Wakacje nad morzem w Polsce

Wanda Jackowska

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Ustkę i Jarosławiec. Zawsze już wcześniej tak w kwietniu/maju szukam fajnej kwatery. Im wcześniej się szuka tym większy wybór.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
A mi się na przykład podoba w Międzyzdrojach. Ogólnie jestem dość aktywną osobą i mimo,że bardzo lubię leżeć na plaży to jednak wolę te większe miejscowości .Tam zawsze coś się dzieje i bary i restauracje wieczorem nie są jednak zamykane o godzinie 22 jak to czasami bywa w tych mniejszych miasteczkach.
Poza tym fajnie było zobaczyć wreszcie słynną Promenadę Gwiazd ;)
W zesżłym roku byliśmy całą paczką, razem z mężem znaleźliśmy mieszkanie tak aby wszyscy się zmieścili (uznaliśmy,że jednak będzie to najwygodniejsza opcja dla nas wszystkich). Mąż wprawdzie trochę narzekał,że na 4 piętrze, taki z niego leniuch ale praktycnize nikomu z nas to nie przeszkadzało, szczególnie,że mieszkanie pierwsza klasa , w bardzo wysokim standardzie
- tutaj możecie sobie je obejrzeć jakby ktoś z Was był zainteresowany. Fajne panoramiczne okna, z których roztaczał się widok na ulicę, wszystko nowe, łazienki również ładne. Cenowo nie było tak drogo - oczywiście nie jest to najtańsza opcja jednak jak na takie luksusy to warto.
 

carlos44

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2009
Posty
70
Punkty reakcji
0
Osobiście polecam wyjazd do Łeby. W tym roku byliśmy tam na Majówce, teraz jedziemy na przełomie lipca i sierpnia. To super miejsce na rodzinne wypady. Warto pozwiedzac trochę, odwiedzić Park Dinozaurów, Zobaczyć fokarium.

W tym roku jedziemy do Jarosławca, coraz więcej dobrych opinii ma ta mała mieścina :) zobaczymy :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
W Grzybowie koło Kołobrzegu byłem przedostatnio bardzo dawno temu. To była niedroga wiocha.
Ostatnio byłem w czerwcu tego roku. Bardzo rozbudowana wieś, a ceny wzrosły nie tak bardzo.
Do Kołobrzegu około 8 km, jeżdżą autobusy PKS.
Pokoje przeważnie dwu lub trzyosobowe
 

Ann92

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja w czerwcu byłam w międzywodziu, bardzo fajne miejsce niedaleko Kamienia pomorskiego :))
 

ArturoNowy

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jarosławiec!

raz, że niedrogie zakwaterowanie, nawet w hotelu czy pensjonacie (nie będę reklamował konkretnych, zainteresowani znajdą :) ) a poza tym z innych atrakcji:
- aqua park Panorama Morska
- muzeum bursztynu (na podlinkowanej stronie fotki i opisy)
- galeria rybacka (muzeum rybołówstwa)
- szlaki rowerowe, szkoła żeglarstwa itd.
 
Do góry