Ups! Wpadka!

Biedronka=*

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z kosmosu..:)
No ja kiedyś pisałam esa mojemu chłopakowi ...napisałam coś w stylu "tęsknię Kochanie całuje bardzo mocno Cie kocham" itd. itp. No i zamiast do niego wysłałam do jego mamusi... :D (trzeba być zdolnym) i na moje nieszczęście ona to przeczytała... :/ Ale mi się wtedy gorąco zrobiło... :p

A teraz to sie mylę prawie zawsze kiedy chce wysłać esa do znajomej/kolegi i wysyłam do mojego chłopaka :p
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Też miałam i to kilka...
np.
Byłam na labie i napisałam do mamy zamiast do kumpeli:
"Jesteśmy z Karoliną na labie jak chcesz to wpadnij do Galeri" :D
- mama naszczescie tego nie odcztala,dopiero jak wrocila z pracy to sie zaczailam na jej tel i usunelam :]
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Ja cześciej myle się jak dzwonie do kogoś lub pisze na gadu xP
Ale wpadki sms'owe też się zdarzały.
Na szczęście oprócz głupiej sytuacji nic z nich nie wynikało ^^
 

sloneczko_neo15

Wariatka z głową w chmurach ^^
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
595
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Opole
Ja zazwyczaj jak miałam chłopaka i chciałam mu wysłac smsa to przez przypadek wysyłałam do kumpla,bo jeden jest pod drugim w książce tel. ale na szczęście z kumplem i tak do siebie piszemy kotku itp. więc luzik ;]

Kiedys jeszcze zamiast do kumpeli napisalam smsa do chłopaka który mi sie podobal i w tym smsie wlasnie to napisalam kumpeli... Wszystko dobrze sie skonczyło ;] Byłam z tym kolesiem ;]

Mam farta ;]

Gorzej jest na gg...
 

goddess

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja kiedyś sie ostro pokłócilam z chlopakiem i napisalam przyjaciolce esa z wrzutami na niego :/ no i oczywiscie wyslalam sms do niego! na szczescie pogodzilismy sie szybko :D

ale bardzo czesto zdarza sie ze pisze cos do kogos a z przyzwyczajenia wysylam do mojego faceta.
 

Pakitomaniak

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lezajska
:/ Kiedys do mojej kolezanki napisalem ze ma do mnie przyjsc na chwile:sexy: eeee a to ja mialem do niej przyjsc :E ale wpadka i to smsowa bo moj Sony Ericsonn szwankuje i glupie smsy wysylam :D
 

Kindzia

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
529
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
małopolska
ja kiedyś sie ostro pokłócilam z chlopakiem i napisalam przyjaciolce esa z wrzutami na niego :/ no i oczywiscie wyslalam sms do niego! na szczescie pogodzilismy sie szybko :D

ale bardzo czesto zdarza sie ze pisze cos do kogos a z przyzwyczajenia wysylam do mojego faceta.

Heh miałam podobna sytuację :D zresztą ciągle tak mam bo mam ustawiony jego nr automatycznie :p wiec takie wpadki często się zdarzają :D
 

babajaga89

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
1 218
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Domek na kurzej łapce :p
Kiedys podobał mi sie pewien chłopak, ale nie wiedziałam czy ma dziewczyne czy nie, wiec postanowiał wyciagnac ta informacje od jego kolegi. Napisałam esa o tresci: "hej X, cy wiesz moze czy Xy ma dziewczyne, odpisz mi szybko, bo zalezy mi na tej informacji". Zgadnijcie do kogo wysłałam?? do Xy <lol>
 

NatallicA

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2007
Posty
541
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kiedys podobał mi sie pewien chłopak, ale nie wiedziałam czy ma dziewczyne czy nie, wiec postanowiał wyciagnac ta informacje od jego kolegi. Napisałam esa o tresci: "hej X, cy wiesz moze czy Xy ma dziewczyne, odpisz mi szybko, bo zalezy mi na tej informacji". Zgadnijcie do kogo wysłałam?? do Xy <lol>

Nie no, fajna sprawa :D Ja na szczęście takich wpadek nie miałam :D
 

aniolek5647

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
opole
ja raz mialam sie umowic z kolezanka obok sklepu o 16 ... i wyslalam do niej takiego smsa " to widzimy sie o 16 kolo grosika " i zamiast do niej to wyslalam to do kolegi i on myslal ze chce sie z nim umowic ... az w koncu przyszlam tam o 16... i on tez tam byl ... ale ja i tak czekalam dalej na moja kumpele ...az w koncu on do mnie podszedl i sie spytal : "to gdzie pojdziemy "?... nie widzialam za bardzo o co chodzi, az w koncu wytlumaczyl mi ze wyslalam do niej smsa tego co mialam wyslac do kolezanki :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
ja raz mialam sie umowic z kolezanka obok sklepu o 16 ... i wyslalam do niej takiego smsa " to widzimy sie o 16 kolo grosika " i zamiast do niej to wyslalam to do kolegi i on myslal ze chce sie z nim umowic ... az w koncu przyszlam tam o 16... i on tez tam byl ... ale ja i tak czekalam dalej na moja kumpele ...az w koncu on do mnie podszedl i sie spytal : "to gdzie pojdziemy "?... nie widzialam za bardzo o co chodzi, az w koncu wytlumaczyl mi ze wyslalam do niej smsa tego co mialam wyslac do kolezanki :)

To jest najlepsza wpadka. Ale chlopak zamiast zapytac sie dokladnie, odrazu przyszedl. Dobry jest :D
 

kwiatuszek=)

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
KraKow
napisalam raz esa do mojej qmpeli i zamiast wyslac do niej wyslalm do chlopaka z ktorym od pewnego czasu pisalam i sie narobilo bo w tym smsie troche najechalam na tego chlopaka i on sie wkurzyl i bylo kiepsko ale jakos odkrecilam to wszystko i bylo spoko
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
raz z kumplami umawialiśmy sie na picie i imprezke.. i przez przypadek wysłałem to do taty :p
Kilka razy smsika zamiast do "koleżanki" to do mamy wysyłałem ;]
 

mikusia176

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Heh..widze swietne macie wpdki ja tez zaliczylam niezla..
Pisalam z pewnym kolesiem smski az on mi wypalil nagle ze bedzie czekac na mnie przed szkola bo chce ze mna gdzies pojsc i w ogule , ale ja tego nie chcialam nie podobal mi sie on. Wtedy napisalam esa do kolezanki o takiej tresci:,,hey , Kamil chce sie ze mna spotkac przed szkołą chyba bede wchodzic do budy oknami i po rynnie :p Pomocy ratuj!!'' i wyslalam go do ....oczywiscie ze do Kamila..Lecz wszsytko sie wyjasnilo cos mu wkrecilam ze jestem bardzo wstydliwa i dlatego tak ..:p ale pamietam ze nastepnego dnia rano jak mialam isc do szkoly to sie 1000 razy zastanawilam czy isc czy nie :p Pozdro dla wszystkich..!!!
 
Do góry