UFO

Shreder67

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Jaworzno
Gdzieś tam na pewno jakieś życie jest. Prawdopodobnie życie na Ziemi przyleciało z kosmosu, na komecie w której były zamrożone jednokomórkowce. Kometa bum, i mamy życie. Więc czemu nie miałoby istnieć inne cywilizacje na tym samym poziomie co my, a nawet większym? Tak w ramach ciekawostki 1974r pewien radioteleskop (nie pamiętam nazwy) w posłużył do wysłania wiadomości w kosmos. Po pewnym czasie dostaliśmy odpowiedź. To co wysłaliśmy wróciło do nas. Naukowcy sądzą, że sygnał się od czegoś odbił i wrócił.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
1. Tematów o UFO jest kilka
2. Jeżeli Einstein się nie mylił UFO nawet jeśli gdzieś istnieje nigdy tu nie doleci, bo jest za daleko (żaden obiekt nie może przekroczyć prędkości światła).
3. Ziemianie nigdy nie wykryli żadnych sygnałów radiowych pochodzących z kosmosu (czyli UFO albo nie istnieje albo nie używa fal radiowych), spisek NASA też nie jest możliwy ponieważ w Polsce także prowadzi się takie badania
4. Co do rzekomych uprowadzeń większość jest podobna. Noc, niemożliwość poruszania się. Wytłumaczenie - paraliż senny.
 

Wikta

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
151
Punkty reakcji
3
Wiek
26
Miasto
Poznań
Ja nie wieże w tak zwane- ufo ja wieże tylko w to, że istnieje nie tylko 1 układ słoneczny, i że jest inny i tam jest słońce więc PRAWDOPODOBNIE są tam stworzenia praktycznie nie jak ufo ale jak ludzie więc ja sie tam ich nie boje, bo podobno oni ewentualnie teraz by żyli gdzieś tak w 15 w. więc to my żądzimy i oni nic nam zrobić nie mogą więc tam kit. xD
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Ja też jak byłem mały (1999r.) gdy wyszedłem na dwór gdzieś o godz. 22-23 widziałem na niebie obiekt latający który migał na czerwono a później na zielono, i tak na zmianę, ale niespodziewanie znikł mi z oczu... :D To był tylko jakiś samolot nie? bo w tą samą noc przyśniło mi się ze napadło mnie ufo...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Ja nie wieże w tak zwane- ufo ja wieże tylko w to, że istnieje nie tylko 1 układ słoneczny, i że jest inny i tam jest słońce więc PRAWDOPODOBNIE są tam stworzenia praktycznie nie jak ufo ale jak ludzie więc ja sie tam ich nie boje, bo podobno oni ewentualnie teraz by żyli gdzieś tak w 15 w. więc to my żądzimy i oni nic nam zrobić nie mogą więc tam kit. xD

Istnieje około 300 pozasłonecznych układów planetarnych i to jest fakt. Niewykluczone, że istnieje tam życie, ale jest kilka jego (życia) definicji, więc niekonieczne 'kosmici' są podobni do ludzi. Są to raczej formy jednokomórkowe, albo coś zupełnie innego, choć niekoniecznie zielone stworki z wielkimi oczami...
Przeczytajcie sobie o paradoksie Fermiego(nie wiem czy tak się to pisze) i hipotezie jedynej ziemi, a może trochę rozjaśni się w tym temacie
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Miss Sunshine, dobrze napisałaś. Wierzę w istoty pozaziemskie, lecz nie w UFO. Wszystkie takie mrugające "coś" to samoloty. Nie udowodnimy na razie, iż istnieje życie pozaziemskie, możemy go szukać, ale wątpię żebyśmy w ciągu 50 lat jakieś znaleźli. Może nasi potomkowie znajdą ślady życia na innych planetach.
 

kamillo031

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Jasło
Ja UFO nigdy nie widziałem, ale myślę że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Napewno są jakieś formy życia, może nie takie jak ludzie ale podobne myśle że są.
 

Dorka_12 *<(((<<

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja uważam że istnieje ufo albo coś w tym stylu. Skąd wiecie że są to akurat zielone ludki? Pokazują to tylko na filmach..to jest tylko wyobrażenie. To tak jak my. Gdyby oni istnieli (nie jest to pewne) na pewno pomyśleli by sobie o nas: " Co to za stwory " albo coś w tym stylu. Może oni wcale nie są tacy jak myślimy. Ja raz widziałam nad jakimś blokiem spadające intensywne różowe światło. Nie mogłam się napatrzeć.
Co o tym sądzicie??
 
B

Bad Boy

Guest
Autentyczne wydarzenie sprzed kilku miesięcy UFO nad Hiszpanią. Obiekt na samym początku chowa się przed odrzutowcami wojskowymi pod wodę, spanikowana załoga statku, nadlatuje czarny śmigłowiec który im karze stamtąd wypieprzać... :mruga:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NP4Q_4KtxBM&feature=player_embedded[/youtube]

Dla mnie bomba :)
 
Do góry