Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Argg

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
289
Punkty reakcji
0
Ostatni mój ulubiony serial to była "Gra o tron". Teraz jestem za "zakazanym imperium" - śiwetny klimat okresu prohibicji, i za "Luck", który właśnie zaczął lecieć. Te seriale są wyprodukowane przez hbo i tam je można zobaczyć.
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Zgadzam się z osobą wyzej - "Gra o tron" wymiata! Szkoda tylko, że tak szybko obejrzałam wszystkie odcinki jakie na razie wyszły
 

Dreamer Girl

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
22
Punkty reakcji
1
El Barco czyli Statek- o grupie młodzieży, która wsiada na przysłowiowy statek. Po wypłynięciu w Morze ulega awarii akcelerator cząsteczek i następuję "koniec świata". Wtedy zaczynają się dziwne zdarzenia i przygody z pogranicza s-f ,intrygi oczywiście też są ;-). Wart obejrzenia .Polecam !!!
 
S

Spamerski

Guest
Przede wszystkim Miasteczko Twin Peaks, potem długo, długo nic i dopiero Zagubieni, ale tylko pierwszy i drugi sezon.
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
Odkąd skończyłam 8 lat nieustannie oglądam Przyjaciół :D znam juz na pamięć wszystkie odcinki, ale mimo to śmieszą mnie tak samo za każdym razem :)
Inne seriale, które lubię to Miasteczko Twin Peaks, Gotowe na wszystko, a ostatnio wkręciłam się w Skins :]
 

newnightmare

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Przyznam się choć wiele razy mnie zachęcano nigdy nie widziałam Przyjaciół . Nie wiem jak to się stało , ale na pewno muszę do tego sięgnąć . ;)
Jako mała dziewczynka fascynowałam się Czarodziejkami i to był pierwszy serial , którym się fascynowałam i mogłam opowiadać godzinami .
Teraz , jestem trochę wciągnięta w sferę zjawisk niemożliwych i się tym interesuję . I nie dawno odkryłam serial idealny dla mnie Nie z Tego Świata / Supernatural . Jestem tym zachwycona , gorąco polecam .
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Z listy: dr. House

Z poza listy mam teraz serial bardzo ciekawy :). Breaking Bad. Na prawdę dobry i godny polecenia :).
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Róźne zdarza mi się oglądać (dr House, kilka na Comedy Central, Na Wspólnej itd.) jednak ostatnio jestem mega fanką "Julii" tvn-owskiej ;p
czekam na wrzesień ;D

Grę o tron też oglądałam ;p pierwszy sezon :) muszę się za 2 wziąć :)
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie wiem czym ludzie się zachwycają w tym serialu "Gra o Tron". Przecież to jakaś porażka jest. Tam w ogóle jest jakaś fabuła? Obejrzałem 2 pierwsze odcinki i zrezygnowałem. Wieje nudą.
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mówisz, że się rozkręca? :D Hah i mam Ci zaufać na słowo ?:D ok jak znajdę chwilę czasu to może się skuszę, ale jak stracę czas to zostaniesz poddana torturom uahahahaha :D
 

taka-ja-92

"Ms. irrepressible romantic."
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
557
Punkty reakcji
23
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Mówisz, że się rozkręca? :D Hah i mam Ci zaufać na słowo ? :D ok jak znajdę chwilę czasu to może się skuszę, ale jak stracę czas to zostaniesz poddana torturom uahahahaha :D


Myślę, że mimo wszystko tortur mi oszczędzisz ;) ale także myślę, że trochę zmienisz zdanie ;)
Pamiętam też, że na początku szału nie było, ale potem chyba resztę obejrzałam w ciągu 2 nocy.

Ja też muszę sobie 1 sezon sobie przypomnieć trochę żeby wiedzieć wszystko zanim usiądę do 2 ;)

Zaufaj mi Mateusz, może warto. ;)
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Jak narazie:
NYC22 - http://n.pl/film/nyc-22
a po nim od września chyba zacznę III serię Kamuflażu oglądać
 

Dreamer Girl

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
22
Punkty reakcji
1
Kolejny serial który moge polecić to "Zemsta" . Super fabuła o "zemsie na zimno" przeprowadzonej w mistrzowski sposób na znienawidzonej rodzinie... Wciągajacy bardzo.
 
Do góry