Wózki Widłowe

grender

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Proszę o radę
Na Portalu zakupów grupowych znalazłem ofertę ośrodka zajmującego się szkoleniami. Wyemitowali kurs na operatora wózków jezdniowych w promocyjnej cenie

229 zł :wow:​
z kursem wymiany butli!​

http://www.groupon.pl/oferty/radom/tomrad-radom/2121761

Z opisu można wywnioskować, że wszystko jest przeprowadzone według zasad.
Znacie tą firmę?
Warto się u nich przeszkolić i w dodatku za pośrednictwem Groupona?
 

lukaszek11

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
jestem zainteresowany lukasz840224@gmail.com

materiałami do szkolen wozki jedniowe
 
B

BellaSwan88

Guest
Mój brat robił kurs z bezrobocia w Goworku i dzięki uprawnieniom, które dostał po zakończeniu kursu znalazł pracę, nawet bez doświadczenia. Także jeśli ktoś z Warszawy jest w podobnej sytuacji, co on, to warto się zainteresować.
 

Eizzy

Zbanowany
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z BellaSwan88 mój mąż też miał problemy ze znalezieniem pracy a po takim kursie od razu znalazł coś na stałe. Jest całkiem spore zapotrzebowanie na kierowców wózków widłowych, a kurs wcale nie jest trudny i kosztowny. Na podkarpaciu mogę polecic firmę Suret, mąż zrobił kurs bardzo szybko i z tego co wiem mieli oni najniższe ceny.
 
A

alfabeta11

Guest
Posiadam takie uprawnienia. Zdobycie ich nie jest trudne, sama obsługa tych wózków też nie jest jakoś za bardzo skomplikowana. Wszystko idzie całkiem szybko pojąć. Ceny takich kursów są też bardzo rozsądne więc można się pokusić o zrobienie tego. Jak nie na chwilę obecną to warto je po prostu mieć. Może się kiedyś przydadzą(pewnie przydadzą ;) ). Muszę tylko znaleźć miejsce na wakacje, gdzie będę mógł pracować...
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
U mojego narzeczonego w pracy wszyscy mieli "przymusowy" kurs na wózki widłowe pomimo tego, że nie pracuje bezpośrednio na magazynie (jest inżynierem utrzymania ruchu), zawsze to jakieś dodatkowe uprawnienia, na wypadek gdyby zakład kiedyś upadł :p Z tego, co widziałam, to normalnie 299 zł ten kurs kosztuje, ale kierownik pewnie miał jakąś zniżkę dla grup zorganziowanych. Tyle, że jakby się mój facet zwolnił przed upływem pół roku, to pewnie zażądaliby całej kwoty, tej oficjalnej ;P
 

Eizzy

Zbanowany
Dołączył
3 Styczeń 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Przez dłuższą chwilę pracowałem za granicą i powiem szczerze, że certyfikat na operatora wózka widłowego przydał mi się bardzo. W sumie kurs zrobiłem jeszcze w Polsce, w firmie Suret (swoją drogą bardzo polecam) i dzięki temu w Niemczech dostawałem znacznie większe pieniążki. Jako zwykły pracownik, nie przywiózł bym nawet połowy tego co udało mi się zarobić.
 
S

szyszana

Guest
A jeśli chodzi o sam zakup wózka? Jakie kwestie mają znaczenie? Zobaczcie to - http://www.ajax.krakow.pl/
Czy jest sens stawiać na nowy wózek? Bo jednak cena tych używanych jest o wiele niższa. Czy używany wózek to od razu gorsze parametry?
 
Do góry