Wielkopolska - razem!!!

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Zamierzam sie wyprowadzić......corka tez chce.......nawet sama tylko z nim.....ale on tylko przy mamusi chce mieszkac.
jak pytam sie co mam upiec,to slysze tylko babke z majonezem ahahahahahahah po prostu jest rewelacyjna :)
a gdzie Karh?widze ze go wcieło hhiih
:*

Zamierzam sie wyprowadzić......corka tez chce.......nawet sama tylko z nim.....ale on tylko przy mamusi chce mieszkac.
jak pytam sie co mam upiec,to slysze tylko babke z majonezem ahahahahahahah po prostu jest rewelacyjna :)
a gdzie Karh?widze ze go wcieło hhiih
:*

No tak wiem o co chodzi z tym Twoim zięciem, szkoda że córce brakło rozsądku i trafiła na takiego skur...a :/ Ale zawsze jest cień szansy i nadzieja, że wszystko się ułoży i będzie jeszcze dobrze i tego trzeba się trzymać i w to wierzyć Motylku drogi :) Podobno dziecko i fakt zostania ojcem zmienia każdego faceta więc może to się stanie i w przypadku Twojego zięcia? Trzymam mocno zaciśnięte kciuki za szczęście i powodzenie przyszłej mamy, babci i obu wujów :) Cieszę się ogromnie że cały czas babka mojej gosposi gości tak często na Waszym stole :) Trzymaj się ciepło i wiary w szlachetność i mądrość które podobno są w każdym z nas tylko czasami potrzeba impulsu aby to wyszło na jaw i się uaktywniło :) Pozdrawiam gorąco całą rodzinkę... :*



Zamierzam sie wyprowadzić......corka tez chce.......nawet sama tylko z nim.....ale on tylko przy mamusi chce mieszkac.
jak pytam sie co mam upiec,to slysze tylko babke z majonezem ahahahahahahah po prostu jest rewelacyjna :)
a gdzie Karh?widze ze go wcięło hhiih

:*
fajnie ze juz wakacje
:)
ostatnio ktos mi powiedzial ze bede zyla tylko miesiac,to mial byc zart,ale Ty akurat znasz moją psychike....wzielam to do siebie i teraz sie zamartwiam:(
 

milosz98

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja jestem z Wielkopolski mieszkam ok.90 km od mojego ulubionego miasta....mogę nagrać kawwałek na ten zlot:)
 

edmundos

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
Witajcie!
Czy odbył się jakiś zlot forumowiczów? Bo nie chce mi się teraz tego wszystkiego czytać ;p
Jeśli nie, to proponuje Łódź!! zorganizujmy coś ;)
 

Gekonek

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
261
Punkty reakcji
0
Wiek
50
Miasto
Konin
ostatnio ktos mi powiedzial ze bede zyla tylko miesiac,to mial byc zart,ale Ty akurat znasz moją psychike....wzielam to do siebie i teraz sie zamartwiam:(
[/quote]
Motylku drogi nie możesz wierzyć i zamartwiać się każdą głupotą którą ktoś palnie bez zastanowienia się nad tym co mówi :angry: Wiesz o tym że ludzie gadają różne nieprzemyślane głupoty bez świadomości tego jak bardzo mogą takim głupim gadaniem kogoś skrzywdzić :angry: Tym bardziej że masz świadomość tego że to był tylko głupi żart!!! Tak szczerze to powiem Ci Motylku kochany, że gdyby wszystkie takie przepowiednie szybkiej śmierci miały się sprawdzać to ja powinienem nieżyć już co najmniej od jakiś 20 lat i co najmniej już z 15 razy, zwłaszcza że w moim przypadku to nie były żarty, a ja jak widzisz żyję cały czas i mam się całkiem dobrze, jeśli można mówić dobrze w moim przypadku :) Tak więc proszę bardzo nie przejmować się głupimi żartami i żyć nam tutaj najmniej przez 200 lat jeśli nie dłużej :) Gdzie się podziewa Karh tego niewie nikt, pewnie on sam niewie gdzie jest po wypiciu cysterny czystego spirytusu :D Ale o tym niemów nikomu pijaństwo Karha to jest tajemnica :) publiczna :p Moja "gosposia" cieszy się bardzo z tego że jej babka majonezowa tak bardzo smakuje Tobie i całej Twojej rodzince i życzy Wam za każdym razem smacznego :) Ja w ostatnim czasie cierpię na notoryczny brak czasu wolnego jestem wciąż zajęty przez co najmniej 16 godz. na dobę sypiam nie więcej niż po 5 godz. mam już dość wszystkiego, a taki nawał obowiązków mam jeszcze do 9 października w związku z wyborami parlamentowymi :angry: I niestety dzięki temu bywam tutaj bardzo sporadycznie z długimi przerwami między jedną i drugą wizytą na forumowisku :( Obiecuję solennie że gdy tylko skończy się ten wyścig szczurów u mnie to zacznę pojawić się tutaj częściej i będę odpisywał dużo częściej :) Tymczasem już kończę i uciekam popracować jeszcze trochę i skończyć projekt plakatu wyborczego jednego z kandydatów na posła do sejmu i tak wygląda prawie każdy mój dzień i noc, w nocy praca na etacie w pracowni poligraficznej jako grafik komputerowy, a w nocy jako grafik i projektant materiałów wyborczych dla jednego z biur wyborczych :angry: Ściskam i cmokam oba Twoje policzki Motylku drogi :*
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Witaj Gekonku

Cieszę się że masz zajety cały dzień i cieszysz się z życia:)
U mnie bez wiekszych zmian.....jeszcze babcią nie zostałam,dopiero za 2 miesiące
w wakacje jeździłam sama z kamisiem po polsce,i bylo nam razem najlepiej
własnie piszczy mi że mam Cię pozdrowić od niego,nie mysl ze o Tobie zapomniał
karha faktycznie dawno nie było!!!!

uciekam i sle całusy

p.s pozdrów serdecznie rodziców
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Nie było, nie było, ale widzę że jeszcze o mnie nie zapomnieliście. To dobrze wróży na przyszłość. Cóż ciekawego słychać u naszych wspaniałych wielkopolan i wielkopolanek =)?
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
Hej

Karh pytasz co u nas,a sam o sobie nic nie piszesz?
Może masz juz zone i gromadke dzieci ihhihi pochwal sie

ja juz za miesiac zostane babcią........będe miała wnuka
ogolnie poswieciłam sie dzieciom i tylko w koło nich kreci sie moje zycie

a Gekonek to gdzie znowu sie zawieruszył???? moze i on odbiera poród? hihiih

pozdrawiam i sle calusy
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
etammmm nikogo nie ma i nie mam z kim opić tego że babcią zostałam :)
mam pięknego wnusia :)
wcale nie czuje ze jestem babcią,w duszy mam 20 lat ihihhihiihhi
ostatnio moja mama powiedziała mi że niestosownie sie jako babcia ubieram hahahahahhahaha bo ubrałam sukienkę mini :)

karhhhhhhhhh-----gekonekkkkkkk gdzie wy łobuzy jestescie??????????

szturmowiec a Ty kim jestes?

pozdrawiam i dla moich łobuzów buziaki
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Wybacz Motylku, jestem na forum raz na ruski rok. Co tu kłamać - jestem kiedy mi się przypomni =). A co do Gekona to nie wiem gdzie on się podział. Może zapadł w sen zimowy =)?
 
Do góry