Ulubiony serial

Ulubiony serial

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
D

Dorka123

Guest
hihihi ;) W tych kategoriach to podoba mi się Tony ;) niezłe ciacho i lubi matematykę, to się chyba nie zdarza w prawdziwym życiu ;)
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Jeżeli miałbym wybrać tylko 1 serial jako ten ulubiony to wybrałbym Scrubs, no ale jeżeli chodzi o sitcomy to bardzo sobie cenię też "Yes, darling" i "Community", a tych, które lubię to długo by wymieniać.

Jeżeli chodzi o nie do końca poważne kryminalne to uwielbam "Psych" i "Sherlocka".

Jeżeli idzie o sensację to moim wzorem jest "Persons of Interest".

Jeżeli chodzi o seriale, które na przestrzeni sezonów opowiadają jakąś historię to niejeden serial się zaczynał genialnie, a potem się ciągnął za długo i magia pryskała. Chyba tylko "Desperate Housewives" oglądało mi się od początku do końca z przyjemnością.

Jeżeli chodzi o genialne seriale, które zostały przedwcześnie skasowane to Boss, Firefly i Studio 60.
 
D

Dobrawa

Guest
Ja nadal dzielnie trwam przy Grachi. Genialnie się rozkręca i chyba by mi bylo cięzko przestać oglądać. No i czekam aż w czerwcu pojawi się kolejny sezon True Blood
 

Hajda

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Poznań
Ostatnio "odkryłam" taki stary polski serial "Boża podszewka", często leciał w TV ale jakoś mnie zawsze irytował, oglądałam po 5 minut i odpuszczałam. Jednak ostatnio przeczytałam ciekawy opis o czym jest, czyli, że porusza tematykę naszych Kresów, okupacji niemieckiej, sowieckiej, litewskiej, a nawet żołnierzy wyklętych. Stwierdziłam więc, że spróbuję jeszcze raz, od samego początku i wciągnęło mnie niesamowicie. Bardzo fajna rodzinna saga, może czasem trochę dziwna, ale ja sama odbieram nasze Kresy jako właśnie taką trochę bajkową krainę.
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Dobrawa napisał:
Ja nadal dzielnie trwam przy Grachi. Genialnie się rozkręca i chyba by mi bylo cięzko przestać oglądać. No i czekam aż w czerwcu pojawi się kolejny sezon True Blood
Jakiś fanklubik Gracieli, coś? ;) Albo antyfanów Matyldy...
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja osobiście uwielbiam Supernatural , Mentaliste , Grimm , The Walking Dead , Sherlocka ostatnim czasem też natknęłam się na Sleepy Hollow i Ripper Street uważam że są naprawdę godne polecenia jeśli ktoś lubi klimaty Fantasy i Kryminału. A z Polskich to chyba najbardziej Ranczo i Oficer :)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Frasunek napisał:
Pierwszy odcinek mnie zachwycił, ale jakoś ciągle się nie mogę zebrać, żeby obejrzeć resztę.
Szczerze to naprawdę polecam zwłaszcza jeśli pierwszy odcinek Ci się spodobał :) to coś czuje że kolejne nie zawiodą. Tylko jedynym minusem jest kolejny sezon który chyba jak na razie zostaje jedną wielką niewiadomą :(
 

Frasunek

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2014
Posty
622
Punkty reakcji
10
Ja już mam 3 takie seriale: Ripper Street, Boss i Six Feet Under, które uważam za świetne, ale niepasujące do tego jak ja teraz oglądam seriale, czyli z przewijaniem i z równoczesnym robieniem czegoś innego. Kiedyś na pewno je obejrzę do końca, ale nie mam pojęcia kiedy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Mańkut napisał:
Jakiś fanklubik Gracieli, coś? Albo antyfanów Matyldy...
Ja bym raczej celowała w jakiś fan klubik chłopaków. Chyba nie umiałabym tak do końca wybrać będąc Grachi. :p
 

zprzybyl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ostatnio muszę więcej leżeć i odpoczywać, więc mi doszło kilka pozycji, np. Banshee i True Detective. Dosyć mroczne i skomplikowane, ale polecam fanom akcji i kryminału :)
 
Do góry