Wizyta Prezydenta W Usa

Status
Zamknięty.

john wayne

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
No cóż, mamy bardzo poważną wizytę i ciekawe o czym też Ci dwaj panowie sobie tam gadali.... Pan Bush jr. co nie za bardzo wie jak siem z Iraku wydostać i pan Kaczyński co nie bardzo wie co ma gadać... I znów temat wiz wypłynął :/ Już rzygam tym, nie wiem jak Wy... A wiadomo że winni są nie Amerykanie, nie Bush ani Kongres tylko nasi rodacy co na czarno pracują :/ A oczywiście kwestii istotnych takich jak np. samolotów transportowych dla naszej armii to oczywiście o tym nie rozmawiano, bo po co??? :/

Ogólnie?? Mogło być gorzej, więc mimo wszystko oceniam na 4 (moze z małym "-") :)
 

Attachments

  • mcflag.gif
    mcflag.gif
    8,3 KB · Wyświetleń: 7

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
poprostu, kaczyńscy nie są reprezentatywni... są brzydcy, niscy i smieszni... do takich ludzi juz po wyglądzie nie czuje się respektu...
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Na dodatek kojarzą sie z Tedem Kaczyńskim, który w latach siedemdziesiątych wysadził w powietrze kolo 200 osób <rotfl>
 

Hihi

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2005
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
kraj śródziemnomorski
poprostu, kaczyńscy nie są reprezentatywni... są brzydcy, niscy i smieszni... do takich ludzi juz po wyglądzie nie czuje się respektu...
I tu tkwi przyczyna braku popularności Kaczyńskich , u co niektórych kontestatów.
Polacy popełnili olbrzymi błąd nie przeprowadzając wyborów najprzystojniejszego faceta w kraju. Zwycięzca miałby drogę do prezydentury otwartą. Poparli by go wszyscy piętnastolatkowie ! B)
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Przesadzasz. W tym sęk, że w Polsce prezydent właściwie nie ma władzy i pełni rolę reprezenta kraju na arenia międzynarodowej. Kaczyński jest nijaki, jeśli chodzi o osobowość.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Ja też myślę, ze należało wybrać kogoś przystojniejszego, nie wiem może Żmijewskiego, albo Lisa...ewentualnie kogoś z podium wyborów Mister Poland..Co, może Kaczyński powinien sobie golić nogi i latać regularnie do kosmetyczki??

Wasze komentarze są żenujące..Mieliśmy już prezydenta, który błyskał elokwencją, z tym sobie zrobił zdjęcie, z tym wypił herbatkę, tu się uśmiechnął...a efekt jest taki, ze Polska przez ostatnie 10 lat nie zaczęła być traktowana poważnie. Jesteśmy płotką, globalnym popychadłem, wykorzystywanym w mocarstwowych przepychankach. A wszystko przez to, ze Kwaśniewski nie potrafił jasno sprecyzować swojego stanowiska, w najważniejszych sprawach. Teraz kiedy mamy prezydenta, który jasno mówi, o tym czego chce, narodowi sie nie podoba, bo jest brzydki. Dorośnijcie wreszcie do cholery!!!
 

Jack71

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
315
Punkty reakcji
0
Miasto
Gostyn
Ja też myślę, ze należało wybrać kogoś przystojniejszego, nie wiem może Żmijewskiego, albo Lisa...ewentualnie kogoś z podium wyborów Mister Poland..Co, może Kaczyński powinien sobie golić nogi i latać regularnie do kosmetyczki??

Wasze komentarze są żenujące..Mieliśmy już prezydenta, który błyskał elokwencją, z tym sobie zrobił zdjęcie, z tym wypił herbatkę, tu się uśmiechnął...a efekt jest taki, ze Polska przez ostatnie 10 lat nie zaczęła być traktowana poważnie. Jesteśmy płotką, globalnym popychadłem, wykorzystywanym w mocarstwowych przepychankach. A wszystko przez to, ze Kwaśniewski nie potrafił jasno sprecyzować swojego stanowiska, w najważniejszych sprawach. Teraz kiedy mamy prezydenta, który jasno mówi, o tym czego chce, narodowi sie nie podoba, bo jest brzydki. Dorośnijcie wreszcie do cholery!!!


niemam tu nic do dodania wszystko zostało tu napisane Wuyeq :eek:k:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
k**wa nie mowiłem zeby wybrac od razu Zakościelnego na prezydenta! chodzi mi ze kaczynski :cenzura: zdziała bo swoją osobą na pierwszy rzut oka nie wzbudza respektu! taki bush widzi typa pierwszy raz na żywo i co ma o nim pomyslec? jeszcze kaczynski zaczal stary temat wiz... nic nie wniosła ta wizyta i tyle!
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
mały, nienawistny karzeł. niby dr hab. nauk prawnych a tak na serio to baran i idiota nieznający sie na prawie. wiem co mówię, bo studiuję prawo na UJ.
mam nadzieje że Bush umył :cenzura:sko bo sam prezydent RP nr.3,5 w nią wchodził bez wazeliny. :]
żenada i tyle. jeździli do Moskwy, teraz zmienili cel na Waszyngton.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Temat wiz, to moze i stary temat, ale dzięki Kwasniewskiemu wciąż jest aktualny, bo nic w tym temacie nie drgnęło...Poza tym nie zgadzam się, że ta wizyta nic nie wniosła. Po pierwsze jak sam "ponury_murzyn" zauważył Bush nie widział Kaczyńskiego na oczy..no to miał okazję :p..Po drugie polski prezydent swą wizytą udwodnił, ze zamierza utrzymywać nadal ciepłe stosunki z USA... Po trzecie jest prezydentem od niedawna, więc z prezydenckiego obowiązku wypadało odwiedzić taki kraj jak USA. Co to związków wyglądu z respektem, to też bzdura. Jeśli "ponury_murzynie" oceniasz człowieka, po wyglądzie, to gratuluje...Napoleon też nie był kawał chłopa, a respekt budził, bo człowieka poznaje sie po tym co sobą reprezentuje, a nie po tym jak wygląda...

Co do wypowiedzi "szefa" to brak mi słów...
 

adamuso

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Mi się wydaje, że jednym z podstawowych problemów, jakie będziemy mieli z Kaczyńskim jest jego niechęć do Rosji. Twierdzi on np., że z Putinem może się spotkać tylko na neutralnej ziemi lub w Polsce a do Moskwy nie pojedzie. No ja przepraszam na tym nie polega polityka. W polityce trzeba rozmawiać mimo niechęci wielu naszych rodaków do Rosji (co jest po zrozumiałe). Jednakże Rosja to wielki rynek zbytu czyli poważny partner gospodarczy. O takiego partnera warto zabiegać mimo jego działań bo polityka polityką a gospodarka gospodarką.
 

szefu

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Krakoff
Napoleon miał jaja i trząsł całą Europą.
Kaczyński to może potrząsnąć co najwyżej kotem swojego brata.

Prezydent RP reprezentuje kraj na zewnątrz (popatrzcie do Konstytucji z 1997r.),
może to niewłaściwe oceniać po wyglądzie ale półtorametrowy chomik wygląda dość
marnie i żałośnie w porównaniu z wielkimi światowej polityki.
Nie zna ŻADNEGO języka obcego i chyba ma łupież (patrz jego czarna marynarka).
Prezentuje się bardzo niechlujnie a pierwsza dama nie nadrabia jego ułomności w tej kwestii.

Cóż, jaki kraj taki prezydent!
Mały, zaściankowy, nienawistny, mający samych wrogów i wiecznie wqrwiony.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Zgadzam sie z "adamuso", zę trzeba zabiegać o dobre stosunki z Moskwą <sam osobiście bardzo chciałbym, zeby były bardzo dobre> ale z drugiej strony te stosunki winny być utrzymane na stosunkach partnerskich, nie feudalnych. Nie mozna padać na kolana i błagać Putina, zeby zechciał łaskawie z nami prowadzić interesy. Nie na tym rzecz polega. Polska i jej prezydent nie ma się przed nikim płaszczyć..ma prowadziś umiejętną politykę zagraniczną..

Zgadzam się z "szefem" <dziwnie to zabrzmiało", ale nie do końca. To prawda, ze prezydent ma reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, ale to nie jedyna jego funkcja. Ma też parę innnych zadań. Jeszcze raz powtarzam, ze nie wystarczy świecić ryjem za granicą, zeby odnosić korzyści w polityce zagranicznej. Najlepszy przykład Kwaśniewskiego. Człowiek, który przez praktycznie całą drugą kadencję załatwiał sobie zagraniczną polityczną emeryturę..
Poza tym co to są za argumenty?? Łupież?? :D

"jaki kraj taki prezydent" :D Kolejne wielkie hasło....z którego wynika, ze mamy stanowczy i myślący naród...
 

john wayne

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Cóż, chyba na daleko idące wnioski jest jeszcze za wcześnie... Jeszcze pan prezydent nasz nie zdążyłł niczego schrzanić i miemy nadzieję, ze tego nie zrobi.... Ale kilka pomysłów Wielkiego Brata Jarosława nie za ciekawie wygląda... No, ale nie zapominajmy: wola NARODU, który w końcu sprawuje najwyższą suwerenną włądzę w Rzeczypospolitej (III czy IV?)

Adamuso: dobre stosunki z Rosją są ważne i nikt rozsądny temu nie zaprzeczy. Ale problemem w naszym kraju nie jest niechęć do Rosji, ale RUSOFOBIA. Inaczej się tego nie da określić...
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Co wy tak po panu prezydencie jeździcie? Moze zazdroscicie mu żony? Zamiast go oczerniać jak tchórzliwe szczury walczcie o kobiete swoich marzeń! A jak nie chcecie walczyć to mogę was poznać z moja koleżanka co jest do niej podobna. Wyżyjecie sie na niej za wszystkie czasy i pokochacie naszego prezydenta!
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Co do tzw. "RUSOFOBII" to sie zgadzam. W Polakach tkwi jakieś dziwne antyrosyjskie nastawienie. To chyba zostało nam tak po PRL-u. Ale na szczęście nie dotyczy to wszystkich. Akurat ten temat nie jest mi obcy :p ...

Co do języków, też słyszałem, ze zna dwa: bodajże właśnie rosyjski i w jakimśtam stopniu angielski..ale nie o języki tu chodzi. Wązne, zeby miał cos do powiedzenia, a przecież zawsze można wziąć tłumacza.

Co do bezrobocia, to kolejny raz trzeba to powiedzieć. W Polsce od wielu lat bezrobocie zimą nieznacznie wzrasta. To norma, bo taki mamy klimat, a nie inny. Nie ma co panikować. Osobiście słyszałem zapowiedzi, ze do października bezrobocie ma spaść o 1,5%. Mamy, chwała Bogu, luty..poczekajmy, skoro dotąd przez tyle lat nie spadało, nie spadnie nagle w ciągu 100 dni. Najpierw trzeba stworzyć ku temu warunki..a to w Polsce nie jest takie proste i wymaga czasu...
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Cóż, jaki kraj taki prezydent!
Mały, zaściankowy, nienawistny, mający samych wrogów i wiecznie wqrwiony.
Zgadzam sie z tobą stary. Każdy polak to śmiec i nie powinno sie tego słowa nawet pisać dużą literą.
problemem w naszym kraju nie jest niechęć do Rosji, ale RUSOFOBIA.
Ciesze sie że wszystko jasne i nie mamy o samych sobie zbyt wygórowanego zdania panowie i panie :eek:k: Dalej! Idźcie za moim przykładem i krzyknijcie głośno "Wstydzę się że jestem polakiem!" a potem nałóżcie torby na głowy!
Ludzie! Tak naprawde Polska to Wy a Polska nie moze być silnym krajem skoro są tu sami ludzie o poczuciu wartości na miare G Ó W N A :lol:
 
Status
Zamknięty.
Do góry