Wakacje w domu

szczęśliwa

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
^^
mam 4 przyjaciółki. trzy z nich jadą na wakacje z rodzicami i w tym czasie ja zostaje z ta 4 w domu:):) nie wyjezdzamy nigdzie.. ani na kolonie ani do rodziny itd. mam więc pytanie: jak możemy urozmaicić sobie czas żeby wakacje "w domu" nie były zwykłymi dniami takimi jak w roku szkolnym..? pomózcie , prosze :):* z gory dziekuje :*
 

cinek605

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
to zależy gdzie mieszkasz - na wsi czy w mieście. Napisz to Ci na pewno coś ciekawego tu ludzie powiedzą
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
hmm, możecie zainteresować się jakimiś ciekawymi warsztatami które np za darmo organizuje wasz miejski dom kultury. zwiedzajcie swoje własne miasto, wezcie ze soba aparat i fotografujcie ciekawe zakamarki ;)
na prawde - można robic wieele ciekawych rzeczy
hmm, a ile macie lat ?
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
U mnie też wszyscy nie wyjeżdżamy. Sposób na nudę znalazłyśmy - mapa turystyczna powiatu za 3,50 i sprawne rowery :p
 

fankypanki

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2008
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Oł Jee Poland
ja myślę, że to bardzo dobry pomysł wziąć ze sobą oparat :D :D zwiedzić swoje miasto ,robić fotki no i przede wszystkim sobie zajefajne fotki porubcie będzie wam miło wspominać wakacje.A w domu możecie oglądać filmy i przede wszystkim wieczorkiem kiedy wszyscy śpią no i najlepiej horrory i te piękne romantyczne filmy :D :p no musi też być popkorn czy coś :bag: :p :p :p :p :p :bag:
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
Mam ten sam problem, a nawet jeszcze gorszy. Wiesz bycie z koleżanką, to już jest duży plus. U mnie wyjeżdżają wszyscy i zostaję sama. Taka koleżanka, to zbawienie dla mnie. Już we dwójkę to się szykują wspaniała wakacje - rower, basen, filmy, namioty, jechać gdzieś pociągiem i zostać na parę godzin... :) Pomysłów mam dużo, ale nie ma z kim ich wykonywać.
 

anetrr_xd

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
Miasto
z tamtąd gdzie lepsze będzie jutro... !!
Mam ten sam problem, a nawet jeszcze gorszy. Wiesz bycie z koleżanką, to już jest duży plus. U mnie wyjeżdżają wszyscy i zostaję sama. Taka koleżanka, to zbawienie dla mnie. Już we dwójkę to się szykują wspaniała wakacje - rower, basen, filmy, namioty, jechać gdzieś pociągiem i zostać na parę godzin... :) Pomysłów mam dużo, ale nie ma z kim ich wykonywać.

No właśnie tak jak ja Ja .... :D Sama w domu... ej i co ja mam zrobić?? no może nie sama... 4 koleżanki będą ale nie przyjaciółki ;P
 

K@mil@

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No i mnie ten problem też dotyczy :(
Jesli jest ładna pogoda to jakieś zajęcie zawsze się znajdzie, ale co robić kiedy pada?
Dodam że mieszkam na wsi i wypady do kina czy różne warsztaty odpadają...
 

Lillian

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
458
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Piszesz, że zostają cztery koleżanki, to co za problem - w czasie nieobecności Twoich przyjaciółek dołącz się do nich :]

Ja na razie też nigdzie nie wyjeżdżam, moi znajomi są ze mną w Lublinie i też kompletnie nie mamy co robić <_< . Zwiedzanie miasta odpada, bo kiedyś już to robilyśmy i znamy dokładnie każdy jego zakątek. I jeszcze ta pogoda ... ciągle pada :(
 

Jagoda92

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Pada? Jestem spod Lublina i jest super. A ostatnie dni to już w ogóle genialne na rower. Kupujesz mapę, bierzesz znajomych i tak z 80 km... mmm cudnie + wziąć ze sobą aparat i kilka drobnych (zawsze po drodze można coś ciekawego zwiedzić / kupić). Nie wiem jak daleko Zalewu mieszkasz, może nie jest on jakiś super piękny, ale ostatnio coś go troszkę odnowili. Możesz się przejechać przez miasto na rowerku do tegoż Zalewu, tam posiedzieć kolejne pół dnia i wrócić wieczorem. Wskazane doborowe towarzystwo do wygłupów - i kolejny dzień z głowy. W międzyczasie skoczyć na coś do kina.

Wakacje można wykorzystać na milion ciekawych sposobów, trzeba tylko zebrać ekipę (czemu Wy się tak kurczowo trzymacie tych przyjaciółek - nie może być przyjaciel? :p) i ruszyć głową. :) Miłych wakacji życzę!
 

Visby

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Miasto
Górny Śląsk
Właśnie - nie tylko przyjaciółki istnieją na świecie. Jeśli zostajecie same, załapcie się na jakieś ogniska, imprezki - na pewno ich wiele wśród znajomych! Znajdźcie gdzieś w okolicach jezioro, spędzajcie tam czas... Rowery to też fajna sprawa, wieczorami filmy albo spacery po mieście.
Też spędzam większość wakacji bez przyjaciół, ale mam naukę, bo muszę nadrobić zaniedbany rok szkolny [tzn. chcę ;)].
Pozdrawiam!
 
R

rokiczaaa1

Guest
siedzieć przed komputerem
pojechać na plażę (jeżeli jest jakaś w pobliżu)
jakąś książkę poczytać (na telefonie czytam ebooka i szybko sie tak usypia :D)
fajną grę na telefon/PC ściągnąć i w nią popykać
przynajmniej to moje zajęcia wakacyjne
 

antałek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
jeździc na rowerze chodzic do kina czytac ksiazki robić zdjecia w plenerze pikniki wspolnie gotowac
polecam tez strone z grami zbierasz pieniazki i mozesz za nie kupic gadzet www.prizze.com
 

Papu

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2007
Posty
216
Punkty reakcji
0
Miasto
KrK
Oczywiście rower.. Wieczorem wspólne ognisko ze znajomymi... Koncerty
 

Viictoria138

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
Wszyscy proponują jazdę na rowerze... A ja nie za bardzo mogę w ogóle wychodzić z domu, że o jeździe na rowerze już nie wspomnę, ze względu na upały, które bardzo trudno znoszę... Ale ja mam rowerek stacjonarny, ustawiam go przed telewizorem, kieruję na siebie wiatrak i jazda... :D

A ogólnie to korzystając z wolnego czasu można właśnie fotografować, oglądać filmy, zwłaszcza stare, zwiedzać sklepy, rysować, malować, zrobić remont pokoju, tresować psa... ;)
A jeśli chce sie zarobić, można to zrobić np roznosząc ulotki.
 

pati13.5latek:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
woj. sląskie :)
No i mnie ten problem też dotyczy :(
Jesli jest ładna pogoda to jakieś zajęcie zawsze się znajdzie, ale co robić kiedy pada?
Dodam że mieszkam na wsi i wypady do kina czy różne warsztaty odpadają...
hej jeśli pada to nie jest tak zle jeśli masz komputer i internet :) a widze ze masz :) to mozna przecież weiść w jakieś strony albo poszukać czegoś ciekawego w googlach :) ja często jak się nudze to w google wpisuje pierwsze słowo jakie mi przyjdzie na mysl :) lub jakieś imiona i nazwiska twoich znajomych :) u nas jak się znajdzie coś ciekawego to wszyscy się smieją :) mozna tez pograć, popatrzeć z modą i wile wiele innych spraw porobić :) pozdrawiam :) :]
 
Do góry