Wymarzony prezent na święta

P

powaznypan

Guest
Ja nie wymagam wiele. Chcę jakąś książkę Sapkowskiego. Dzieci zażyczyły sobie WYRZUTNIĘ NERF, więc jutro idziemy do Smyka ją kupić.
 
M

Marm_zbanowany

Guest
Wszystko zależy od tego dla kogo kupujemy prezent,ale w przypadku kiedy ktoś pali papierosy,to warto pomyslec o tym elektronicznym oraz o dobrym liquidzie.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Sama jestem zdania,że najlepszym prezentem będą kosmetyki. Sama w tym roku już zrobiłam prezent dla mamy. Kupiłam jej masło do ciała z olejkiem arganowym Cece z linii Argan:
64473_250.jpg

Może poczekam do świąt a może po prostu dam jej wcześniej. Tak czy inaczej jest to jeden z najlepszych kosmetyków jakie do tej pory stosowałam. Balsam bardzo dobrze nawilża ciało, fajnie się wchłania. Podoba mi się to,że nie zostawia lepkiej warstwy na ciele.
Myślę,że każda kobieta byłaby zadowolona.
 
Z

zderka

Guest
Nie musi być to jedynie materialny prezent. Szczególnie jeśli chcecie aby ten prezent był oryginalny. W sieci jest bardzo wiele ciekawych inspiracji na prezenty.

Dla kobiety moze być to na przykład:
kurs sushi
masaż w salonie masażu
malinowe spa
seans z wróżką

Za to dla mężczyzny:
lot nad miastem
przejażdżka ferrari
czy też kurs barmana

Jak widzicie pomysłow jest bardzo dużo. Każdy z nich to bardzo dobre wspomnienia i jestem pewna,ze taka osoba byłaby bardziej zadowolona.
 
K

Kamil Brz

Guest
Ja proponuję kupić drugiej osobie to czego nie kupi sobie sama. W sieci jest naprawdę wiele pomysłów. Ten temat równięz jest fajny bo zawsze można zaczerpnąć trochę inspiracji jak nie ma się zupełnie pomysłu na prezent ( sam tak często mam). Powoli zaczynam już kupować prezenty na tegoroczne święta. Wprawdzie jest dopiero druga połowa listopada ale z doświadczenia wiem,że nie ma niczego gorszego niż odłożenie sobie zakupów na ostatnią chwilę i potem bieganie po mieście w poszukiwaniu czegoś konkretnego.
 
C

CzarnaKlaudia

Guest
wymarzonym prezentem moich dzieci jest spotkanie świętego mikołaja i właśnie z mężem zdecydowaliśmy się, że taki Mikołaj w tym roku na mikołajki nas odwiedzi :) oczywiście ten Mikołaj jest z Teatru Kameleon, ale dzieciaki oczywiście dalej nie znają prawdy co do autentyczności Mikołaja :p
 
T

TomaszTomasz

Guest
w tym roku kupie sobie siekierkę
 

Attachments

  • big_fiskars_x5_6745.jpg
    big_fiskars_x5_6745.jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 0
N

nianiaSweet

Guest
CzarnaKlaudia napisał:
wymarzonym prezentem moich dzieci jest spotkanie świętego mikołaja i właśnie z mężem zdecydowaliśmy się, że taki Mikołaj w tym roku na mikołajki nas odwiedzi :) oczywiście ten Mikołaj jest z Teatru Kameleon, ale dzieciaki oczywiście dalej nie znają prawdy co do autentyczności Mikołaja :p
ja z kolei na gwiazdkę moim maluchom planuję kupić dice+ elektroniczna kostka do grania na tablet, dzieciaki mają już kilka lat więc spokojnie mogę zainwestować w taki gadżet, nie będę im zabraniać dostępu do nowinek technologicznych.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
A mnie porządna suszarka do włosów, najlepiej taka z babylissa bo nie niszczy włosów. Może podsunę fotkę mikołajowi i znajdę ten najnowszy model pod choinką :)
 
N

nianiaSweet

Guest
ja już kostką dzieciakom kupiłam, teraz tylko pozostaje mi jeszcze coś dla męża mi został na liście zakupów.
 
S

szyszana

Guest
Lot balonem to już droższa przyjemność, ale generalnie wyjątkowo dobre prezenty nie muszą od razu kosztowa bardzo dużo.
Niewielkim kosztem można się przejechać nawet Ferrari.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Co prawda prezent na święta już dostałam, ale moja lista prezentów nadal się nie zamknęła. Jeżeli chodzi o taki wymarzony prezent, to chciałabym własny pokój. I przede wszystkim klucz do tego pokoju, żebym mogła się zamknąć i mieć święty spokój. Tak, tak, wiem. Jestem przepełnioną tą świąteczną atmosferą. T.T
 
Do góry