Wymarzony prezent na święta

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Ja bym chciała fotoksiążkę ze zdjęciami mojego synka i puzzle- fajne rzeczy są na stronce http://www.superfoto.pl/ (znalazłam dzięki usta-usta :) ). Może Mikołaj się postara w tym roku i nie będę musiała sobie sama takiego prezentu zrobić :D
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
A ja bym chciała dostać w komplecie książki mojego ulubionego autora: Marcusa Zusaka "Posłańca" i "Złodziejkę książek". Książki są ogólnie bardzo fajnym prezentem i ulubię je dostawać jak i dawać.
 

pawelzamazonki

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
A ja bym chciała dostać w komplecie książki mojego ulubionego autora: Marcusa Zusaka "Posłańca" i "Złodziejkę książek". Książki są ogólnie bardzo fajnym prezentem i ulubię je dostawać jak i dawać.
Zusak to faktycznie bardzo intrygujący pisarz, więc gratuluję gustu. Recenzent "Reading Time" napisał o Posłańcu, że jest to tajemnicza wędrówka w poszukiwaniu przeznaczenia. Porusza i trzyma w napięciu aż do ostatniego zdania. Mocna, dynamiczna, ciekawie napisana... Tutaj masz akurat tę książkę w promocji - http://www.amazonka.pl/powiesc/poslaniec-99900498011.bhtml
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
A ja bym chciała dostać wreszcie święty spokój. I naprawdę nic więcej..
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ja chcę jeszcze kosmetyki. Chciałabym mydło o zapachu coli, ktoś mi mówil o takim. Wie ktoś z jakiej firmy i w jakiej cenie mniej więcej?
No i zapewne standartowo dostanę dezodorant jak zawsze, no ale przydać się przyda.
 

ipodzik

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej. Znacie taką stronę Lockerz? Możecie zbierać na niej punkty a potem wymienić na laptopy playstation i inne nagrody. To nie jest oszustwo. Sama widziałam jak znajomy zgarnął parę nagród. Punkty zbiera się szybko. Wystarczą 2 miesiące na ipoda! Jeśli chcecie się zalogować to piszcie swoje emaile na gg: 16210954. Wysyłam zaproszenia do wszystkich! To naprawdę nie jest oszustwo. Jeśli nie wieżycie to poszukajcie w google. Za zaproszenie znajomego też dostaje się punkty więc proszę was wysyłajcie maile.
 

bobi86

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
117
Punkty reakcji
0
Ja najchętniej przyjąłbym jaką płytkę, choć wszystkie, co chciałem - już mam;) W takim wypadku z książki też bym się ucieszył, a Posłaniec faktycznie byłby jak znalazł:) Tym bardziej, że Złodziejkę już mam, a książki pięknie wydane, więc na półce razem prezentowałyby się idealnie:)
 
A

ann han

Guest
Mój wymarzony prezent na święta to pendrive firmy tracer w kształcie krokodyla. Jak dla mnie o jest numer jeden jeśli chodzi o wymarzony prezent na święta. A poza tym jeszcze się nie dobiłam pena to będę miała prezent dwa w jednym. Nie tylko praktyczny, ale też świetnie wyglądający;)
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
A ja bym chciała dostać wreszcie święty spokój. I naprawdę nic więcej..
I ja też :D Szkoda, że tego nie da się kupić- dała bym dużo za jeden dzień odpoczynku, ehhh
A z rzeczy, które da się kupić kamera cyfrowa mi się marzy, a jeśli Mikołajowi nie starczy to coś ze zdjęciem mojego słoneczka- kubek, puzzle, podkładkę pod mysz, żebym miała synka zawsze pod ręką :D
 

RalfFSO

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
153
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lubin [DLU]
Mnie się marzy fabrycznie nowy Polonez :D oczywiście marzenie nierealne, no ale marzyć przecież można :p
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Mi to się marzą takie perfumy: http://www.realta.pl/produkt,1246,Marc_Jacobs_Lola_woda_perfumowana_spray_dla_kobiet_100ml
Muszę namówić męża, przynajmniej lekko mu zasugerować.
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
@Millasia Urlop płatny to było by wspaniale :D a do tego jeszcze mieć wolne między świętami i sylwestrem to już wogóle byłbym w siódmym niebie. Ale z chodząc na ziemię to wystarczą mi święta w spokoju w domu i bez spotkania z ciotkami które mnie męczą pytaniami w stylu "to kiedy będę bawiła się na Twoim weselu".
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Tak po głębszym przemyśleniu znalazłem prezent idealny dla siebie. Wcale bym się nie obraził jeśli ktoś z rodziny by mi kupił taką ławeczkę : http://hellhound.pl/sprzet-fitness-do-silowni/lawki-treningowe/wyciag-lat-do-b530-c-1170.html
Wkońcu miałbym motywację aby się zabrać za siebie i popracować nad kondycją.
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
duzo zdrowia, to chyba najwazniejsze.

:eek:k:
 

Ele-onora

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
48
A mnie sie marzy wycieczka do Laponii :) Do Swietego Milkolaja! Chcialabym kiedys tam pojechac bo Gwiazdka jest dla mnie magiczna... Tam musi byc niesamowita atmosfera...
 

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Ja bym najbardziej chciała dostać taką kuchenkę mikrofalową: http://www.electro.pl/produkt-WHIRLPOOL_Kuch_mikrofalowa_WHIRLPOOL_AMW_498_IX_2B_Konkurs_21_wycieczka_na_Kube_dla_2_osob_2B_Promoc-235954,133.html Sama pewnie nigdy nie zdobędę się na to żeby wydać pieniądze na taki gadżet, który nie jest niezbędny. Nie mam co liczyć na taki prezent, ale nikt nie powiedział, że miałaby tu być lista rzeczy które dostaniemy tylko tych które nam się marzą ;)
 
Do góry