Ups! Wpadka!

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
raz pisałam smsa do przyjaciółki. byłam tak wkurzona, że w smsie znajdowały się głownie same przekleństwa. i wysłałam do taty... miałam miesięczny szlaban xD
nie moja wpadka, ale mojego 'byłego'.
pisze mi w smsie: cześć kotek co tam u Ciebie? dawno się nie widzieliśmy, chciałbym pogadać, tylko żeby *(moje imię) się o tym nie dowiedziała. czekam na odpowiedź W.
żeby to nie było mało, po chwili dostaję smsa od tej dziewczyny o treści: W. dobrze kochanie spotkajmy się na ławkach. Ale swoją drogą nieźle zrobiłeś tą *(moje imię). Nadal jesteście razem?
odpisałam: nie Karolinko. właśnie z nim zrywam.
a W. nic nie odpisałam
 

filifionka89

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2007
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
raz pisałam smsa do przyjaciółki. byłam tak wkurzona, że w smsie znajdowały się głownie same przekleństwa. i wysłałam do taty... miałam miesięczny szlaban xD
nie moja wpadka, ale mojego 'byłego'.
pisze mi w smsie: cześć kotek co tam u Ciebie? dawno się nie widzieliśmy, chciałbym pogadać, tylko żeby *(moje imię) się o tym nie dowiedziała. czekam na odpowiedź W.
żeby to nie było mało, po chwili dostaję smsa od tej dziewczyny o treści: W. dobrze kochanie spotkajmy się na ławkach. Ale swoją drogą nieźle zrobiłeś tą *(moje imię). Nadal jesteście razem?
odpisałam: nie Karolinko. właśnie z nim zrywam.
a W. nic nie odpisałam

matko chlopak mial tupet !! :mruga: :eek:
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
dziewczyna też, dodam, że doskonale wiedziała, że mi na nim zależy ;/
wielka miłość, a teraz nawet na siebie nie spojrzymy xD yeah!
pozdrawiam serdecznie
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
moja najgorsza wpadka to coś podobnego do historii Mrs X. "Ale z ciebie debil" wysłany do taty. Miało być do kolegi. Ale tata się tylko z tego śmiał :]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Miałem problem z pewną młodą kobietą.. myśląc o niej pisałem sms'a do koleżanki z opisem sytuacji i prośbą o radę, tak intensywnie o niej myślałem, że i sms'a do niej wysłałem. Na drugi dzień spotkaliśmy się na basenie (bo cała przygoda odbywała się w hotelu, kiedy na urlopie byłem) - Przemek, musimy pogadać. Naszczęście nic z tego nie wyszło :D.
 

cień_marci

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Landsberg :]
Ja kiedyś (razem z uwielbianym T9) wysłałam do swojego chlopaka "Kochanie idę sr..ć (zamiast spać) Dobranoc Skarbie. Buziaczki" :pokrecony:
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Ja kiedyś (razem z uwielbianym T9) wysłałam do swojego chlopaka "Kochanie idę sr..ć (zamiast spać) Dobranoc Skarbie. Buziaczki" :pokrecony:
O mamo... :mruga: :lol:
Hah xD Dzięki za poprawę humoru :p

Ja raczej nie miewam takich wpadek z numerami. Ale z T9 miałam wiele <_< Nawet walentynkę daaawno temu pokićkałam tak, że aż strach :/ Wyszła masakrycznie o_O
 

angeel

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mnie sie nie zdarzyło na szcęście ;)mnie sie nie zdarzyło na szcęście ;)
 

Samotna15

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2006
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja kiedyś zamiast do mojego miśka wysłałam eska do mojej mamy ale zdarzyłam go skasować zanim go przeczytała. :bag:
 

Hinata

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja osobiście nigdy nie pomyliłam numerów :]

tylko była sytuacja jak z bratem niechcący na karty sim się pozamienialiśmy, nie wiedziałam kompletnie kto pisze a dopiero po 2 dniach brat doszedł do tego że się rąbnęliśmy na karty :bag:
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
kiedyś jak spotykałam się z chłopakiem ze szkoły, bardzo się o coś pokłuciliśmy, tak byłam wkurzona że chciałam napisać do przyjaciółki smsa o tym wszystkim, zwyzywałam go od frajerów, pedałów itd poprostu od najgorszych....i nie wiem dlaczego wysłałam to do niego.....niestety to był koniec naszego spotykania się......ale teraz po kilku już latach jesteśmy przyjaciółmi i śmiejemy się z tego. już nigdy więcej takiej gafy nie popełniłam....​
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
wezcie ja mam taaakie szczescie do robienia z siebie idiotki i glupich wpadek ;)
ale co do telefonow to nie wiele... kiedys dzwonilam z kumpela z zastezonego do znajomych i mowilysmy ze jestesmy z radia i dzwonimy do przypadkowych osob :)) ze moze wygrac jesli zaspiewa nam swoja ulubiona piosenke ;PP
bosko bylo ale sie lałysmy z nich :))):pPP
 

Kathrina

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
42
Punkty reakcji
0
ja się rzadko mylę, ale nie raz dostaję takie pomyłkowe smsy ;)
przykładowo, mój chłopak zamiast do mamy wysyła do mnie coś w stylu: "będę w domu za pół godziny"... a siedzi obok mnie;)
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Mnie cały czas się zdarza wysłać sms nie do tej osoby co trzeba. To zasługa mego super Sony Erricsona z zepsutym dżojstikiem :/
 

Playboy77

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
73
Punkty reakcji
0
Miasto
Z mojej metropolii:P
Ja sie wyzywałam z kumpelą przez smsy.

I zamiast smsa o treści "łechtaczka!" wysłać do niej, wysłałam do chłopaka;D

Nie wiem czy doszło bo nie odpisał;D
 

Nikki_More

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2007
Posty
57
Punkty reakcji
0
Mi zdarzają sie takie wpadki... Poprostu pisze do kumpeli eska a mysle o chlopaku i wtedy odrazu w liscie kontaktow szukam chlopaka i wysylam do niego :p Smieszne byly sytuacje nieraz ... :)
 

m@x

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Small Polland City
Z esemesami tak jak ze snami-myśłisz o kimś przed pujściem spać i Ci się śni ;) Tak samo piszesz esemesa o kim i wysyłasz właśnie do niego zamiast do prawidłowego adresata.
Miałem taką sytuację, w której miałem ciężki okres z pewną dziewczyną, zamiast do koleżanki napisała esemesa do mnie w stylu: "Co za idiota i poje@!#@#-nie zwraca na mnie uwagi! Powinien sie pier@#@! przecież ja jestem taka fajna. Co ja mam robić Violu?"
Odpisałem ironicznie: "Napisać na właściwy nr" :)

pozdrawiam
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
W tamtym roku flirtowalam przez smsy z takim super kolesiem. Nie chcialam z nim byc, po prostu sie zaprzyjaznic, on w sumie tez. Na poczatku byl niesmialy a potem go rozbujalam. Pisal do mnie smsy w stylu "kotku", w sumie dla zabawy, ale zawsze. No i pewnego razu chcialam napisac do kumpeli, ze 'Wiktor jest suuper, ale sie troche za bardzo zapedza, pisze do mnei kotku itp.' i kliknelam na WYSLIJ. I nagle patrze a tu 'Wysylanie do Wiktor'. Szybko anulowalam, bo myslalam, ze to nie dojdzie xD.. Jak sie potem okazalo doszla polowa smsa. Akurat z tym ze sie zapedza.. xD Potem coraz mniej do siebie pisalismy, w sumie juz praktycznie nie piszemy, tylko 'czesc' w szkole mowimy.. xP
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
no w sumie dla mnie tragedia;] Nie dawno nie chciałam isć z moim mężusiem na zakupy, zezłoszczony pojechał sam i po 10 minutach otrzymałam smsa "Ty mi <b>laski</b> nie robisz, pojechałem sam" , ja szczeliłam buraka i myśle o co mu chodzi z tym robieniem laski:sexy: ale potem zajarzyłam ze chodziło o robienie łASKI
 
Do góry