Wakacje nad morzem w Polsce

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
ja też nad morze chcę :D tylko nie wiem kiedy, po sezonie chyba najlepiej, z Jastrzębiej Góry to rzut beretem do Władysławowa jest, więc może i tam się udać i to spa w Primaverze.Ahhhh idealny sposób na to, żeby się zrelaksować, nabrać sił przed pracą.
 

chlapowo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam Chłapowo nad Bałtykiem - właśnie stamtąd wróciłam. Lało non stop, więc zrobiłam z nudów stronę
Miejscowość bardzo przyjemna, pod warunkiem że jest pogoda :)
 

Azachiel

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
51
Osobiście polecam miejscowość Wicie nad morzem. W sezonie jest nawet spokojnie i co najważniejsze brak tłumów na deptaku.Polecam miejscowość dla rodzin z dziećmi . Sporo kwater i zjeść jest gdzie. Można niedrogo wykupić obiadki.
 

asap

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Polecam raczej domki niż hotele ze względu na spokoj włąsny i sąsiadów:)
CO prawda nie mam sprawdzonych miejsc ale zwykle w poszukiwaniu udaję się na www.e-wczasy.pl
Mają tam rekomendacje więc może to pomoze w takiej kwestii
 
S

Sylwia1234

Guest
Ja wybieram perłę bałtyku czyli Międzyzdroje! Otaczający Międzyzdroje Park Narodowy oferuje unikalny krajobraz a samo miasto kulturę i atrakcje turystyczne jak piaszczysta plaża i czysta woda.
 
B

Basia K

Guest
Od siebie mogę polecić kwatery blisko morza w Jastrzębie Górze.
Nocowaliśmy w willa Arka, gospodarz bardzo przyjazny :)
 

Mitka

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2012
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja polecam Darłówek i Kołobrzeg. Świetne miejsca na odpoczynek:)
 
A

Antek G

Guest
Agroturytyka mnie ostatnio urzeka i nie wyjeżdzam do zwykłych pensjonatów
 
K

kamilla001

Guest
jeżeli chcecie zanać spokoju i odpocząć to zdecydowanie polecam Sarbinowo - bardzo ładna miejscowość, można tam zjeść dobrą rybkę )
 
M

malami000

Guest
Zamiast leżeć plackiem na plaży, może lepiej wybrać się na jakąś "przygodę" ;) polecam spływy kajakowe, jeśli ktoś lubi wodę i trochę adrenaliny to na pewno będzie zachwycony. W zeszłym roku wybrałam się na spływ rzeką Słupia . Było świetnie, polecam ;)
 

GoskaFracka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2013
Posty
27
Punkty reakcji
0
Widzę, że ktoś już wspominał o Primaverze w Jastrzębiej. Potwierdzam - dobre miejsce na wakacje z dzieckiem. nie nudzi się, wieczorem dosłownie "pada". jako rodzic też się nie nudziałm i wypoczełam, wiec polecam całym rodzinom. plusem jest bliskość trójmiasta i Helu - więc można sobie zorganizować wycieczki :)
 

marasj

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Polecam Rowy. To niewielka mieścina jakieś 20 km od Ustki. W sam raz na wyjazd z dzieckiem. W bezpośrednim sąsiedztwie Rowów znajduje sie Słowiński Park Narodowy, tak więc polecam piesze i rowerowe wycieczki. Jesto co zwiedzić i zobaczyć. Jeżeli będzieci poszukiwać noclegu, to sprawdźcie ofertę ośrodka Przymorze. Ośrodek dysponyje kilkoma obiaktami o różnym standardzie, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie (camping, domki letniskowe, apartamenty, ośrodek wypoczynkowy). Posiadają też tanie bungalowy (wpiszcie w Google bungalowy w Rowach, to zapewne znajdziecie ofertę. Będąc na miejscu polecam również wycieczki do Kluk i Smołdzina. Do Ustki natomiast prowadzi bardzo ładna trasa rowerowa.
 
P

Piotr12012

Guest
Ja również polecam Chłapowo a w szczególności Kompleks Zielony Zakątek
 
M

mmamba88

Guest
Jeśli wybieracie się nad morze to może do sobieńczyc na najlepiej zapowiadający się w tym roku festiwal w Polsce? MAD SKILLZ, 5 dni epickiej zabawy.
Ja będę i już nie mogę się doczekać :021:
 

antoni81

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja też długo się zastanawiałem, które nadmorskie miasto wybrać, bo po latach podróżowania do Trójmiasta czas na zmiany. Chyba zdecyduje się na Mielno. Mam nadzieję, że pogoda jeszcze dopisze:)
 

mika1111

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
antoni81 napisał:
Ja też długo się zastanawiałem, które nadmorskie miasto wybrać, bo po latach podróżowania do Trójmiasta czas na zmiany. Chyba zdecyduje się na Mielno. Mam nadzieję, że pogoda jeszcze dopisze:)
Zazdroszczę Ci tego, że wakacyjny wyjazd jeszcze przed Tobą. Ja nawet nie chce liczyć ile mi jeszcze dni do urlopu zostało.
 
Do góry