako do osoby nie lubie go, moge mówić o tym szczerze. Zabijcie mnie bądz nie, ale jest nie miły. Co do niego jako do choreografa jest mega! Jest zarąbisty. A choreografie jego wymiatają, chociaż bywają trudne :).

Co do obozu z almatura byłam w tamtym roku na tym obozie i w tym równiez jade. :)
Polecam oboz, zazwyczaj ludzie z pasją i mega niepowtarzalni :).
Na obozie można się wiele nauczyć, sama wiem o tym. Ciężka praca.

Co do YCD to w tym odcinku wacking wymiatal ;d :) Tak sądze.
 

leowhy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Ida z YCD nie pracuje w FPC :papa: ale wiem dlaczego tak piszesz ... bo są dwa różne obozy!! na jednym są laski a na drugim ci z FPC :)
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Jeden oboz organizują ludzie z Białegostoku czyli FPC :) Blacha, Gaua, Kruk, Roofi i Niecik :)
Oczywiscie jest jeszcze jeden oboz zwany potocznie YCD gdzie beda uczestnicy z różnych edycji :).

Co do mnie obydwa obozy uważam za dobre. Pewnie na każdym z nim można sie wiele nauczyć. :)
 

gosiaf94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
a na ten obóz może jechać ktoś kto tańczyć nie umie, a by chciał? :D



Tak ! :) Po to on jest będą trzy grupy podstawowowa, średniozaawansowana i zaawansowa :) KTO JEDZIE !?!?!?! :) Ja jadę już na 1000% .. , już zapłaciłam- jadę na III turnus-Pensjonat Karolcia :) Jeeedzie ktoś ?? :)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ja chętnie bym pojechała, ale nawet szpagatu nie umiem xD Kompletnie nie jestem rozciągnięta i pewnie tylko bym sobie wstydu narobiła :D
 

gosiaf94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
NO CO TY !!! :) Myślisz, że ja coś umiem ? :D Ja nie chodzę do żadnej szkoły tańca ani nic...dużo będzie osób początkujących-szczególnie na 3 turnusie ;) Więc wiesz....miejsca jeszcze są ;) :D

A ile masz ogółem lat ? :)
 

cutek

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Powiem tyle ,że program jest dosyć nudnawy ,sam nie oglądałem w życiu ani jednej edycji ale nie rozumiem po co w ogóle tam jury jak i tak pblicznośc głosuje.......
 

gosiaf94

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
A mi się program bardzo podoba ;) odstresowuje się dzięki niemu...; )

Ja chętnie bym pojechała, ale nawet szpagatu nie umiem xD Kompletnie nie jestem rozciągnięta i pewnie tylko bym sobie wstydu narobiła :D


naprawdę nie trzeba... patrz posty wyżej... ;) a z resztą moja koleżanka była rok temu i wszystko mi powiedziała 'co i jak' . ;)
 

Dżema

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Miasto
Bańka mydlana na końcu świata
Ja byłam rok temu na tym obozie. Pojechalam tam zielona oczywiście zawsze marzył mi się taniec i od tamtej pory zaczełam trenować. :)
Teraz tez bym chętnie pojechała ale się zastanawiam miedzy IV a V turnusem, musze podjac szybką decyzję.
Co do osób które nigdy nie tanczyły to nie ma się czego obawiać :) Serio!! wiem po swoim doświadczeniu. To, że nie jestescie rozciągnięci to nic takiego :) Po to jest oboz by was nauczyć, rozciągnąć... by nauczyć uczestnika czegoś nowego no i oczywiście zarazić go pasją do tańca.

Polecam, polecam oboz :)
 
Do góry