Wielkopolska - razem!!!

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Miasto
Konin
Motylku tylko nie płacz błagam, nie przeżyję widoku płaczącej tak uroczej i sympatycznej kobiety jak Ty, uśmiech i radość to jest podstawa zwłaszcza w dzisiejszym świecie pełnym smutnych i tragicznych sytuacji... Więc chcę Cię widzieć tylko wiecznie roześmianą i pełną radości :) Kusić faktycznie lubisz, co widać kusicielko droga i to jest bardzo dobre, każda kobieta powinna posiadać tą umiejętność ;) To czyją bryką się zjawicie u mnie nie jest dla mnie ważne, najważnejsze jest to abyście się kiedyś faktycznie pojawili, a czy to będzie samochód Karha czy Twój to jest kwestia dogadania się między Wami :) Twój strach o mój sen jest niepotrzebny, już się zdążyłem nauczyć i przywyknąć do tego że niegoszczę w krainie snu dłużej niż 4 godz. na dobę! O to czy niezasnę gdy przyjedziesz do mnie też się nie musisz obawiać, chyba że zasnę snem wiecznym powalony Twoją urodą :*

Karh Ty pijaczyno nie próbuj krzyczeć na mojego drogiego Motylka, bo Ci wszystkie żebra policzę ;) Ładnie tak pić z okazji urodzin dziecka zamiast cieszyć się na trzeźwo i uczcić to Orange względnie 7Up to trzeba było się spić ;) Chociaż nie powiem każda okazja jest dobra do wypić jeśli można :) Ja niestety tak jak pisałem wczoraj jestem prawie abstynetem :/ Chociaż nie jest tak tragicznie do końca, jeszcze jedno jasne z pianką mogę wychylić Karh więc możesz przyjeżdżać, niewolno mi tylko nic mocniejszego czy więcej na to niestety mam szlaban! Ale o tym napiszę Ci osobne PW tak jak o tym wspomniałem wczoraj nad ranem, daj mi tylko trochę czasu abym mógł to wszystko zebrać w jedną całość i aby nie wyszła z tego trylogia tylko jedno PW! Co do mojego wieku to nie jest chyba jeszcze tak źle chociaż do młodzieży byłby problem mnie zaliczyć :) O tym ile mam zim już za sobą wspomnę Ci w tej PW, gdy się już zbiorę do tego !

Ok. trzeba uciekać spać aby niedrażnić Motylka, bo jeszcze przyjedzie i położy mnie spać sama balując z Karhem do białego rana :) Tak więc :papa: całości forumowiczów bywających w tym temacie i odzywających się na ogóle forum i oczywiście gorące, słodkie i namiętnie olbrzymie :* dla drogiego Motylka :)
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
ojj ojj chłopcy a gdzie wasze wychowanie,pojawiła się nowa kobieta w wy nawet jej nie przywitaliście,nie ładnie,tym bardziej ze to moja najlepsza przyjaciółka.
Gekonku ja tez chcę wiedzieć ile masz latek???? dziś to na tyle bo coś mnie grypa bierze ojj jak ja nie lubię być chora:(
Gekonku dzis tylko jeden całus,kara za to ze nie przywitałeś stafficzki o!
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie czuję się usprawiedliwiony, ale pisząc wczorajszego posta nie byłem do końca poczytalny =). Przepraszam. Oczywiście witaj wśród nas, Stafficzko =). Każdy jest tutaj mile widziany =).

Gekonku, nie policzysz mi żeber, za gruby jestem =). Poza tym gdzieżbym śmiał krzyczeć na kobietę którą darzysz takim uczuciem, jak Motylka? Nawet nie miałem zamiaru podnieść głosu, nie wiem skąd te oszczerstwa? =].
To nie było moje dziecko, więc nie ja wybierałem rodzaj trunków, a kiedy już wódka stoi na stole, jest okazja do świętowania a i towarzystwo niewybredne to grzechem ciężkim (choć podaje się za osobę niewierzącą =]) byłoby nie wypić =).

Pozdrawiam wszystkich Wielkopolan i nie tylko, rzecz jasna =).
 

Stafficzka

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Pasjonat Ty się tak nie przejmuj :lol: ,mi też zdarza się wypić.
Motylku tak kolorowo z Tobą tu jest.No i czuje się romansik w powietrzu hee,heeee, :)
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Witaj Bluberry :) miło będzie razem pisać,tylko zaznaczam ze Gekonek jest moim księciem:)

karh no jesteś usprawiedliwiony:*

stafficzka jaki romansik kochana?
 

Stafficzka

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Bluberry witaj milusio :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Motylku ty już dobrze wiesz jaki :sexy:
 

magicwoman11

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Poznań
Motylku zapamiętam ;) w każdym razie nie szukam księcia, paź wystarczy hehe :D

A romansik czuć w powietrzu :D zgadzam się ze Stafficzką ;)
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
oj dziewczynki aż tak widać moje i Gekonka uczucie ;)
jestem troszkę zawstydzona :)
zastanawiam się czy Gekonek ma białego rumaka aby mnie porwać z mojej wierzy ????
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Z góry przepraszam Motylku za to co powiem, ale miałem bardzo wymagającą polonistkę: wieży =).

Witaj Bluberry =). Widzę że udało mi się ciebie tutaj ściągnąć =).
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
karh spoko,ja się tak szybko nie obrażam :) ja z ortografii miałam zawsze 5 ale kiedy to było,w innej epoce :)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja jestem chodzącym słownikiem =). Typowy wzrokowiec, patrzę i zapamiętuję =].
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
karh wiem ze faceci to wzrokowcy ahhahahahaha
i nie tylko w sprawach ortografii;)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Chciałem przez to powiedzieć że jestem językowym pedantem, choć wiem co miałaś na myśli. Mimo to nie, nie sprowokujesz mnie =).
 

magicwoman11

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Poznań
Karh tak trafiłam bez problemu ;)

Motylku w 100% się z Tobą zgadzam, faceci to totalni wzrokowcy ;) ale chyba nam to nie przeszkadza, prawda? :D
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Witam:)
Bluberry pewnie ze nam to nie przeszkadza:)
Czy ta zima się nigdy nie skończy???? ja mam góry śniegu przed domem,a wczoraj jak odśnieżałam z synem to jak wróciłam do domu to "padłam" ze zmęczenia.
Bluberry a Ty skąd jesteś?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Z tego co jest napisane pod Avem to pewnie z Poznania =). Mi tam śnieg nie przeszkadza, uwielbiam zimę.
 

magicwoman11

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Poznań
Motylku to zależy czy pytasz o to gdzie obecnie mieszkam czy skąd pochodzę ;)
Mi też śnieg daje się juz nieźle we znaki, na początku było faaajnie ale tylko do momentu kiedy nie musiałam wyjść na dłużej z domu i odśnieżać podjazdu przed domem... teraz mam już dość.
Pani Zimie najchętniej już bym podziękowała, było miło ale co za dużo to niezdrowo ;p
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Dlaczego za dużo? Bagatela 2 miesiące śniegu a wam już nie pasuje, lenie =P. Najchętniej grzalibyście się tylko latem na Słonku =].
 

magicwoman11

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2010
Posty
36
Punkty reakcji
1
Miasto
Poznań
Miałam na myśli ilość, nie czas trwania ;)
Wszystko byłoby pewnie OK gdyby nie te zaspy, przez które muszę się przedzierać i odśnieżanie podjazdu.
Było fajnie i wszystko szlag trafił, przez problemy techniczne ;)
O! Ale na słonko też bym się nie obraziła ;P
 
Do góry