Wpływ tabletek YASMINELLE na organizm.

B

Blancaaa

Guest
przy pierwszym moze ale rowiez i za 10 opakowaniem,na to nie ma reguly jezeli twoj organizm zle zniesie dawke hormonow
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ale równie dobrze mogą się chyba nie pojawić... ja do swoich skutków ubocznych mogę zaliczyć te głupie grzybki :/ i to że potrzebuje więcej czasu żeby sie rozkręcić :( wcześniej to samo myślenie o moim chłopaku wystarczało żeby być gotową a teraz niestety :/
 
B

Blancaaa

Guest
dokladnie skutki uboczne nie musza wystapic jezeli sa dobrze dobrane,ale nie myslmy od razu ze po przyjeciu tbletek bedziemy mieli skutki uboczne,ja stosowalam 5 lat i nie maialam wiec to zalezy od ognizm
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
Blancaaa a po jakim czasie przyjmowania hormonów powinno się zrobić przerwę? po roku? czy wcześniej?
 
B

Blancaaa

Guest
jezeli sa to nowe tabletki z roku od 2000 to nie musisz robic przerwe np.yasminelle,yasmin a jezeli chcesz to mozesz zrobic po 3 latach przyjmowania
 

kami__k

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
<<Gło>>
Orientujecie się może czy budowa ciała ma znaczenie w skuteczności antykoncepcji Yasminelle?
Czy to prawda, że dla drobniejszych dziewczyn bardziej odpowiedni jest Yasminelle, a tych mocniej zbudowanych Yasmin?
 
B

Blancaaa

Guest
nie nie ma takich wymogow tylko zeby kobieta nie wazyla wiecej niz 70kg poniewaz hormony moga nie dzialac...napewno chodzi ci o to ze yasmin ma wieksza dawke hormonow niz yasminelle ale kazda kobieta moze brac te tabletki chuda czy rozbudowana to jest nie istotne
 

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
Mam pytanie do "BLANCAAA" Wiem ze w Yasminelle jest mniejsza dawka hormonów a czy one maja taka sama skuteczność jak inne te z większą dawka ???dziekuje zgóry za odp. ;-)
 
B

Blancaaa

Guest
jak najbardzoej...yasminelle daja takie zabezpieczenie jak inne doustne srodki
 

Puma1727

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
jak najbardzoej...yasminelle daja takie zabezpieczenie jak inne doustne srodki
bo zastanawiałam sie przcierz jak mniejsza dwaka to mniejsz skuteczność (ale wiem ze to teraz nie prawda)dziekuje za informacje jak bede miała jakie kolwiek pytania to napisze ;-) pOzdraiwma ;-)
 

truskawka.bananowa

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Ja właśnie skończyłam brać 2 opakowanie i jak na razie skutków ubocznych brak :) jedynie to to że czasem mam wahania nastroju ;) ... Ogólnie bardzo je polecam :) Natomiast jeśli chodzi o wagę to nie zauważyłam żadnych zmian .
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Witam mam 2 pytania:D:D

1) czy tab yasminelle moge brać ok godz 22 <czasem o 23 lub też o 21>, czy take 1 lub 2 godzinne opóźnienie lub przyśpieszenie wzięcia tab wpływa na skutecznośc??

2) czy yasminelle mogą zażywać, kobitki karmiące piersią??;]
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
gdzieś już o to chyba pytałam i zdaje się, że Blancaaa mówiła, że takie godzinne wahania nie mają wpływu na działanie tabletek. dla mnie też właśnie zdarza się czasem wziąć godzinkę później lub wcześniej.

co do karmienia piersią, w ulotce jest tak "Na ogół nie zaleca się stosowania Yasminelle, gdy kobieta karmi piersią. Jeżeli pacjentka chce przyjmować Yasminelle w okresie karmienia piersią, powinna skontaktować się ze swoim lekarzem."
 
B

Blancaaa

Guest
sosad1 tabletki hormonalne powinno zazywac sie wieczorem przedspaniem...takie godziny jak podalas nie maja wplywu..niestety w czasi karmienia nie mozesz ich uzywac sa specjale crezette ktore nie wpływają one na laktację
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Tak, właśnie dziś dołapałam ulotke crezette, i przeczytałam , kurcze po urodzeniu chciałabym zażywac yasminelle, ale cóż pwstrzymam się:):)
 
B

Blancaaa

Guest
wiesz jezeli nie chcesz karmic dziecka piersia to mozesz brac yasminelle ale jezeli zamiezasz dzidziusia karmic to tylko i wylacznie cerazette
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
oczywiście, że bede karmić:):), moja siostra zażywa yasminelle i zadaje dużo pytań;] no i sama z ciekawości chciałabym spróbować, ale poczekam troche:) pozdawiam i dziękuje za odpowiedzi na moje pytania:) w razie czego znów będe zawracać Ci głowe:p
 

eedzia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Witam pisze , tu ponieważ nie chce zakładac nowych tematów.
Kochałam się dziś z moim chłopakiem, od 7 dni biore tab. yasminelle, kochaliśmy się z prezerwatywą i skończył we mnie, czy jest możliwość ze zajde w ciąże? wiem głupiie pytanie, ale dla mnie to ważne i z goty dziekuje za jakieś odpowiedzi
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
sama odpowiedz sobie na to pytanie.. bo mnie to ręce opadają jak słyszę coś takiego. Tabletki + gumka?? to niby jak miałabyś zajść w ciążę?
 

eedzia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
no sorki, to moje pierwsze tabletki, i wziełam ich dopiero 7 więc troche sie martwie zastanawiam czy skutecznie chronia nawet dopiero w 7dniu
 
Do góry