Wakacje w domu

m.a.g.d.a

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Co można robić?? Hmmm... Najlepszy sposób to spotkania ze znajomymi hehe :p No wiesz, ogniska, grille itp itd :D:D
 

marcelik

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ten konkurs Kinograj naprawdę zapowiada się super. Jeśli ma sie troche czasu, kompa i internet, to można spokojnie zagrać i zgarnąć jakiś fajne nagrody - przyjemne z pożytecznym ;)
 

antałek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
w tym tygodniu było fantazy balam sie ze nic nie ugram a udalo mi sie wygrac popcorn :p teraz bede walczyc o mp3. Marcelik a Tobie udał się cos wygrać?
 

tajemnicza_noobs

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
807
Punkty reakcji
0
Hm można pooglądać filmy, śiedzieć na forumsku :przewraca: :D a także spotykać się z ziomalami o tak...
albo się pouczyć, o ile ktoś jest kujonem, to to jest najlepsze rozwiązanie na wakacyjne nudy :hahaha:
 
R

robaldo

Guest
ejjj ja tam nie wiem, ale mi w wakacje nigdy nie zdarzył się jeszcze choćby podobny dzień do tego zwykłego, szkolnego :) noo może po za załatwianiem studiów, ale to inna bajka :) Ja w wakacje zawsze mam co robić, mało tego, często brakuje jeszcze czasu :D :D :D
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
ejjj ja tam nie wiem, ale mi w wakacje nigdy nie zdarzył się jeszcze choćby podobny dzień do tego zwykłego, szkolnego :) noo może po za załatwianiem studiów, ale to inna bajka :) Ja w wakacje zawsze mam co robić, mało tego, często brakuje jeszcze czasu :D :D :D

Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę braku czasu w wakacje... Ja mam go aż za dużo w te wakacje :/ U mnie jest taki problem, że mieszkam w takiej dziurze, w której są tylko dwie rodziny (w tym moja). Do najbliższej kumpeli muszę zapierdzielać z buta jakiś kawałek... A przy takiej pogodzie, jaka jest teraz to jestem uziemiona. Ale dziękuję Bogu, że są na świecie takie rzeczy jak komputer i książki, no i goście... Bez nich bym ześwirowała w tym domu :D
 

wwwatujest

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2023
Posty
67
Punkty reakcji
8
🚩 Wakacje w domu albo w lesie.
 

Attachments

  • ogrodowy-stolik-kawowy-fotele-krzesla.jpg
    ogrodowy-stolik-kawowy-fotele-krzesla.jpg
    164,3 KB · Wyświetleń: 1
Do góry